Sahra'nın beni ifşa etmesi

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Sahra'nın beni ifşa etmesi

Mesajgönderen Peruklu Sfenks » 27 Nis 2014 17:30

facebook
twitter
gplus

Son zamanlarda buradaki insanlar beni ve birkaç arkadaşımı feci derecede hayretlere sevk ve gark ediyor. Hardman mesela, geçenlerde "uyumamak için ne yapıyorsunuz?" suâline "yoğurt yiyip kola içiyorum" şeklinde yanıt vermişti. Ben dibimi dövdürüyorum diyorum, adam kolanın derdinde. Nate desen ayrı bir dert zaten; bıraksanız hapishanedeki mahkûmlar gibi sevişecek, taş üstünde taş omuz üstünde baş bırakmayacak, hala spoiler var gelmeyin şeklinde başlık açıyor, yakında gelirken yoğurt da alın dese şaşırmam. Bu da o hesap. Arkadaş, etik deyü bir şey var! Netice itibariyle ayıp denilen bir şey var, diğ mi amağ :?: Mahremiyete saygı!!! Her gece yatmadan evvel ister istemez hayıflanıyor ve esefle kınıyorum yeminlen.

Her şeye rağmen kardeşimsin Hrant :!:
En son Peruklu Sfenks tarafından 27 Nis 2014 18:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim

Resim

"Dünyaları yok edecek ölüm oldum ben." - J. R. Oppenheimer, Mahabharata; Bhagavad Ghita oluntusu:
Kullanıcı avatarı
Peruklu Sfenks

Re: Sahra'nın beni ifşa etmesi

Mesajgönderen eliaa » 27 Nis 2014 17:51

facebook
twitter
gplus

Ben nate den sonrasinda agladim ahahaha
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen samtik » 27 Nis 2014 18:39

facebook
twitter
gplus

Peruklu çok samimi birşey sormak istiyorum sana; Dikkat çekmek hoşuna mı gidiyor?
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

Mesajgönderen Nate RIVER » 27 Nis 2014 19:51

facebook
twitter
gplus

Bak ya. Hayırdır oğlum siz?

:D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Sahra » 27 Nis 2014 19:58

facebook
twitter
gplus

sinema yazdı:konu nerden sahraya geldi onu anlamadım :lol:

:twisted:

samtik yazdı:Peruklu çok samimi birşey sormak istiyorum sana; Dikkat çekmek hoşuna mı gidiyor?

:twisted:

Nate

:twisted: Benim yüzümden abazan muamelesi görüyon la :lol:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Simonov » 27 Nis 2014 19:59

facebook
twitter
gplus

Peruklu benı aradı. Hesabı çalınmış. Eskımo banlar mısın bu adamı. Peruklunun hesabını ele geçirip bızı bırbırımıze düşürecek. Bana ınanmıyor musunuz? Yazıyı anladınız ben daha ne dıyeyım sıze? Ayrıca benım bıldıgım peruklu bana da sataşırdı. Fake olduğu çok belli.
Resim
Kullanıcı avatarı
Simonov

Mesajgönderen Nate RIVER » 27 Nis 2014 20:04

facebook
twitter
gplus

Simonov yazdı:Peruklu benı aradı. Hesabı çalınmış. Eskımo banlar mısın bu adamı. Peruklunun hesabını ele geçirip bızı bırbırımıze düşürecek. Bana ınanmıyor musunuz? Yazıyı anladınız ben daha ne dıyeyım sıze? Ayrıca benım bıldıgım peruklu bana da sataşırdı. Fake olduğu çok belli.

Mantıklı çünkü başlığı anladım. Gerçek Peruklu olsa anlayamazdık. :geek:
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Re: Ynt: Sahra'nın beni ifşa etmesi

Mesajgönderen eliaa » 27 Nis 2014 20:26

facebook
twitter
gplus

sinema yazdı:olm noluyo len hiç bişi anlamıyorum sahra nasıl desifre ettin perukluyu, hiis noluyor len

+1
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen tyler durden » 27 Nis 2014 20:46

facebook
twitter
gplus

bence sahra aslında peruklu ama kendisi de bilmiyor çünkü çok kişililik sendromu yaşıyor ve gün içinde farklı karakterlere bürünüyor. dikkat ederseniz aynı anda giriş yapmıyorlar. en sonunda bu sendromunu anladığı için perukluyu ifşa etti aslında kendisini ifşa etmiş bulundu.benim yorumlamam bu kadar
kara alev seni kurtarmaz udun alevii!
Kullanıcı avatarı
tyler durden

Mesajgönderen Sahra » 27 Nis 2014 20:53

facebook
twitter
gplus

tyler durden yazdı:bence sahra aslında peruklu ama kendisi de bilmiyor çünkü çok kişililik sendromu yaşıyor ve gün içinde farklı karakterlere bürünüyor. dikkat ederseniz aynı anda giriş yapmıyorlar. en sonunda bu sendromunu anladığı için perukluyu ifşa etti aslında kendisini ifşa etmiş bulundu.benim yorumlamam bu kadar

:lol: Bi daha izleme Fight Club'ı :twisted:

Ya "Bulduğu tüm kelimeleri anlamsızca yanyana diziyor nasılsa kimse bir şey anlamıyor diye." demiştim de Peruklu için, ondan bahsediyor :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Sonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü