Dışarıya Kapalı Bölüm

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Dışarıya Kapalı Bölüm

Mesajgönderen voltairea » 11 Eki 2013 23:21

facebook
twitter
gplus

ceci yazdı:Selam.
simdi anlatabildin iste moruk ;)
hafiz ilk basta dediklerin cok farkli manalar iceriyordu kabul et :) bizlerde buna mukabil, yazdiklarindan oturu, bu tur bir olusumun pek saglikli olamayacagini orneklerle belirttik..

son soylediklerin mantikli, has daire gibi birsey istiyorsun/istiyoruz anladigim kadariyla.. olur. neden olmasin. yalniz mesaj sayisi kisitlamasini nasil yapacagiz? 50, 100, 200 ? bence ne yapalim biliyormusun, mesaj sinirini 1461 yapalim, sadece sen ve 1461 mesaj uzeri kisiler gorebilsin konuyu ehehe :P

saka bir yana, mesaj kisitlamasi olabilir/olmayabilir lakin aktif uyelerin konuyu gorebilecegi, etkilesim icerisinde olacagi bir "has oda" neden olmasin.

Yok be hocam al:
voltairea yazdı:Sadece üyelerin, hatta mümkünse sadece belli bir mesaj sayısına ulaşmış üyelerin girebildiği bir bölüm olmalı. Ben şahsen bu hafta sonu bir konu açmayı düşünüyorum ama dışarıya kapalı olması lazım yoksa hiç bir anlamı kalmaz. Forum üyelerine özel bir bölüm açmamız mümkün mü?

"bir bölüm olmalı" demişim. Tüm forum öyle olsun dememişim. Sadece öyle olan "bir bölüm". Konu açmayı düşünüyorum ama dışarıya kapalı olması lazım yoksa anlamı kalmaz demişim. Bunun neresinden üye sayısı, üyelerin bilgisi, +rep vs çıkardınız çözemedim. Önyargı lan resmen :D Neyse sonunda demek istediğim anlaşıldıysa önemi yok gülüp geçeriz :D
Mesaj sınırı olur mu olursa kaç olur bilemem ama amaç aktif üyeleri baz alan bir yerse, foruma girip 3-5 mesaj yazan biri de giremesin yani.
Eee eskimo. Görelim marifetini :D
voltairea

Mesajgönderen eskimo » 11 Eki 2013 23:33

facebook
twitter
gplus

hokus pokus :)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen mark twain » 12 Eki 2013 15:58

facebook
twitter
gplus

ben voltanın önerisine katılıyorum böyle bir alana ihtiyaç olduğunu veya olması gerektiğini düşünüyorum. şimdi farkındasınız yada değilsiniz bilmiyorum ama bazen siteye girmek istenildiğinde bu olmuyor. saldırımı oluyor ne oluyor bilmiyorum ama error veriyor bazen. demekki okuyalar takip edenler ve zoruna gidenler var. o halde bazı şeyler sadece üyelere özel bir alanda konuşulabilir ki bence bu da paylaşımı yapan kişinin kontrolünde olmalı o karar vermeli kimlerin okuyacağına.
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Mesajgönderen Nate RIVER » 12 Eki 2013 17:57

facebook
twitter
gplus

mark twain yazdı:ben voltanın önerisine katılıyorum böyle bir alana ihtiyaç olduğunu veya olması gerektiğini düşünüyorum. şimdi farkındasınız yada değilsiniz bilmiyorum ama bazen siteye girmek istenildiğinde bu olmuyor. saldırımı oluyor ne oluyor bilmiyorum ama error veriyor bazen. demekki okuyalar takip edenler ve zoruna gidenler var. o halde bazı şeyler sadece üyelere özel bir alanda konuşulabilir ki bence bu da paylaşımı yapan kişinin kontrolünde olmalı o karar vermeli kimlerin okuyacağına.

Mesela başlıkların yanında özel bir tuş olmalı. Başlığı açacak olan arkadaş isterse başlığı üye olmayanlara kapatabilsin. Bu çok güzel olur bence, diğer forumlardan da farklı olur. Yani direk olarak belli bir özel başlık olmasın da, başlık sahipleri kendileri seçsin bunu.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen voltairea » 12 Eki 2013 19:40

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Mesela başlıkların yanında özel bir tuş olmalı. Başlığı açacak olan arkadaş isterse başlığı üye olmayanlara kapatabilsin. Bu çok güzel olur bence, diğer forumlardan da farklı olur. Yani direk olarak belli bir özel başlık olmasın da, başlık sahipleri kendileri seçsin bunu.

Bu şekilde olursa din, felsefe, siyaset vs içerikli bir konu da dışarıya kapanabilir. Ve bu benim istediğim şeyden tamamen farklı. Benim istediğim dışarıya kapalı bölümde, yalnızca kişinin aktif üyelerle paylaşmak istediği, her ziyaretçinin ya da google da her arama yapanın görmesini istemediği konuları açacak. Din, felsefe, siyaset vb konulardan tamamen alakasız. Özel bir problemi, derdi, isteği, almak istediği fikir, anlatacağı bir şey veya bu tip şeyler işte.
@Eskimo
Açıyor musun? :D
voltairea

Mesajgönderen eskimo » 12 Eki 2013 19:45

facebook
twitter
gplus

voltaire gayet net anladım seni ve arkadaşları. bir şekilde halledeceğim, sıkıntı olursa yardım isterim.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen voltairea » 12 Eki 2013 21:47

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:voltaire gayet net anladım seni ve arkadaşları. bir şekilde halledeceğim, sıkıntı olursa yardım isterim.

Tamamdır. Bu gece bekliyorum. Buralardayım
voltairea

Mesajgönderen Nate RIVER » 12 Eki 2013 22:09

facebook
twitter
gplus

voltairea yazdı:
Nate RIVER yazdı:Mesela başlıkların yanında özel bir tuş olmalı. Başlığı açacak olan arkadaş isterse başlığı üye olmayanlara kapatabilsin. Bu çok güzel olur bence, diğer forumlardan da farklı olur. Yani direk olarak belli bir özel başlık olmasın da, başlık sahipleri kendileri seçsin bunu.

Bu şekilde olursa din, felsefe, siyaset vs içerikli bir konu da dışarıya kapanabilir. Ve bu benim istediğim şeyden tamamen farklı. Benim istediğim dışarıya kapalı bölümde, yalnızca kişinin aktif üyelerle paylaşmak istediği, her ziyaretçinin ya da google da her arama yapanın görmesini istemediği konuları açacak. Din, felsefe, siyaset vb konulardan tamamen alakasız. Özel bir problemi, derdi, isteği, almak istediği fikir, anlatacağı bir şey veya bu tip şeyler işte.
@Eskimo
Açıyor musun? :D

Bu daha mantıklı. Özellikle de kişisel sıkıntılar ve dertler için çok iyi olur.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Önceki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü