İstekler

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: İstekler

Mesajgönderen eskimo » 25 Nis 2014 00:17

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:mo,
biz arkadaşlarla düşündük (adam gelince kaçtın nate ahah :D ) Gezi Parkı forumunun neden var olduğunu merak ediyoruz? :)

Önemli bir hadisedir, en azından son 30 yılın en önemli olayların birisidir Türkiye için. Bizim gibi birçok insan bu tarihe tanıklık da etmiştir.
Sizleri, uzakta olanları veya bilmeyenleri de bilgilendirmek istedik. Bu forumun açılma sebeplerinden birisidir özetle ;)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 25 Nis 2014 00:20

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:
Yowzah Anakata yazdı:mo,
biz arkadaşlarla düşündük (adam gelince kaçtın nate ahah :D ) Gezi Parkı forumunun neden var olduğunu merak ediyoruz? :)

Önemli bir hadisedir, en azından son 30 yılın en önemli olayların birisidir Türkiye için. Bizim gibi birçok insan bu tarihe tanıklık da etmiştir.
Sizleri, uzakta olanları veya bilmeyenleri de bilgilendirmek istedik. Bu forumun açılma sebeplerinden birisidir özetle ;)

şu göz kırpmayı yapma mo. ayar veriyomuş gibi hissediyom :D
artık alt forum yapsanız daha iyi olur gibi?
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen eskimo » 25 Nis 2014 00:25

facebook
twitter
gplus

göz kırpma smiley sini ben seçmedim valla, beğenmiyorum da açıkçası, ama napalım öyle istendi ortak kararla diye devam ediyoruz :cry:

alt forum olamaz orası, en azından şimdilik böyle kalması daha doğru.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Nate RIVER » 25 Nis 2014 01:33

facebook
twitter
gplus

Ne kaçacağım ya. :D Abi Gezi forumu varsa Atatürk forumu da olsun bence. Gezi forumuna da eylemlerle ilgili eleştiri yapılabiliyor, aynı şekilde Atatürk forumuna da isteyen eleştirisini yazar. Yani hiç öyle taraflı bir site olmuş olmayız, fikir özgürlüğü olduktan sonra bir şey olmaz bence.

Neyse Eskimo ne derse o olur. :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 25 Nis 2014 01:36

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Ne kaçacağım ya. :D Abi Gezi forumu varsa Atatürk forumu da olsun bence. Gezi forumuna da eylemlerle ilgili eleştiri yapılabiliyor, aynı şekilde Atatürk forumuna da isteyen eleştirisini yazar. Yani hiç öyle taraflı bir site olmuş olmayız, fikir özgürlüğü olduktan sonra bir şey olmaz bence.

Neyse Eskimo ne derse o olur. :D

hiç :D
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Peruklu Sfenks » 27 Nis 2014 17:33

facebook
twitter
gplus

Hardman ile beraber yoğurt yiyip kola içtikten sonra bara gitmek... Moderatörler uyumasın, halletsin şu işi. İstirham ediyorum.
Resim

Resim

"Dünyaları yok edecek ölüm oldum ben." - J. R. Oppenheimer, Mahabharata; Bhagavad Ghita oluntusu:
Kullanıcı avatarı
Peruklu Sfenks

Mesajgönderen Peruklu Sfenks » 29 Nis 2014 22:37

facebook
twitter
gplus

Bu arada, şu son derece lüzumlu "beğenme yahut teşekkür etme" zımbırtıları yerine "derdini, çileni, elemini, tasanı, tasını, toprağını, fıtratını, istikbalini, evveliyatını, eşiktekini beşiktekini şey edeyim" zımbırtısı koyalım çocuklar, daha işlevsel değil mi sizce de? Ya da böyle değişik bir tuş olsun, bu tuş burada yazmakta olan kişilerin yazılarının altında bulunsun, siz ona tıkladığınızda yazıyı yazan kişiye sizin adınıza yan masadan alevli muz gönderilsin, bildirim gelsin; mesela "şu şu şu kişi kâsenizi dağıttı, yahut şu şu kişi hukuku bir anlığına da olsa tatile çıkarıp tampon bölgeyi yardırdı, veya motorunuzu kesti, iflahınızı kargıdı" gibi. Moderatörler ve yönetici kesim bir anlığına da olsa karihayı devreye soksun ve düşünsün bunu.

Topluma hizmet edebildiysek ne mutlu :!:
Resim

Resim

"Dünyaları yok edecek ölüm oldum ben." - J. R. Oppenheimer, Mahabharata; Bhagavad Ghita oluntusu:
Kullanıcı avatarı
Peruklu Sfenks

Mesajgönderen hardman01 » 30 Nis 2014 18:52

facebook
twitter
gplus

Herkez iletişim adreslerinden birbirlerini eklesin skype, google plus yahut facebook. Bu sayede istanbul buluşmasında yahut diğer buluşmalarda birbirlerimize yardımcı oluruz.
hardman01

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 01 May 2014 13:32

facebook
twitter
gplus

Alıntılar başlığı tarzı bir başlık açılsa internette ve kitaplardan alınan yazılar o başlık altında paylaşsak iyi olur.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen augustus » 10 May 2014 00:30

facebook
twitter
gplus

forumda her görüşe yer verilmesi en azından düzgün bir üslupla bunu dile getirdiğimiz müddetçe herşeye izin var gördüğüm bu.
Ama bi isteğim var. Özellikle bazı kişi(ler) bu her görüşe saygıdan gelen rahatlığı fazla kaçırıyorlar.Bahsettiğim konu özellikle bilim-evren-uzay-... konularında wikipedia terk bilgilerle konuşulması. Mutlak bilginin olmadığını düşünen / savunan ben elbette görüşlere , düşüncelere açık biriyim ama bu rahatlık altına sığınarak yapılan şey aptallıktan öte değil.
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü