Forumda Moderatör olmasin

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Forumda Moderatör olmasin

Mesajgönderen kullanıcı adı » 30 Haz 2014 22:42

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Seni engelliyorum çünkü sana gıcık oluyorum (hakaret yok, duygumu belirtiyorum). Senden nefret etmiyorum ama sana çoook sinir oluyorum. Mesajlarını görünce elim ayağım titriyor çünkü sinirden. Ama canım isteyince de ne saçmalamış yine diye görüntülüyorum yazdıklarını (burada hakaret olabilir), problem? Engel açmak diye bir şey yok. Ha yukarıda kalp kırmakla ilgili yazdığım şeylerle tamamen çelişiyor gibi görünsem de çelişmiyorum çünkü senin kalbini kırmaktan üzüntü duymuyorum. Kalbinin söylediklerimle kırılacağını da düşünmüyorum zaten.

Ha bu arada eskimo Sky'a "forumun sahiplerinden biri olmasından mütevellit öyle uygun görmesi" gibi bir hakla mesaj silme hakkı verdi, kimseye hesap vermesi gerekmiyor.

Oh be.

Problem yok. Zaten daha öncesinde önce "eleştiri" adı altında, sonrada yowzah'a Allah sabır versin dedim diye kişiliğime bolca hakaret etmiştin. Forumda haftalarca durdu, konuyu da en az 2 mod takip ediyordu. Tabi sonra sky iyi niyetle sildi mesajları. İnkar edeceğini sanmıyorum gerçi ama, ekran görüntüsü almış olmak isterdim.
Bu arada sen hep çelişiyorsun ki :D kendine ufacık bir şey yapıldığında ortalığı ateşe veriyorsun ama herkese her türlü kırıcılığı yapıyorsun. Ciddiye alınmamam gerek, yemin ederim bak. Öyle yapmaya başladım ta geçenden beri :D
Forumun sahibi olmasından mütevellit? :D Forum ahlakı, forum kültürü, forum etiği. Biraz öğrenin. Bence bu cümlenle kafa yapınızı döktünüz ortaya. Forumun sahibi, isterse siler isterse yapar.
Eskimo tek isteğim bi gör lan, bi gör... Bi gör şunları ak ya.
Neyse ben çekiliyorum
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Sahra » 30 Haz 2014 22:51

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:
Sahra yazdı:
Seni engelliyorum çünkü sana gıcık oluyorum (hakaret yok, duygumu belirtiyorum). Senden nefret etmiyorum ama sana çoook sinir oluyorum. Mesajlarını görünce elim ayağım titriyor çünkü sinirden. Ama canım isteyince de ne saçmalamış yine diye görüntülüyorum yazdıklarını (burada hakaret olabilir), problem? Engel açmak diye bir şey yok. Ha yukarıda kalp kırmakla ilgili yazdığım şeylerle tamamen çelişiyor gibi görünsem de çelişmiyorum çünkü senin kalbini kırmaktan üzüntü duymuyorum. Kalbinin söylediklerimle kırılacağını da düşünmüyorum zaten.

Ha bu arada eskimo Sky'a "forumun sahiplerinden biri olmasından mütevellit öyle uygun görmesi" gibi bir hakla mesaj silme hakkı verdi, kimseye hesap vermesi gerekmiyor.

Oh be.

Problem yok. Zaten daha öncesinde önce "eleştiri" adı altında, sonrada yowzah'a Allah sabır versin dedim diye kişiliğime bolca hakaret etmiştin. Forumda haftalarca durdu, konuyu da en az 2 mod takip ediyordu. Tabi sonra sky iyi niyetle sildi mesajları. İnkar edeceğini sanmıyorum gerçi ama, ekran görüntüsü almış olmak isterdim.
Bu arada sen hep çelişiyorsun ki :D kendine ufacık bir şey yapıldığında ortalığı ateşe veriyorsun ama herkese her türlü kırıcılığı yapıyorsun. Ciddiye alınmamam gerek, yemin ederim bak. Öyle yapmaya başladım ta geçenden beri :D
Forumun sahibi olmasından mütevellit? :D Forum ahlakı, forum kültürü, forum etiği. Biraz öğrenin. Bence bu cümlenle kafa yapınızı döktünüz ortaya. Forumun sahibi, isterse siler isterse yapar.
Eskimo tek isteğim bi gör lan, bi gör... Bi gör şunları ak ya.
Neyse ben çekiliyorum

Her şeyi kıçından anlamak istediğin için, içinin fesatlığından oluyor bunlar. Mesela ben burada sabahtan beri "Eskimo'nun ve modların eksikleri, hataları olabilir ama bu derece de yüklenilmez, bu derece de kırıcı olunmaz" derken fesat beynin sana bunu böyle çeviri yapıyor: "Eskimo diktatörce davranma hakkına sahip, onu eleştiremezsiniz"

Hay senin dırdırcı karılar gibi bıkbıkçılığına, hay senin bu kadar sinir bozucu olup sakin kalarak "bakın işte, ben bir şey yapmıyorum ama karşımdaki çok kırıcı" tavrına. Ben bu forumda kaç kişiyi kırdım acaba? Ya da kaç kişiyle sorun yaşadım da konuşup anlaşmadım? Ki bunu senle bile yapmaya çalışmıştım. Bi otur düşün, bu Sahra niye bir tek bana bu kadar sinirleniyor, niye sürekli kakara kikiri bir insan ama bana gelince böyle çıldırıyor diye otur bir düşün.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen kullanıcı adı » 30 Haz 2014 23:01

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Her şeyi kıçından anlamak istediğin için, içinin fesatlığından oluyor bunlar. Mesela ben burada sabahtan beri "Eskimo'nun ve modların eksikleri, hataları olabilir ama bu derece de yüklenilmez, bu derece de kırıcı olunmaz" derken fesat beynin sana bunu böyle çeviri yapıyor: "Eskimo diktatörce davranma hakkına sahip, onu eleştiremezsiniz"

Hay senin dırdırcı karılar gibi bıkbıkçılığına, hay senin bu kadar sinir bozucu olup sakin kalarak "bakın işte, ben bir şey yapmıyorum ama karşımdaki çok kırıcı" tavrına. Ben bu forumda kaç kişiyi kırdım acaba? Ya da kaç kişiyle sorun yaşadım da konuşup anlaşmadım? Ki bunu senle bile yapmaya çalışmıştım. Bi otur düşün, bu Sahra niye bir tek bana bu kadar sinirleniyor, niye sürekli kakara kikiri bir insan ama bana gelince böyle çıldırıyor diye otur bir düşün.

Senin son kullanıdğın "forumun sahibi ve o yüzden skya mesaj silme hakkı verdi istediğini yapar" lafına dedim onu ki ona dediğim çok belli.
Elbette hataları eksikleri olabilir diyeceksin LAFTA. Yok bi de onlar yarı tanrı, hatasız deseydin. Gerçi deseydin amelin ve sözün bir olurdu en azından. Ki eskimo'nun aslında bu kısımla alakası yok, onu çekmeye çalışma. Bu terbiyesizlik senin uslubun ve genel davranışınızla alakalı. Eskimo olayın bu kısmında yok. O sadece saflık yapıyor hala. Görmesini, farketmesini yemin ederim isterdim.
Kendi sözlerinle kendini yeterince ifşa ediyorsun. Bir insan gerçekten bu kadar haksız olabilir. O kadar haksızsın ve kendin bunu o kadar belli ediyorsun ki, normalde açıklama yapmaya erinmeyen ben, şuan içimden gelmiyor. Yine bu tarz bir cevap yazıp ithamlarda bulunmazsan, gerçekten sana yazmamayı, seninle tartışmamayı istiyorum. :)
Bu arada senin anlaşma dediğin, haksız da olsam istediğimi savunurum, bana ufacık bir şey diyene her türlü hakaret ve terbiyesizliği yaparım, ama yine de ahlak etik adalet diyince en çok ben konuşur, nutuk atar istediğime "beğenmiyosan git karşiiim" çekerim.
Bence herşey çok net bir şekilde görüldü söylediklerin sayesinde. sözün bittiği yer şuan
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Sahra » 30 Haz 2014 23:09

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:
Sahra yazdı:Her şeyi kıçından anlamak istediğin için, içinin fesatlığından oluyor bunlar. Mesela ben burada sabahtan beri "Eskimo'nun ve modların eksikleri, hataları olabilir ama bu derece de yüklenilmez, bu derece de kırıcı olunmaz" derken fesat beynin sana bunu böyle çeviri yapıyor: "Eskimo diktatörce davranma hakkına sahip, onu eleştiremezsiniz"

Senin son kullanıdğın "forumun sahibi ve o yüzden skya mesaj silme hakkı verdi istediğini yapar" lafına dedim onu ki ona dediğim çok belli.
Elbette hataları eksikleri olabilir diyeceksin LAFTA. Yok bi de onlar yarı tanrı, hatasız deseydin. Gerçi deseydin amelin ve sözün bir olurdu en azından.
Kendi sözlerinle kendini yeterince ifşa ediyorsun. Bir insan gerçekten bu kadar haksız olabilir. O kadar haksızsın ve kendin bunu o kadar belli ediyorsun ki, normalde açıklama yapmaya erinmeyen ben, şuan içimden gelmiyor. Yine bu tarz bir cevap yazıp ithamlarda bulunmazsan, gerçekten sana yazmamayı, seninle tartışmamayı istiyorum. :)
Bu arada senin anlaşma dediğin, haksız da olsam istediğimi savunurum, bana ufacık bir şey diyene her türlü hakaret ve terbiyesizliği yaparım, ama yine de ahlak etik adalet diyince en çok ben konuşur, nutuk atar istediğime "beğenmiyosan git karşiiim" çekerim.
Bence herşey çok net bir şekilde görüldü söylediklerin sayesinde. sözün bittiği yer şuan

*
* (ARTIK BANLARSINIZ VE BİR DAHA AÇMAZSINIZ BANIMI DEĞİL Mİ?)

Sen şunu hala anlayamadın değil mi? (Gerçi cin gibisin, gayet farkında olduğundan eminim. Anlıyorsun ama her zamanki taktiğin bu senin. Sakin kalarak, karşıdakinin dediklerini saptırarak kendini haklı çıkarmak.) Benim sinirimi bozan şey bana ya da başkasına ettiğin laflar değil. Sinir bozucu tavrın. O kadar çakal bir insansın ki, sürekli kibar bir şekilde ama sürekli iğneleyici, sürekli insanların sinirini bozucu şekilde konuşuyorsun. Bu da beni kudurtuyor, böyle saçından tutup seni sürükleyesim geliyor. O derece bozuyorsun yani sinirimi. Tek sorun bu. Dikkat etmedin mi hiç şuna? Sadece ucu bana dokunan konularda değil, ucu bana dokunmayan konularda da deli oluyorum sana, çünkü derdim bana dediklerin değil, herkese karşı var olan bu sinir bozucu tavrın.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen kullanıcı adı » 30 Haz 2014 23:11

facebook
twitter
gplus

ilk cümleyi okuyunca gerisini okumaya tenezzül etmedim. Terbiyesizsin. Ve gerçekten çok haksızsın. kendi kendine konuş. Güzel birşeyler yapmaya çabaladık biz, böyle insanlarla uğraşmak zorunda kalacağımızı bilmiyorduk
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Sahra » 30 Haz 2014 23:17

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:ilk cümleyi okuyunca gerisini okumaya tenezzül etmedim. Terbiyesizsin. Ve gerçekten çok haksızsın. kendi kendine konuş. Güzel birşeyler yapmaya çabaladık biz, böyle insanlarla uğraşmak zorunda kalacağımızı bilmiyorduk

Heh, demin dediğim taktik işte. Delirtene kadar alttan alttan söyle söyleyeceklerini, sonra "aman kırıcısın, aman terbiyesizsin, aman şöylesin, aman böylesin."

Şimdi biliyorum ki bazı arkadaşlar gelecek ve diyecek ki: "Sahra, neyi bu kadar büyüttün?" "Sahra, biz seni böyle bilmezdik." O kadar biriktim ki lan bu adama, o kadar biriktim ki. Hangi mesajına baksam birini eleştiriyor, hangi mesajına baksam iğneleyici. Yeter lan yeter. İnsanları rahat bırak bi ya.
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen eliaa » 30 Haz 2014 23:25

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Sadece ucu bana dokunan konularda değil, ucu bana dokunmayan konularda da deli oluyorum sana, çünkü derdim bana dediklerin değil, herkese karşı var olan bu sinir bozucu tavrın.

Yaptığımız dergiye karşı önyargıyla yaklaşıp ilk yorumunda karalamaya çalışma sebebinde ortaya çıkmış oldu o zaman. Emeğe kolayca laf ederken kırıcılık yok, üslubun önemi yok ama biz eskimonun aldığı karara laf edince çık forumdan git forumdan öyle mi. Gerçekten çok komik
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen kullanıcı adı » 30 Haz 2014 23:31

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Heh, demin dediğim taktik işte. Delirtene kadar alttan alttan söyle söyleyeceklerini, sonra "aman kırıcısın, aman terbiyesizsin, aman şöylesin, aman böylesin."

Şimdi biliyorum ki bazı arkadaşlar gelecek ve diyecek ki: "Sahra, neyi bu kadar büyüttün?" "Sahra, biz seni böyle bilmezdik." O kadar biriktim ki lan bu adama, o kadar biriktim ki. Hangi mesajına baksam birini eleştiriyor, hangi mesajına baksam iğneleyici. Yeter lan yeter. İnsanları rahat bırak bi ya.

Evet millete sana sinir oluyorum, sana gıcık olmaya başladım diyen benim :D Eleştiri dediğin, ya toplanıp bir ateiste saldırılıyordur, ya fikrini söyleyen bir adama yine toplu baskı yapılmıştır, ya da şahsıma abuk subuk bir nedenden uyarı gelmiştir. Sky tüm bu konularda haklı olduğumu kabul etti zaten, konu kapandı. Diğer konularda da doğruyu savunduğumu inanıyorum. Sevdiğim sevmediğim üye farketmez. Senin gibi ucu kendime ya da arkadaşıma dokununca insanlara saldırmıyorum. Sıkışınca yine başladı taktik yöntem vs demeye. Göz görüyor kardeşim göz. Konu ortaya çıkınca olayı bırakıp ya kendinizi över iyi niyetliyiz dersiniz, ya da karşıdakinin kişiliğine saldırırsınız. Tamam ben kötü olayım, ben sırf senin yaptığın yanlışlığa, dergi-öncesi ve sonrasındaki terbiyesizliklere ses çıkardığım için kötü olayım. Ama sen dibine kadar haksızsın. Bu gerçeği hiçbir şekilde değiştiremeyeceksin. istediğin kadar kendini öv, istediğin kadar çamur at. Kimse görmesin ak. eskimo saflığa devam etssin, isteyen istediğini yapsın. Gerçeği değiştiremeyeceksin ;)
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Sahra » 30 Haz 2014 23:33

facebook
twitter
gplus

eliaa yazdı:
Sahra yazdı:Sadece ucu bana dokunan konularda değil, ucu bana dokunmayan konularda da deli oluyorum sana, çünkü derdim bana dediklerin değil, herkese karşı var olan bu sinir bozucu tavrın.

Yaptığımız dergiye karşı önyargıyla yaklaşıp ilk yorumunda karalamaya çalışma sebebinde ortaya çıkmış oldu o zaman. Emeğe kolayca laf ederken kırıcılık yok, üslubun önemi yok ama biz eskimonun aldığı karara laf edince çık forumdan git forumdan öyle mi. Gerçekten çok komik

ARKADAŞIN FİKRİNİ ONDAN ÖNCE DAVRANIP HAYATA GEÇİRMEK HOŞ OLMAYAN BİR DAVRANIŞ. Yine olsa bunu yine belirtirim. Emeğinize laf etmek mi bu, yoksa davranışınıza mı? Ayrıca ben kalkıp da "Dergi diye önümüze bunu mu getirdiniz?" mi dedim; senin Sky için "Mod diye önümüze getirdiğin kişi" dediğin gibi? Üslubunun kırıcılığından bahsediyorum. "Saptır Elif, saptır" dedim ya. Yine diyorum. Saptır Elif.
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen eliaa » 30 Haz 2014 23:37

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
eliaa yazdı:

ARKADAŞIN FİKRİNİ ONDAN ÖNCE DAVRANIP HAYATA GEÇİRMEK HOŞ OLMAYAN BİR DAVRANIŞ. Yine olsa bunu yine belirtirim. Emeğinize laf etmek mi bu, yoksa davranışınıza mı? Ayrıca ben kalkıp da "Dergi diye önümüze bunu mu getirdiniz?" mi dedim; senin Sky için "Mod diye önümüze getirdiğin kişi" dediğin gibi? Üslubunun kırıcılığından bahsediyorum. "Saptır Elif, saptır" dedim ya. Yine diyorum. Saptır Elif.

Kullanıcı adının ÖNERİ SUNDUĞU VE MESAJLARININ CEVAP VERİLMEYİP SİLİNDİĞİ kısmını atlamışsın sahra?? Fikirler ve yapılan işler komple farklıydı bu bir, bir forumda 2 dergi olabilir bu da iki. Velev ki böyle düşünüyorsun direk dergiyi yayınladığımız başlığın ilk sayfasına çat diye böyle yorum ekleyip insanları soğutmaya çalışmak çok mu normal bi davranıştı? Bana ulaşıp fikrini söyleyebileceğin bir çok yer varken sen sırf kullanıcı adına olan inadın yüzünden benimde emeğimi hiçe saydın. Ohiç kırıcı değildi emin ol. O caps lock açık kurduğun cümle seni haklı çıkarmaya yetmez.
Kullanıcı avatarı
eliaa

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü