İstekler

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: İstekler

Mesajgönderen Sahra » 12 Tem 2013 22:01

facebook
twitter
gplus

:|
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen kinotakao » 12 Tem 2013 23:14

facebook
twitter
gplus

Ben hiçbirine katılmıyorum :D
kinotakao.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
kinotakao

Mesajgönderen can » 12 Tem 2013 23:14

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Jin yazdı:
Sahra yazdı:E sallayın bölümü o zaman. Tanışıverelim işte burda. Eee kim başlıyor? :D

Evet,
itiraf ediyorum.

Ben Jin!
Alkoliğim!

Bu kadar mı? İn misin Jin misin anlat hele :mrgreen: :mrgreen:

Ben başlıyorum yaa, sizden hayır yok :D

24 yaşındayım, zararsız Müslüman sempatizanı apolitik ve tutucu Deist'im, çalışıyorum, master yapıyorum.

Bazı özelliklerim:
Çok gülerim, çocuk ruhluyum, çok duygusalım, objektifim, doğalım, uysalım ama hoşlanmadığım tavırlar karşısında cazgırlaşıveririm, ani sinirlenirim, kin tutmam. Açık fikirliyim. Dini konuları konuşmaya bayılırım. İnançlı ve inançsız sabit fikirlilere sinir olurum. Kuralcıyım. Sıcakkanlıyım ama reelde bunu çoğu kişiye belli etmem.

Aklıma gelenler bunlar.

Sökülün bakalım :D

Bende Can 21 yaşındayım fikirlerim aşırı sert olup yumuşamaya ihtiyacı olduğu kanısındayım :D İslam dinine mensubum
İmla kurallarıyla aram açıktır, çocuk gibiyim beni frenlemek adına bir troll bölümü olması gerek bir çok sözlüğü ve formu bir birine katmış biriyim :D
Açık fikirli olan insanlarla tartışmayı severim , faşistten çok faşist olmuş sosyalistlerden hoşlanmam sağçı görüşü benimseyen biriyim :mrgreen:
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen Michael Sikkofield » 13 Tem 2013 00:23

facebook
twitter
gplus

Ben Michael, pezevengin önde bayrak taşıyanıyım.
"Zorluğun yanında bir kolaylık muhakkak vardır" - İnşirah 6
Kullanıcı avatarı
Michael Sikkofield

Mesajgönderen eliaa » 13 Tem 2013 00:24

facebook
twitter
gplus

O zaman ben devam ediyim. Yaşım 22, bu sene anadolu üni rtv den mezun oldum. Açıkçası kendimi anlatırken objektif davranamıyorum, her insan gibi iyi ve kötü yönlerim var ve bunların farkındayım, orta halli yaşamımı sürdürüyorum. Çok sorgulayan, bol okuyan bir tipimdir diyebilirim şimdilik
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen Ghost » 13 Tem 2013 00:26

facebook
twitter
gplus

Ghost, beyaz 28 yaşında erkek...
Ghost

Mesajgönderen ceci » 13 Tem 2013 16:46

facebook
twitter
gplus

Parapsikoloji ve Astral seyahat konuları eklenirse iyi olur diye şeyediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Gregor Samsa » 13 Tem 2013 17:03

facebook
twitter
gplus

Din ve Felsefe iki forum olarak ayrılmalı. Üstteki arkadaşın yazdığı şeyler vb. forum yada forumlar açılmalı. Psikoloji ve sosyoloji forumları olmalı. Forum bu haliyle en fazla 40 aktif üyenin yazabileceği bir yapıda. Forum sayıları artırılarak insanların ilgileri ölçüsünde yazabileceği bölümler eklenmeli. Siyaset ve din eksenli bir forum olması amaçlanmış ama yaşam bir bütündür. Eklenmesi gereken bölümler var, ve isteğime geri dönüş yapılmasını istiyorum. Duvara anlatır gibi anlatmış olmak canımı sıkar. Değer görmek istiyoruz :)

1- Din ve Din Felsefesi
2- Felsefe
3- Tarih
4- Psikoloji ve Sosyoloji
5- Parapsikoloji ve Astral Seyahat
Gregor Samsa

Mesajgönderen ceci » 13 Tem 2013 17:09

facebook
twitter
gplus

Gregor Samsa yazdı:Din ve Felsefe iki forum olarak ayrılmalı. Üstteki arkadaşın yazdığı şeyler vb. forum yada forumlar açılmalı. Psikoloji ve sosyoloji forumları olmalı. Forum bu haliyle en fazla 40 aktif üyenin yazabileceği bir yapıda. Forum sayıları artırılarak insanların ilgileri ölçüsünde yazabileceği bölümler eklenmeli. Siyaset ve din eksenli bir forum olması amaçlanmış ama yaşam bir bütündür. Eklenmesi gereken bölümler var, ve isteğime geri dönüş yapılmasını istiyorum. Duvara anlatır gibi anlatmış olmak canımı sıkar. Değer görmek istiyoruz :)

1- Din ve Din Felsefesi
2- Felsefe
3- Tarih
4- Psikoloji ve Sosyoloji
5- Parapsikoloji ve Astral Seyahat

yeahh
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Sahra » 13 Tem 2013 18:34

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:Gözünüzü seviyim alıntı yapıldığında bildirim gelsin. bu ne böyle len kim ne yazmıs diye tüm konuları hatim ediyorum.

Bence de, ama adminlerin arasında programlamadan anlayan yok sanırım. Bazı isteklerimizi (mesela bunu) yapamıcaklarını tahmin ediyorum. İsteklerimizi okuduklarına dair bir işaret de görmedim zati :mrgreen:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü