Forumdaki Üyelerin Karşıt Görüşlere Tavrı

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Forumdaki Üyelerin Karşıt Görüşlere Tavrı

Mesajgönderen Nate RIVER » 05 Haz 2014 14:39

facebook
twitter
gplus

Ne ikilemi yaşamışım merak ettim şimdi, topu topu 2 mesaj yazdım zaten. Sen başlıkları karıştırdın bence. :D

Mesajlarıma baktım ama ikilem göremedim, söylersen düzeltirim.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen muhibbi » 05 Haz 2014 14:41

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Ne ikilemi yaşamışım merak ettim şimdi, topu topu 2 mesaj yazdım zaten. Sen başlıkları karıştırdın bence. :D

senin yazına verilmiş cevapları oku! :D
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Nate RIVER » 05 Haz 2014 17:35

facebook
twitter
gplus

Nerede ikilem olduğunu hala anlamadım.

Biri çocuk istismarı - diğeri çocukların eyleme katılması.

Ha sen örgütlerin çocukları kullanmasını kastettin galiba, benim jeton yeni düştü tamam. Örgütlerden anlamadığımı yazdım zaten (dhkp midir nedir ne olduğunu bilmiyorum), Gezi Parkı'ındaki çocukları kastettiğimi de ekledim. Sonuç olarak 14 yaşında bir çocuktu, kimlerle takıldığından haberi yoktur bile, arkasından terörist denilemez. Adam geliyor bu çocuğa terörist diyen adamı destekliyor, küfürü yiyecek bir zahmet.

Mesela 20'li yaşlarda bir akpli genç ölmüştü, ona da üzüldüm ben. İlk başlarda laf etmiş olabilirim hatırlamıyorum ama gençti sonuçta hata yapabilir ve hayatını kaybetti. Ölü çocukların arkasından da terörist denilmez ki lan. O akpli aile çocuğunu anmak için sokakta eylem yapsa karışmam mesela.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen kullanıcı adı » 05 Haz 2014 18:19

facebook
twitter
gplus

İşte natenin tüm mesajları, tüm düşünceleri, böyle hastalıklı düşüncelere sahip insanların forumumuzda kol gezdiğini ve usescrt'nin yaptığı uyarının ne kadar doğru olduğunu gösterir nitelikte.
Maalesef bazı insanlar kendilerine doğru-mantıklı gelen bir şeyin herkese doğru ve mantıklı gelmesi gerektiğine inanacak kadar hastalıklı ve erdem yoksunu. Hal böyle olunca egomu yendim ayaklarıyla dolaşıp egonun nirvanasına ulaşmış insanlara bırakın laf anlatmayı, konuşulmuyor bile. Çünkü onun gibi düşünmüyorsun :D Yazdıklarına cevap vermeye tenezzül etmememin ne kadar gerekli olduğu da anlaşılmıştır umarım.
Umarım vekilsizmeclisin bir sahibi çıkar da "hoop dur bakalım burası uzlaşma platformu, sen doğru olanı bile düşünsen sırf senin gibi düşünmüyorlar diye kimseyi hor göremez, küfür edemezsin" der.
Ben kendi adıma şunu söyleyebilirim: Sanalda, hemen hemen hiçbir konuda kendini geliştirememiş, yer yer fikirleri kendi içinde bile çelişen ne olduğu tam belli olmayan, şişman otuzbirci biri bile gelip size küfür edebilir :D Onların yapacak başka bir şeyleri yok zaten. Cahil insan ne zaman savaştan, kinden, fitneden, ateş püskürtmekten başka faydalı bir iş yapmış? Ne zaman yapıcı olabilmiş? Cahil insan ne zaman sadece kendini değil de, başka insanların da düşüncelerini düşünmüş? Merak etmeyin anca sanalda küfür ederler :D Tarih bu insanların defalarca eğitim, beceri, erdem ve çalışmanın altında ezilip gittiklerini gösterdi. O yüzden sanalda gelip size küfür eden hastalıklı tipleri takmayın :D Bilgilenin, kültürlenin, çalışın, faydalı bir şeyler yapmaya gayret gösterin. İt üreyecek, kervanımız yürüyecektir.
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Lesdike » 05 Haz 2014 19:09

facebook
twitter
gplus

.
En son Lesdike tarafından 09 Eyl 2017 22:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
http://www.kasklikamikazepilotu.blogspot.com

bu kargalar kimin, kimin hesabını döksem, döksem yüzüne ?
Kullanıcı avatarı
Lesdike

Mesajgönderen Nate RIVER » 05 Haz 2014 22:44

facebook
twitter
gplus

Adamlar küçük çocuklara terörist diyor ama biz küfür edince hastalıklı oluyoruz ahaha. :D Mantığa bak, bir de gidip sarılsaydık bari.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Nate RIVER » 05 Haz 2014 23:08

facebook
twitter
gplus

Bu arada ''medeni olalım, küfür etmeyelim'' diyen adam bana ''hastalıklı'' yazmış. Bari kendi içinizde tutarlı olun. :)
En son Nate RIVER tarafından 05 Haz 2014 23:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Nate RIVER » 05 Haz 2014 23:11

facebook
twitter
gplus

Lesdike yazdı:Karşı fikirlere küfür edip aşağılamanın elle tutulur bir faydası yok. Kaç tane Ak partili, 'oç tayyip' dediğiniz için Ak partiye oy vermekten vazgeçti ?

Beyni olan bir insan, ''benim desteklediğim lidere neden oç diyorlar acaba'' diye düşünür normalde. :)

Gezi Parkı'ında bir sürü insan öldü, yaralandı, sakat kalanlar oldu.. biz de hala ''tayyip hazretlerine nasıl hitap etsek acaba ihihi ((((:'' diye tartışma yapıyoruz.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Devrez » 05 Haz 2014 23:35

facebook
twitter
gplus

Sinirlenmeden, küfürleşmeden, harareti arttırmadan tartışabilmenin ciddi miktarda dünya görüşü ve eğitim istediğini düşünüyorum. Özellikle de üyeler kişiliklerinin de riske girmediği sanal ortamlarda hiçbirşeyi takmadan birbirine girebiliyor. Bence bu forumun güzelliği de burada. Kimse "Ay karşımdaki ne düşünecek acaba hatta daha önemlisi benim hakkımda ne düşünecekler?" diye sormadan çatır çatır milletin fikirlerinde kendi yorumlamasına göre saçma bulduğu bölümleri söylemesi ve kendi doğru kabul ettiklerini hiç baskı altında kaldığını düşünmeden söyleyebilmesi. Baskı illaki olacaktır ama kişinin burada sanal bir platformda baskının kendisine hiçbir zarar veremeyeceğini görmesi gerekli. Savunması gerektiği fikir ciddi bir baskı altında kalacak birşeyse kendi savunmasınıda kendisi ve düşüncesini benimsettiği insanlarla beraber yapmalı. Sonuçta tartışma ortamları forumla sınırlı değil. Dışarıda da aynı baskılara maruz kalacak.

Troll politikasında da aynı şeyi düşünüyorum. Trollenmeyi hak eden beyinler var. Hatta zaman zaman benim bile iyi bir trollenmeyi hakettiğimi düşünüyorum.

Özet: Forumda gavatlaşmaya ihtiyaç duymuyorum. Forumunda buna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Yoksa kullanıcıadının tabiriyle şişko otuzbircileri nasıl beynimizle tokatlayacağız?
Kullanıcı avatarı
Devrez

Mesajgönderen Lesdike » 06 Haz 2014 00:10

facebook
twitter
gplus

.
En son Lesdike tarafından 09 Eyl 2017 22:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
http://www.kasklikamikazepilotu.blogspot.com

bu kargalar kimin, kimin hesabını döksem, döksem yüzüne ?
Kullanıcı avatarı
Lesdike

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü