Mesaj ve konu silme

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Mesaj ve konu silme

Mesajgönderen hardman01 » 02 Mar 2014 01:50

facebook
twitter
gplus

Keşke forumda moderatöre mesaj atmadan açtığımız konuları ve mesajlarımızı silebilsek.
hardman01

Re: Mesaj ve konu silme

Mesajgönderen Peruklu Sfenks » 14 Mar 2014 15:32

facebook
twitter
gplus

Şimdi tam olarak Hardman'ın dediği/değindiği meseleye değinmeyeceğim. Fazladan konu kirliliği olmaması adına Hardman'ın vakti zamanında açmış olduğu bu başlıkta, forumda meşazlaşma hususuna değinmek istiyorum müsaadeniz ile...

Ya arkadaşlar, inanır mısınız, son zamanlarda ziyadesiyle deruni tefekkürlere dalıyor, ansızın Salih beyciğim gibin tatile çıkmak istiyor, geceleri soğuk terler dökerek uyanmış bir vaziyette buluyorum kendimi. Bu meşaz kotası mevzuu beni derinden sarsıp tesir etti. Tam forumdaki örgütlenmeleri, siyasal yapılanmaları, hizipleşmeleri/klikleri alt ve alaşağı edip çökerterek forumu ele geçirme planları yapıyoruz hararetle, tak! Meşaz kutusu dolmuş!
Bakın dostlarım, bakın canlarım, tam strateji hakkında malumat ve izahat vereceğim esnada böyle bir şeyi mi reva ve mubah görüyorsunuz bizim gibin naçizane :!: şahsiyetlere :?: "Zafere giden yolda her şey mübahtır", dediysek bu kadar da değil herhalde! Bu kadar makyavelizm toplumun yapısına aykırı!

Hulasa: bu konu hakkında mutabakata, bir açılıma varmamızın vakti geldi çocuklar. Ben teşekkür ederim, ne demek...
Resim

Resim

"Dünyaları yok edecek ölüm oldum ben." - J. R. Oppenheimer, Mahabharata; Bhagavad Ghita oluntusu:
Kullanıcı avatarı
Peruklu Sfenks

Mesajgönderen muhibbi » 14 Mar 2014 15:51

facebook
twitter
gplus

Peruklu Sfenks yazdı:Şimdi tam olarak Hardman'ın dediği/değindiği meseleye değinmeyeceğim. Fazladan konu kirliliği olmaması adına Hardman'ın vakti zamanında açmış olduğu bu başlıkta, forumda meşazlaşma hususuna değinmek istiyorum müsaadeniz ile...

Ya arkadaşlar, inanır mısınız, son zamanlarda ziyadesiyle deruni tefekkürlere dalıyor, ansızın Salih beyciğim gibin tatile çıkmak istiyor, geceleri soğuk terler dökerek uyanmış bir vaziyette buluyorum kendimi. Bu meşaz kotası mevzuu beni derinden sarsıp tesir etti. Tam forumdaki örgütlenmeleri, siyasal yapılanmaları, hizipleşmeleri/klikleri alt ve alaşağı edip çökerterek forumu ele geçirme planları yapıyoruz hararetle, tak! Meşaz kutusu dolmuş!
Bakın dostlarım, bakın canlarım, tam strateji hakkında malumat ve izahat vereceğim esnada böyle bir şeyi mi reva ve mubah görüyorsunuz bizim gibin naçizane :!: şahsiyetlere :?: "Zafere giden yolda her şey mübahtır", dediysek bu kadar da değil herhalde! Bu kadar makyavelizm toplumun yapısına aykırı!

Hulasa: bu konu hakkında mutabakata, bir açılıma varmamızın vakti geldi çocuklar. Ben teşekkür ederim, ne demek...

+1
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen eskimo » 14 Mar 2014 19:07

facebook
twitter
gplus

Peruklu Sfenks yazdı:Şimdi tam olarak Hardman'ın dediği/değindiği meseleye değinmeyeceğim. Fazladan konu kirliliği olmaması adına Hardman'ın vakti zamanında açmış olduğu bu başlıkta, forumda meşazlaşma hususuna değinmek istiyorum müsaadeniz ile...

100 mesaj hakkınız var daha ne olsun ya pes valla :D
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen eskimo » 14 Mar 2014 19:08

facebook
twitter
gplus

hardman01 yazdı:Keşke forumda moderatöre mesaj atmadan açtığımız konuları ve mesajlarımızı silebilsek.

Konuları silmek forumun genel düzenini bozabilir, mod lar tarafından yapılması daha uygun olur. Mesajları da düzenleyip, "..." falan koyup silebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü