Kuralların Netleşmesi Gerekiyor

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Kuralların Netleşmesi Gerekiyor

Mesajgönderen eskimo » 03 May 2014 01:59

facebook
twitter
gplus

abicim ne yazdın ya...
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen kullanıcı adı » 03 May 2014 02:05

facebook
twitter
gplus

sinema yazdı:amk kasmayın bu kadar ya

Biz kasmasak şuan amk diyemiyordun :D

eskimo yazdı:abicim ne yazdın ya...

"Ayrıca bu küfür konusundan çok daha önemli," diye başlayan paragraftan sonrasını bile okursan yeterli.
Resim
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen eskimo » 03 May 2014 03:01

facebook
twitter
gplus

okudum eyvallah.

yeni moderatör arkadaşlar adına da konuşmakta sıkıntı görmüyorum, hataları vardır benim de vardır ama bilerek ve isteyerek herhangi birisini kayırma, gibi adil olmayan davranışlarda moderatör kimliğiyle hiç bir şekilde bulunmayacaktır. bu açıdan onlara güveniyorum. hatamız varsa da düzeltiriz endişe etmeye gerek yok evelallah.

hadi bakalım konulara devam edelim artık ;)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Peruklu Sfenks » 03 May 2014 04:08

facebook
twitter
gplus

Simonov yazdı:Diyor ki bu liseli, mod modluğunu yapmış. Küfürleri sansürleyip olası kavgalara mani olmuş, olacak. Bunca insan arasında sataşacak bi ben varım sanki. Tüm forum mu bana düşman ya hu!

Şşştt! "Yahu mahu" ne oluyor? Doru konuş ablalarınla, aksi takdirde sınav stresi mtresi dinlemez alırım façanı aşağıya :!:

Bu arada Voltairea'in fezlekesi ve önergesi biraz hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim, belirtmeden edemiyciğim.
Resim

Resim

"Dünyaları yok edecek ölüm oldum ben." - J. R. Oppenheimer, Mahabharata; Bhagavad Ghita oluntusu:
Kullanıcı avatarı
Peruklu Sfenks

Önceki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü