Küfür Konusu

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Küfür Konusu

Mesajgönderen Farazi » 14 Tem 2013 00:33

facebook
twitter
gplus

Küfrü birbirimize karşı değil de yazdıklarımız ve fikirlerimizin arasına sıkıştırmak daha iyi olabilir yani en azından ben bir yazı yazıyorsam fazla ileri gitmemek kaydı ile araya küfür sıkıştırmak isterim bu benim şahsi düşüncemdir.Yöneticiler küfür yok derlerse de başım üstüne
Sonu ''izm'' le biten her şey insanların oluşumudur YIKILABİLİR
Kullanıcı avatarı
Farazi

Mesajgönderen eskimo » 14 Tem 2013 00:53

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar,

Küfür konusunda biraz dikkatli olmakta yarar var. Konular ciddi ve hassas özellikle bu günlerde. Birbirimizi anlamaya çalışıyoruz, ama hakaret ve küfür bu iletişimi kesmesin, buna öncelik siz izin vermeyin. Ayrıca bu tarz aşırı küfür kulanımının forumun geleceğini ve gidişatını etkileyebileceğini göz önünde bulundurun. Ha yazı arasında kimseyi hedef almadan, olayı kişiselleştirmeden, küfür kullanılır mı kullanılır elbette, ancak başta dediğim gibi biraz dikkatli olmamız yeterli olacaktır.

Site Yönetimi
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 01:33

facebook
twitter
gplus

Ulan bana troll deyip engelleyen oldu. Küfretseydi daha iyiydi. Çok sinirlendim.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen SiDRe » 14 Tem 2013 03:04

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Ulan bana troll deyip engelleyen oldu. Küfretseydi daha iyiydi. Çok sinirlendim.

Kim engellemiş seni?
Hayatta insanın varoluş sebebini sorgulamasından ve bulmaya çalışmasından daha önemli ne olabilir?
Kullanıcı avatarı
SiDRe

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 03:32

facebook
twitter
gplus

SiDRe yazdı:
Sahra yazdı:Ulan bana troll deyip engelleyen oldu. Küfretseydi daha iyiydi. Çok sinirlendim.

Kim engellemiş seni?

bu forumdan bi arkadaş

consume obey die, nolsun :mrgreen:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 03:48

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:pii ismime bak destan gibi olmuş :D can desen yeterli olur ya :)

can nickli kişi de sen misin :D:D:D niyeyse ikinizi bağdaştırmıştım zaten
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 04:02

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:
Sahra yazdı:
consume obey die yazdı:pii ismime bak destan gibi olmuş :D can desen yeterli olur ya :)

benim yedek hesap o :P

:?: :roll: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Edward Zorton » 14 Tem 2013 09:04

facebook
twitter
gplus

Az kalalım, öz kalalım sorun değil, ama Sikko şu halimizi görse sopalardı herhalde ahahaha adamın ağzı küfürden durulmuyor (ki seviyoruz Sikkocuğum :twisted: ) bizde tık yok :P şaka bir yana, forumun duruşu çok güzel, umarım bozulmaz bu duruş
"Boş bir kafa , şeytanın çalışma odasıdır."
Kullanıcı avatarı
Edward Zorton

Mesajgönderen ceci » 14 Tem 2013 10:33

facebook
twitter
gplus

Dogrudan üyelere hitap edilen ve toplumun çoğunluğunun kutsal addedilen olgulara küfür edilmesi elbette yakışmıyor ve buna öncelikle biz üyeler dikkat etmeliyiz. Diğer yandan konu içersinde argo kelimeler ve türkce sözlü hafif Batı küfürü soylenebilmeli diye dusunuyorum ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen can » 14 Tem 2013 14:22

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:
Sahra yazdı:

benim yedek hesap o :P

adamın yeri mekanı eskişehir benim Karşıyaka :D
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü