Küfür Konusu

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Küfür Konusu

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 15:09

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:anlaşılmasın diye öyle yaptım :P yoksa 2 karşıyakalı can sıkıntı yaratır :lol:

haha bak yaaa, hala ortalığı karıştırıyor :) ))
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Van Gogh » 15 Tem 2013 04:24

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar ben göt demek istiyorum ama yasak olabilir diye göt diyemiyorum. Göt demek yasak mı? Fakat bunu kimseye hakaret olarak değil göt demem gerektiği için demek istiyorum. Göt demek yasaksa bence bu yasak kalkmalı, herkes göt diyebilmeli. Yasak değilse rahatlıkla göt diyebildiğimiz için yönetime teşekkür ederim. Yazımı Can Yücel'in bir sözüyle sonlandırıyorum.

"Bizim memlekette göte göt derler."
Kullanıcı avatarı
Van Gogh

Mesajgönderen Van Gogh » 15 Tem 2013 04:43

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:
Van Gogh yazdı:Arkadaşlar ben göt demek istiyorum ama yasak olabilir diye göt diyemiyorum. Göt demek yasak mı? Fakat bunu kimseye hakaret olarak değil göt demem gerektiği için demek istiyorum. Göt demek yasaksa bence bu yasak kalkmalı, herkes göt diyebilmeli. Yasak değilse rahatlıkla göt diyebildiğimiz için yönetime teşekkür ederim. Yazımı Can Yücel'in bir sözüyle sonlandırıyorum.

Bana diyebilirsin moruk.

Özgürlük hissini damarlarımda hissediyorum, teşekkürler. Sen de bana göt diyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
Van Gogh

Mesajgönderen can » 15 Tem 2013 04:49

facebook
twitter
gplus

Van Gogh yazdı:Arkadaşlar ben göt demek istiyorum ama yasak olabilir diye göt diyemiyorum. Göt demek yasak mı? Fakat bunu kimseye hakaret olarak değil göt demem gerektiği için demek istiyorum. Göt demek yasaksa bence bu yasak kalkmalı, herkes göt diyebilmeli. Yasak değilse rahatlıkla göt diyebildiğimiz için yönetime teşekkür ederim. Yazımı Can Yücel'in bir sözüyle sonlandırıyorum.

bana dersen ip adresinden yakalarım seni !
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen can » 15 Tem 2013 04:50

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:Göt Van Gogh. Kafiyeli oldu lan.

avatarı değiştirmesen şuan deli manyak bir şey olucaktı herif :D
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen can » 15 Tem 2013 04:54

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:
can yazdı:

bana dersen ip adresinden yakalarım seni !

Şu ilkokulda mahallelinin msn adreslerini patlatan çocuksun dimi? :)

eveeetttt ( ilk tehtit de kendi şifresini kendi yazdı )
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen voltairea » 16 Tem 2013 19:59

facebook
twitter
gplus

Herkes fikirlerini söylemiş ama olay bir sonuca bağlanmamış. Yok mu sözü geçen yetkili bi abi?
Ben de arkadaşlara katılıyorum. Tamam küfür olsun burada yasaklanması zaten mantıksız olur hem küfür niye yasaklanıyor ki herkes zaten günlük hayatta küfür ediyor ikiyüzlülüğe ya da ambalajcı olmaya gerek yok. Ama bu karşıdaki kişiye saldırmak için-hakaret için edilen küfürlere izin verilmesin. Bir konu tartışılırken ortadaki olay bırakılıp millet birbirine ana bacı sövmesin. Yoksa ne forumun ciddiyeti kalır ne de fikirlerin konuşulduğu bir ortam olur.
voltairea

Mesajgönderen eskimo » 16 Tem 2013 20:45

facebook
twitter
gplus

voltairea yazdı:Herkes fikirlerini söylemiş ama olay bir sonuca bağlanmamış. Yok mu sözü geçen yetkili bi abi?
Ben de arkadaşlara katılıyorum. Tamam küfür olsun burada yasaklanması zaten mantıksız olur hem küfür niye yasaklanıyor ki herkes zaten günlük hayatta küfür ediyor ikiyüzlülüğe ya da ambalajcı olmaya gerek yok. Ama bu karşıdaki kişiye saldırmak için-hakaret için edilen küfürlere izin verilmesin. Bir konu tartışılırken ortadaki olay bırakılıp millet birbirine ana bacı sövmesin. Yoksa ne forumun ciddiyeti kalır ne de fikirlerin konuşulduğu bir ortam olur.

voltairea' e katılıyorum.

burada küfürlerin hakarete dönüşmemesine, karşılıklı atışma haline dönmemesine, kişiselleştirilmemesine dikkat etmeliyiz. evet aralarda çok da abartı olmamak kaydıyla samimi :) küfürler kullananlar, kullanabilir, anlatılmak isteneni daha iyi anlatacaksa buna diyecek bir sözümüz yok. buraya gelen üyelerin bu hassasiyetle "küfürleşmiyoruz, uzlaşıyoruz" diye düşünmelerini ve önce kendileri ve güzel bir platformda bulunma adına buna dikkat etmelerini rica ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen yazyagmuru » 13 Ağu 2013 12:33

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Burası küfürlü konuşayım da iki eğleneyim amacıyla kullanılan cıvık, çivisi çıkmış bir yer haline dönüşmemeli. Bir kez dönüşürse toparlamak imkansız olur.

madem moderatör oldun,sana kendi yazını hatırlatma zamanı gelmiş bulunuyor.küfrü alışkanlık haline getirenler,ettikleri küfür bir şahsı ya da kurumu direkt olarak hedef almasa dahi,foruma her zaman olumlu katkı sağlamıyorlar.bu durum fikir özgürlüğü ya da zenginliği olarak değerlendirilmemeli.
moderatör arkadaşları üslup konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Sahra » 13 Ağu 2013 12:49

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:
Sahra yazdı:Burası küfürlü konuşayım da iki eğleneyim amacıyla kullanılan cıvık, çivisi çıkmış bir yer haline dönüşmemeli. Bir kez dönüşürse toparlamak imkansız olur.

madem moderatör oldun,sana kendi yazını hatırlatma zamanı gelmiş bulunuyor.küfrü alışkanlık haline getirenler,ettikleri küfür bir şahsı ya da kurumu direkt olarak hedef almasa dahi,foruma her zaman olumlu katkı sağlamıyorlar.bu durum fikir özgürlüğü ya da zenginliği olarak değerlendirilmemeli.
moderatör arkadaşları üslup konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum.

Bu ani mi bekliyordun abim :mrgreen:
Kufur konusu zor bir konu, yukaridaki mesajimin arkasinda durmakla beraber, biraz kufurlu konusmanin forumda fazlasiyla ciddi ve boguk bir hava olusmasini engelleyecegini dusunuyorum :mrgreen: Yine de, uslup konusunda haklisin. Kimi zaman kufur kullanmadan bile rahatsiz edici mesajlar atabiliyor insanlar. Sanirim en dogrusu, sikayet geldigi zaman duruma gore hareket etmek, cunku kufur konusunda sinirlari belirlemek zor.
Bireysel fikrim bu, fakat moderator olarak yonetim nasil bir tutum izlenmesini uygun goruyorsa ona uyarim.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü