Niçin ban yediğimi öğrenebilir miyim ?

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Niçin ban yediğimi öğrenebilir miyim ?

Mesajgönderen Bazarov2 » 17 Mar 2014 02:17

facebook
twitter
gplus

''Bazarov'' nickim banlandı.Kimseye bir saygısızlık yapmamaya çalışıyordum.Yapmadığımı da düşünüyorum.Niçin ban yedim mümkünse öğrenmek istiyorum.Özel mesaj ile eskimo'ya direk soracaktım ama pm atma butonunu bulamadım.
Bir de bir sitemim var.Ufacık tefecik bir küfürden veya bir sözden ise , forumda taraflı bir yönetim olduğunu düşünücem.Çoğu insan ''amk'' , ''ananı bilmem napayım '' , erotik içerikli resimler vb yüklüyor.Böyle şeylerden ban yeniliyor ise sadece benim yemem gezi parkı ile ilgili açtığım konudan ve yorumlardan olduğunu düşünücem.Bu forumda böyle bir tutum beklemezdim , üzüldüm ne diyeyim.Bir de sınırsız ban atılmış.Diktatör tayyip ? 15-20 günlük bir ban veya bir uyarı da atılmıyor , yanlış yaparsan siliniyorsun yani ?
Neyse çok uzattım.Ban sebebini hakkım ise öğrenmek istiyorum.Değilse de canın sağolsun.(Yeni üyelim açma sebebim de şu , nickimle giriş yapınca hiç bir şekilde admin e ulaşamadım.Benden kaynaklı da olabilir kasten ayarlanmış da olabilir bilmiyorum.)
Bazarov2

Re: Niçin ban yediğimi öğrenebilir miyim ?

Mesajgönderen Wilhelm Fliess » 17 Mar 2014 10:08

facebook
twitter
gplus

Bazarov2 yazdı:'Diktatör tayyip ?

eskimo istifa sesleri yükselecek forumda !!
''HEAR ME ROAR''
Kullanıcı avatarı
Wilhelm Fliess

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 17 Mar 2014 13:10

facebook
twitter
gplus

Haklı eskimo. Saygısızlığını görmedim ve sadece düşünceleri yüzünden banlandıysa; özgür bi platform değil burası.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Sahra » 17 Mar 2014 14:05

facebook
twitter
gplus

Ben eskimo'dan açıklama gelene kadar yorum yapmıyiciğim :D İki tarafı da dinleyelim bakalım :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Bazarov2 » 17 Mar 2014 20:23

facebook
twitter
gplus

Öğrenemezmişim neyse.Hak hukuk islamdan bahsediyor adaletten bahsediyor bi de.Bu devirde babana güvenmiceksin ;)
Bazarov2

Mesajgönderen eskimo » 17 Mar 2014 22:12

facebook
twitter
gplus

senin daha önce foruma üye olan bir trol olduğunu düşündüm. hala da aynı düşüncedeyim. gezi ile hiç bir ilgisi yok, alakasız paylaşımların çoğalmaya başlayınca önlem aldım. sana ayrıca özelden attığım mesaja da cevap yazmadın? sana haksızlık etmiş de olabilirim. bu yüzden ister eski, istersen bu yeni üyeliğin ile devam edebilirsin.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Sahra » 17 Mar 2014 22:28

facebook
twitter
gplus

Tamam, şimdi yorum yapabilirim :D Ben arkadaşın ban yemesini gerektiren bir şey yaptığını görmedim. Troll'lüğüne de rastlamadım. Yani evet, haksızlık etmiş olabilirsin eskimo :) Fakat "Haksızlık etmiş olabilirim." demeni takdir ettim.

Neyse, umarım tatlıya bağlanmıştır bu şekilde.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Wilhelm Fliess » 18 Mar 2014 00:58

facebook
twitter
gplus

kendimize yeni bir mo bulmanın zamanı geldi , direndik kazandık.. !
''HEAR ME ROAR''
Kullanıcı avatarı
Wilhelm Fliess

Mesajgönderen Sahra » 18 Mar 2014 01:01

facebook
twitter
gplus

Wilhelm Fliess yazdı:kendimize yeni bir mo bulmanın zamanı geldi , direndik kazandık.. !

ahah espriye bak :lol: :mrblue:
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Bazarov » 06 Nis 2014 16:40

facebook
twitter
gplus

usescrt yazdı:banlandıgından haberim yoktu. ben de şimdi banlansıın diye şikayet bölümüne baslık açacaktım. kur'an ayetleriyle dalga geçiyorsun, insanların inançlarıyla dalga geçiyorsun.. saygı bu forumun sloganlarından biri diye hatırlıyorum.

Birisi ban yesin diye konu açmak nasıl bir acizliktir :mrblue: Senin kitabın da inanmayanlara hayvandan aşağıdadır diyor.Dün de birisi bana bu ayeti yapıştırdı '' bak sen hayvandan aşağısın çünki kuran öyle diyor '' dedi.EE napacaz o zaman kurandan ayetlerde koymayın bi daha

edit : Bi de forum kendinizin malı gibi davranmanız beni deli ediyor.Biri diyor başka konuda bunu açıklamıştık neden yeni konu açıyon öbürü diyor ban atın şu kafire

Bu forumun admini yok mu?Kurala uymayan bişey yapıyosam uyarı falan vermesi gerekir sonunda da ban atar.Ee uyarı falan da yemedim.Sinirden kuduruyosunuz kurana laf söylenince sonra müslümanlar kafa kesenler değil diye savunma yapıyonuz.Sen kuranla dalga geçti diye ban atarsın , suriyede kafa keserler aradaki fark ne
Biz ona ülkeye lider ol dedik o gitti dünya lideri oldu. :) (: <333

bekare eksi dörtace : delta
üstler doğal katsayılar reel
Kullanıcı avatarı
Bazarov

Sonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü