Açtığım başlığın kaybolması sorunsalı

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Açtığım başlığın kaybolması sorunsalı

Mesajgönderen Skywalker » 22 Haz 2014 00:46

facebook
twitter
gplus

Aschille yazdı:Yazıda çok fazla seks kelimesi geçti bu arada, isterseniz sansürleyin, mazaallah insanlarımız etkilenir felan, seks tehlikeli bi şey çünkü. Gireni çıkanı belli olmuyor.

Resim

Yok yav kimse rahatsız olmadı. Ben genç, iyi niyetli ve egoist arkadaş olarak tek başıma rahatsız olduğum için sildim konuları. Yoksa forumdaki herkes seks sever. (Böyle diyim de sonra başıma üşüşmesinler :D ) Konu kilit, üye ban, forum silinebilir...

Şaka şaka, dediğim gibi eskimo ya da uses silmiş başlığı, konuyu görmemiştim bile. Küfür konusuna dönmesin mesele, zira dönemez de çünkü bana yapılan laf ebeliğinin diğerlerine yapılabileceğini sanmıyorum ya, neyse..

Zaten bence Dianfreu anlayışla karşıladı, öyle anlayışsız ve kindar insanlara benzemiyor çok şükür. :) Öyle olduktan sonra gerisi önemli değil.
Skywalker

Mesajgönderen kullanıcı adı » 22 Haz 2014 00:50

facebook
twitter
gplus

Skywalker yazdı:
Yok yav kimse rahatsız olmadı. Ben genç, iyi niyetli ve egoist arkadaş olarak tek başıma rahatsız olduğum için sildim konuları. Yoksa forumdaki herkes seks sever. (Böyle diyim de sonra başıma üşüşmesinler :D ) Konu kilit, üye ban, forum silinebilir...

Şaka şaka, dediğim gibi eskimo ya da uses silmiş başlığı, konuyu görmemiştim bile. Küfür konusuna dönmesin mesele, zira dönemez de çünkü bana yapılan laf ebeliğinin diğerlerine yapılabileceğini sanmıyorum ya, neyse..

Zaten bence Dianfreu anlayışla karşıladı, öyle anlayışsız ve kindar insanlara benzemiyor çok şükür. :) Öyle olduktan sonra gerisi önemli değil.

Kim sana laf ebeliği yapıyor la :D süperman olup "iyi niyetliyim meleğim forumda küfürü kaldırıcam" kafasındaydın tutmayınca yine iyi niyet ayağı yaptın :D Hem bilmiyordum dedin (2 farklı konuda, balık hafıza) sonra üçüncü başka bir konuda küfür etmemenin ne kadar terbiyeli bişey olduğunu ve bu iyi niyetin yüzünden böyle yaptığını açıkladın :D laf ebeliğinin babasını yapmış bir de ben yapmadım gencim vs diye boş boş konuşuyor :D
En son kullanıcı adı tarafından 22 Haz 2014 00:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Skywalker » 22 Haz 2014 00:54

facebook
twitter
gplus

Tmaca yazdı:Ard arda açtığı tuhaf konulardan dolayı trollediği düşünüldü.. Daha o kadar medeni değiliz canım az dursun vakit çok :lol:

Evet zaten en o yüzden son açtığı konuyu ben sildim (bak son açtığı dedim, öncekileri demedim) Eskimo görseydi kesin trollediğini düşünecekti, uyarı verebilir hatta banlayabilirdi de çünkü 3 troll vakasından sonra sabrının kaldığını zannetmiyorum. Allah'dan sonradan arkadaş açıklama yaptı da anladık troll olmadığını, bu iyi bir şey :)
Skywalker

Mesajgönderen Tmaca » 22 Haz 2014 01:00

facebook
twitter
gplus

Aynen başlıklar tuhaftı ben anlıyorum o durumu.

Şu anlaşmazlıklara bir son verseniz lan gereksiz tartışmalar kalp kırmaya gerek yok ;)
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen kullanıcı adı » 22 Haz 2014 01:06

facebook
twitter
gplus

Tmaca yazdı:Aynen başlıklar tuhaftı ben anlıyorum o durumu.

Şu anlaşmazlıklara bir son verseniz lan gereksiz tartışmalar kalp kırmaya gerek yok ;)

Kimse -boğazına kadar batıp haksız olduğunu kabul ettikten-zorunda kaldıktan sonra- araya zaman girince sanki haklıymış gibi boş boş konuşmadığı sürece beim için sorun yok Tmaca :D Ama böyle olacaksa o kalp kırılacak, yapacak bir şey yok ;)
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Dianfreu » 22 Haz 2014 19:30

facebook
twitter
gplus

Aschille yazdı:Sevgili dianfreu,
Bu forumdakilerin hepsi biseksüel; seksi iğrenç , aşağılık bir şey olarak görüyor ve seks hakkında konuşmayı yersiz buluyorlar, insanı seksle barıştıran yazarları iğrenç yazarlar olarak görüyorlar, İnsanın hayattaki en önemli amaçlarından birinin cinsel doyum olduğunu söyleyen yazarları aşağılık bulurken, insanları sonsuz cehennemle tehdit eden dinleri gerekli buluyorlar. Zira onlar otuzbircilerle dolu bir dünya ist... Öhöm.

Tamam sustum.

Yazıda çok fazla seks kelimesi geçti bu arada, isterseniz sansürleyin, mazaallah insanlarımız etkilenir felan, seks tehlikeli bi şey çünkü. Gireni çıkanı belli olmuyor.

Biseksüel diye bahsettiğin arkadaşlar tahminen normal bireye göre daha bi fazla sever gibi düşünüyorum dostum. Ha aseksüelse olur bak. Ben de çok Maslowcu değilim. İhtiyaçtan ziyade daha özen gösterilmesi gereken, sanılandan çok daha önemli bir konu bence de. Zaten hayatta 2 tane mutlak gerçek var; ölüm ve yaşam, yaşamın temsilcisi de sexks

alakasız güzel şarkı http://www.youtube.com/watch?v=fX3eOsPTJ_g
"I would never wanna belong to any club that would have someone like me for a member." That's the key joke of my adult life in terms of my relationships with women. (Beni beğeneni ben, ben beğenmem)
Kullanıcı avatarı
Dianfreu

Mesajgönderen Sahra » 22 Haz 2014 21:55

facebook
twitter
gplus

Aschille yazdı:Sevgili dianfreu,
Bu forumdakilerin hepsi biseksüel; seksi iğrenç , aşağılık bir şey olarak görüyor ve seks hakkında konuşmayı yersiz buluyorlar, insanı seksle barıştıran yazarları iğrenç yazarlar olarak görüyorlar, İnsanın hayattaki en önemli amaçlarından birinin cinsel doyum olduğunu söyleyen yazarları aşağılık bulurken, insanları sonsuz cehennemle tehdit eden dinleri gerekli buluyorlar. Zira onlar otuzbircilerle dolu bir dünya ist... Öhöm.

Tamam sustum.

Yazıda çok fazla seks kelimesi geçti bu arada, isterseniz sansürleyin, mazaallah insanlarımız etkilenir felan, seks tehlikeli bi şey çünkü. Gireni çıkanı belli olmuyor.

Aşil, daha aseksüelle biseksüeli ayırt edemiyorsun, bize seksin iğrenç bir şey olmadığı konusunda nutuk çekecek insan sen değilsin :twisted: Ayrıca başlığı şikayet eden kişi benim, dinler konusunda yazdığın şekilde düşünmüyorum bildiğin gibi.

Sinirlendim bak yine :D Olm ne derseniz deyin ama bunu ironisiz yapın ya, cinleniyorum bir anda :D

Burası erotik forum değil, seksin nasıl yapıldığını ayrıntılarıyla anlatması forumun "üye olurken, müstehcen mesajlar gönderemeyeceğinizi kabul ediyorsunuz" kuralına uymuyor.

Ha kural değiştirilirse isterseniz zorno gönderin, ben de siktir olup gideyim forumdan, sorun değil =)
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Aschille » 22 Haz 2014 23:32

facebook
twitter
gplus

.............
En son Aschille tarafından 23 Ağu 2016 14:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Aschille

Mesajgönderen Sahra » 23 Haz 2014 00:02

facebook
twitter
gplus

Aschille yazdı:Biseksüel cinsel ve sosyal boyutunun yanında politik bir kavramdır, o açıdan söyledim.

Takıldığım nokta seksle ilgili konulara ve yazarlara gereksiz bir ön yargının olması. İki tane konu açtı diye hemen troll olduğunu düşünmeler falan. :D Freud, Marquis de Sade gibi yatak odası felsefecilerini yabana atmayın. Kim onların yaptığı psikanalizleri yapabildi bugüne kadar. :D

Müstehcenlik de ters bir mevzu. Düzgün bir üslup olduğu sürece konuşulabilmeli bence.

Müstehcen paylaşımlar forumda yasak, bitmiştir =) Neyse için rahatlasın, üslup da düzgün değildi.

Bunun ön yargı ile alakası yok. Troll diye şikayet etmedim, içerik uygun değil diye şikayet ettim.

Aschille yazdı:Bi ara b.kla ilgili konular açılıyordu, onlar niye silinmedi müstehcen mesajdan. Belki şehvet uyandırıyordur bazılarında. :twisted:

Böyle "bok"tan fantezisi olanlar çok rica ediciğim girmesin bu foruma :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Dianfreu » 23 Haz 2014 00:54

facebook
twitter
gplus

Kimin ne fantazisi olduğunu bilemeyiz. Herkesin bi popisi varr...............
"I would never wanna belong to any club that would have someone like me for a member." That's the key joke of my adult life in terms of my relationships with women. (Beni beğeneni ben, ben beğenmem)
Kullanıcı avatarı
Dianfreu

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü