Alintilar

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Alintilar

Mesajgönderen Rapjap87 » 14 Eki 2013 15:46

facebook
twitter
gplus

Evet beyler kendimce bir soru soruyorum.

Neden?
Bazi arkadaslar yeni bir Baslik acitiginda altinda henüz yorum bulunmuyor.
Ve Ardindan bazi Tip Insanlar henüz Altinda bulunmamis olan Basligi komple QOUTE edip tekrarliyor ve Qoute'un altina yorumunu yaziyor.

Benim Anlamadigim sey bu?:
Ulan zaten altina daha hic bir kisi yorum atmamis sen neden ilk basligi komple tekrarliyorsun ya ?
Kilometrelerce uzun yazilari QOUTE baglayarak yorum atiyorlar. Onun ardinan birdaha Qoute'layip yorum atiliyor. Ve Basligi artik hic okuyasim gelmiyor.

Misal:

[Yeni Baslik]

ikfjddgadsgiasgpäsjf+pJFOjdsofhöoashdföouhaöhfwaorighoiäIHOFÖHoweurohFOÄISHF)WREHGJFDSIFOJSJFOSIAJDFODISGOHAHGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHDSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSDIAFOHASDFSADFOISAHFDHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

[Diyelim bu yeni baslik ve altinda henüz hic bir yorum yok, ve bunun cok uzun bir yazi oldugunu düsünün.]

(Altinda henüz yorumu olmayan bir basliga simdi niye bu hareketi yapiyorsunuz?)
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ikfjddgadsgiasgpäsjf+pJFOjdsofhöoashdföouhaöhfwaorighoiäIHOFÖHoweurohFOÄISHF)WREHGJFDSIFOJSJFOSIAJDFODISGOHAHGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHDSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSDIAFOHASDFSADFOISAHFDHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Evet Hakilisin hahaha höhöhöh

(ve bunu ard arda üc defa Qouta bagliyorlar ve yazinin tamami okadar uzuyor ve gözden kacmaya basliyor)

Lütfen buna karsi bir cagrede bulunalim.
Kullanıcı avatarı
Rapjap87

Re: Alintilar

Mesajgönderen rust in peace » 14 Eki 2013 16:01

facebook
twitter
gplus

Sonuna kadar katiliyorum. Hatta ben de dile getirmek istiyordum.
Destan gibi koca yaziyi alinti yapmayin lutfen mobilden girenlere de cok skıntı oluyor. hele rapjap in dedigi gibi basliga ilk cevapta kisinin ilk mesaji alinti yapmasi inanilmaz fuzuli bisey.
Resim
rust in peace

Mesajgönderen salihcyilmaz » 14 Eki 2013 16:40

facebook
twitter
gplus

yazı uzun olmadığı sürece bir beis görmüyorum. Çok uzun olduğu durumlarda evet haklısınız, ancak böyle rencide etmekte doğru değil insanları. Özel mesaj ile belirtebilirsiniz bu durumu o kişiye. Şikayetinizi haklı, yönteminizi yanlış buluyorum

selam
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen eskimo » 14 Eki 2013 16:48

facebook
twitter
gplus

genel olarak alıntı yaparken 10 satırdan yada 2 paragraftan fazlaysa ya alıntının bir kısmı alınabilir cevap verirken yada direk cevap verilen kişiye hitaben yazıya başlanabilir.

@mark

yazını okudum.....

yada

mark,

naptın müdür?......

gibi.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen salihcyilmaz » 14 Eki 2013 20:24

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:genel olarak alıntı yaparken 10 satırdan yada 2 paragraftan fazlaysa ya alıntının bir kısmı alınabilir cevap verirken yada direk cevap verilen kişiye hitaben yazıya başlanabilir.

@mark

yazını okudum.....

yada

mark,

naptın müdür?......

gibi.

Mark maskotumuz oldu ahaha
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü