Sahra'nın beni ifşa etmesi

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Sahra'nın beni ifşa etmesi

Mesajgönderen Peruklu Sfenks » 29 Nis 2014 22:11

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Mantıklı çünkü başlığı anladım. Gerçek Peruklu olsa anlayamazdık. :geek:

Anlarsın elbette; zira o satırlarda kendini tanıdın.

Yowzah Anakata yazdı:Konu benim sevgilim olmasına rağmen okumaya üşendim. O derece peruklu

Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch. Sözleşme miyim lan ben? Ne demek okumadım? Ressmen Yalçın Küçük muamelesi görüyorum burada. Saksı değilim ben! İnsana değer verilmiyor burada! Laf aramızda, kendi imzanı okudun mu Miroğlu?

Velhasılı kelam: Figaro'dan sonrasını dinleme bilader, Figaro'dan sonrası sıkıntılı.

Simonov yazdı:Peruklu benı aradı. Hesabı çalınmış. Eskımo banlar mısın bu adamı. Peruklunun hesabını ele geçirip bızı bırbırımıze düşürecek. Bana ınanmıyor musunuz? Yazıyı anladınız ben daha ne dıyeyım sıze? Ayrıca benım bıldıgım peruklu bana da sataşırdı. Fake olduğu çok belli.

İnsana değer verilmiyor dedik, bu da kendini nimetten saydı. Yemin ediyorum şu İst. buluşmasına simonov ve Adm gelirse tüm filomla teyakkuza (düz adamlar ve baldırıçıplaklar taarruz desin) geçer, orayı bombardımana tutarız. Simonov'u seven beni sevmesin!

samtik yazdı:Peruklu çok samimi birşey sormak istiyorum sana; Dikkat çekmek hoşuna mı gidiyor?

Hayret, rumuzdan tahlil yapmamışsın! Senin gibin samimiyet karinesine yakıştıramadım doğrusu :P Senin samimiyetine itimat edecek olursak, herkesi turoll bellemiş olacağız zaten :P O yüzden boş verelim samimiyet karinesini ve her haltı herhangi bir kalıba tıkıştırma temayüllerini, gayretlerini, teşebbüslerini bertaraf edelim. Haydi bakalım kolay gelsin!
Resim

Resim

"Dünyaları yok edecek ölüm oldum ben." - J. R. Oppenheimer, Mahabharata; Bhagavad Ghita oluntusu:
Kullanıcı avatarı
Peruklu Sfenks

Mesajgönderen salihcyilmaz » 29 Nis 2014 22:20

facebook
twitter
gplus

Gece gece kahkaha atmama sebep olan başlıktır kendileri efenim
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen Adm » 29 Nis 2014 22:46

facebook
twitter
gplus

Peruklu sen bana neden bu kadar taktın ya :|
Kullanıcı avatarı
Adm

Mesajgönderen eskimo » 30 Nis 2014 00:17

facebook
twitter
gplus

Adm yazdı:Peruklu sen bana neden bu kadar taktın ya :|

sevdiğinden sevdiğinden :D bu arada koskoca sfenks dururken peruklu demeyin kendisine lütfen. kısaltacaksak illa "sfenk" diyebilirsiniz misal ;)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen hardman01 » 03 May 2014 00:14

facebook
twitter
gplus

Peruklu herkese takmış vaziyette :D
hardman01

Önceki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü