Tarih Bölümü

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Tarih Bölümü

Mesajgönderen drazen44 » 22 Kas 2013 20:05

facebook
twitter
gplus

Konuyu açmadan önce ana sayfaya iki üç kez baktım, acaba var da ben mi göremedim diye fakat forumda tarih bölümü yok. Dİn, felsefe, siyasetin konuşulduğu bir yerde tarihe dair bir alanda olmalıdır diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
drazen44

Re: Tarih Bölümü

Mesajgönderen eskimo » 22 Kas 2013 20:13

facebook
twitter
gplus

şimdilik serbest kürsüyü kullanabilirsiniz alternatif dallar için. buradaki yoğunluğa göre ayrı bir bölüm de düşünülebilir elbette.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen YaşarUsta » 20 Tem 2014 22:37

facebook
twitter
gplus

Bence de kesinlikle açılması gereken bir bölüm. Yoğunluğa göre düşünülebilir denilmiş eskimo tarafından ama ayrı bir Tarih bölümünün açılmasının yoğunluğu artıracağı da göz önünde bulundurulmalı.
Bilimin ayrı, felsefenin ayrı, dinin ayrı hakikatleri olamaz; fakat yanlış bilim, yanlış felsefe ve yanlış din anlayışları olabilir.

Dünyaya en önemli borçlarımızdan birisi, İslam ile müslümanların farkını anlatmaktır.

Caner Taslaman
Kullanıcı avatarı
YaşarUsta

Mesajgönderen tornacı veysel » 20 Tem 2014 22:45

facebook
twitter
gplus

YaşarUsta yazdı:Bence de kesinlikle açılması gereken bir bölüm. Yoğunluğa göre düşünülebilir denilmiş eskimo tarafından ama ayrı bir Tarih bölümünün açılmasının yoğunluğu artıracağı da göz önünde bulundurulmalı.

Tarih forumu açılmış zaten:

http://www.vekilsizmeclis.com/viewforum.php?f=27
tornacı veysel

Mesajgönderen YaşarUsta » 20 Tem 2014 22:48

facebook
twitter
gplus

Özür dilerim, forumu uzun zamandır takip etmediğimden ötürü fark etmemişim. Anasayfada da göremeyince şikayet bölümüne yazayım dedim.
Bilimin ayrı, felsefenin ayrı, dinin ayrı hakikatleri olamaz; fakat yanlış bilim, yanlış felsefe ve yanlış din anlayışları olabilir.

Dünyaya en önemli borçlarımızdan birisi, İslam ile müslümanların farkını anlatmaktır.

Caner Taslaman
Kullanıcı avatarı
YaşarUsta

Mesajgönderen Skywalker » 20 Tem 2014 22:50

facebook
twitter
gplus

Genelde benden başka o bölüme yazan çok nadir vardır, birisi hareketlendirmeli orayı.
Skywalker

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü