Forumda Moderatör olmasin

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Forumda Moderatör olmasin

Mesajgönderen Tmaca » 01 Tem 2014 04:09

facebook
twitter
gplus

Şu kadar olaydan sonra şu garibin de diyecekleri var. Yahu ne oluyor? Ne yapıyoruz biz ?
Merak etmeyin ne kimseye nasihat verecem (kendimfarklıymışım gibi) ne de 'aa böyle yapmamalıyız' tiribinde konuşacam.

Ulan ne gereksiz tartışmalar bunlar .

Vallahiç çekinmiyom artık . Hakkımda isteyen istediğini düşünsün. Hiç kasmayacam ne düşünüyorsam yazacam hiç kasılmanın anlamı yok dostlar.

Ben bu foruma niye geldim. 'birşeyleri değiştirmek' amacım doğrultusunda forum tam bir nimet ! diye geldim.
Ama bir türlü bu kontağı kuramadım kimseyle..

Artık forumun daha ileri bir vizyon kazanması ve bu gereksiz kavgaların sona ermesi adına önerilerimi peygamber olacam çağrı yapacam.(ne diyor bu mal şeklinde düşünen arkadaşlar aktif başlıklara tıklayıp başka bir başlıktan devam edebilir.)

Bu forumda kaç kere birşeyler yapak lan başlığı açtım umursanmadı , boş konuşuldu , sadece fikir beyan edildi sadece fikirdi hepsi.

Artık 'birşeyleri değiştirmek isteyen gardaşlarımı' birşeyleri değiştirmek için adım atmaya çağırıyorum.
Ben bu foruma niye geldim ? Fikir alışverişi? elbette. Ama asıl neden benim gibi sağlam hedefleri olan adamlarla bir arada olmak adımlar atmaktı. Eskimoya da söyledim buluşmada bu forum elimde kalan son şey lan. Bırakalım şu saçma işleri.. Organize bir ekip olalım. Örgütlü bir forum olalım. Her zamanki gibi fikiralışverişi sürerken ana meselemiz yapacağımız faaliyetler olsun. Bakın bu olmassa sonsuza kadar forumda böyle tartışmalar devam eder. Rahatlık batıyor lan bize. Bu forumdaki insanlar aydın insanlar benim gözümde. Çok şey öğrendim az şey kattım ama olsun.

Valla isterseniz bu zıtlaşmalara devam edin birbirinizden nefret edin. Ya da gelin bu saçmalğa son verelim ve sadece konuşan insanlar değil bolca konuşup bolca çalışanlardan olalım.

Şöyle ki :
(Dergi güzel bir adım devam ediyor ve edecek inşallah.)
1-Belgesellere başlansın
2-Müzik grubu (söyledik lafta herkes birşey çalıyordu kimse çalmaya gelmedi )
3-Buluşmalar (9 kişiydik insaf)
4-Forumlar (dışarıda-halkla beraber)
5-Broşürler
6-Sayımızı artırmak
7-Kalemi güçlü arkadaşlardan halkın eline ulaşabilecek romanlar
8-Çizgi film çizgi roman
9-Kısa film
10-Ufak çapta ılımlı protestolar.

Şimdilik bunlar geldi aklıma çoğaltılır fikirler gelir. Dediğim gibi bunları mı yapacaz modları falan mı tartışaacaz yoksa. Tartışmaya dahil olanlar lütfen meseleyi kapatsın birbirimizin kişilikleriyle uğraşacak zaman yok haksızlık,adaletsizlik,hakaret çözülür. Çoğumuz birbirimizi yüzyüze görmedik bile gerçekte böyle şeyler yaşanmayacaktı belki hiç. Artık gelmek birşeyler yapmak isteyenler bildirsin mesaj atsın yorum yazsın. Kolları sıvarız. Yaşım 20 zaman geçiyor
Zaman insanı hedeflerden uzaklaştırıyor. Biliyorum geçim/hayat birşeylere izin vermiyor ama seçim yapın artık.
1-Dışarıda hayatımı yaşarım arada foruma girer 2 yorum yazarım.
2-Dışarıda hayatımı yaşarım forumu bırakırım girmem.
3-Dışarıda hayatımmı yaşarım foruma girmem fakat bazı şeylerden fedakarlık yaparım ama bi halta yaramaz hep yalnız kalırım.
4-Dışarıda hayatımı yaşarım fedakarlık yaparım .Forumda düşüncelerimi paylaşır düşünceleri görürüm. Forumdaki benim gibi düşünen insanlarla bir olurum birşeyler yaparım , denerim. inanırım.
5-'La bi git işsiz.' derim (4'ü en mantıklısı gibi göstermeye çalıştım ama 5 daha iyi oldu gibi :mrblue: )

Seçim sizin canlar birşeyler yapmak isteyen mesaj çaksın yorum çaksın kolları sıvayalım.

Haa 1 insan evladı dahi çıkmassa baba kaçar .. Elimde kalan son umut vekilsiz meclis de yalan olur , eskimo'ya rağmen..
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen ceci » 01 Tem 2014 09:54

facebook
twitter
gplus

samtik yazdı:Tekrar yazmak güzeldi, seviyorum hepinizi (greenfurtsever hariç) :mrblue:
ceci :cry:
siyu

görüşmek üzere aziz dostum, telefonun var bende, ramazandan sonra Onur'uda alıp köfte yemeğe geleceğiz yanına haberin olsun.. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Adm » 01 Tem 2014 10:42

facebook
twitter
gplus

Tmaca yazdı:Şu kadar olaydan sonra şu garibin de diyecekleri var. Yahu ne oluyor? Ne yapıyoruz biz ?
Merak etmeyin ne kimseye nasihat verecem (kendimfarklıymışım gibi) ne de 'aa böyle yapmamalıyız' tiribinde konuşacam.

Ulan ne gereksiz tartışmalar bunlar .

Vallahiç çekinmiyom artık . Hakkımda isteyen istediğini düşünsün. Hiç kasmayacam ne düşünüyorsam yazacam hiç kasılmanın anlamı yok dostlar.

Ben bu foruma niye geldim. 'birşeyleri değiştirmek' amacım doğrultusunda forum tam bir nimet ! diye geldim.
Ama bir türlü bu kontağı kuramadım kimseyle..

Artık forumun daha ileri bir vizyon kazanması ve bu gereksiz kavgaların sona ermesi adına önerilerimi peygamber olacam çağrı yapacam.(ne diyor bu mal şeklinde düşünen arkadaşlar aktif başlıklara tıklayıp başka bir başlıktan devam edebilir.)

Bu forumda kaç kere birşeyler yapak lan başlığı açtım umursanmadı , boş konuşuldu , sadece fikir beyan edildi sadece fikirdi hepsi.

Artık 'birşeyleri değiştirmek isteyen gardaşlarımı' birşeyleri değiştirmek için adım atmaya çağırıyorum.
Ben bu foruma niye geldim ? Fikir alışverişi? elbette. Ama asıl neden benim gibi sağlam hedefleri olan adamlarla bir arada olmak adımlar atmaktı. Eskimoya da söyledim buluşmada bu forum elimde kalan son şey lan. Bırakalım şu saçma işleri.. Organize bir ekip olalım. Örgütlü bir forum olalım. Her zamanki gibi fikiralışverişi sürerken ana meselemiz yapacağımız faaliyetler olsun. Bakın bu olmassa sonsuza kadar forumda böyle tartışmalar devam eder. Rahatlık batıyor lan bize. Bu forumdaki insanlar aydın insanlar benim gözümde. Çok şey öğrendim az şey kattım ama olsun.

Valla isterseniz bu zıtlaşmalara devam edin birbirinizden nefret edin. Ya da gelin bu saçmalğa son verelim ve sadece konuşan insanlar değil bolca konuşup bolca çalışanlardan olalım.

Şöyle ki :
(Dergi güzel bir adım devam ediyor ve edecek inşallah.)
1-Belgesellere başlansın
2-Müzik grubu (söyledik lafta herkes birşey çalıyordu kimse çalmaya gelmedi )
3-Buluşmalar (9 kişiydik insaf)
4-Forumlar (dışarıda-halkla beraber)
5-Broşürler
6-Sayımızı artırmak
7-Kalemi güçlü arkadaşlardan halkın eline ulaşabilecek romanlar
8-Çizgi film çizgi roman
9-Kısa film
10-Ufak çapta ılımlı protestolar.

Şimdilik bunlar geldi aklıma çoğaltılır fikirler gelir. Dediğim gibi bunları mı yapacaz modları falan mı tartışaacaz yoksa. Tartışmaya dahil olanlar lütfen meseleyi kapatsın birbirimizin kişilikleriyle uğraşacak zaman yok haksızlık,adaletsizlik,hakaret çözülür. Çoğumuz birbirimizi yüzyüze görmedik bile gerçekte böyle şeyler yaşanmayacaktı belki hiç. Artık gelmek birşeyler yapmak isteyenler bildirsin mesaj atsın yorum yazsın. Kolları sıvarız. Yaşım 20 zaman geçiyor
Zaman insanı hedeflerden uzaklaştırıyor. Biliyorum geçim/hayat birşeylere izin vermiyor ama seçim yapın artık.
1-Dışarıda hayatımı yaşarım arada foruma girer 2 yorum yazarım.
2-Dışarıda hayatımı yaşarım forumu bırakırım girmem.
3-Dışarıda hayatımmı yaşarım foruma girmem fakat bazı şeylerden fedakarlık yaparım ama bi halta yaramaz hep yalnız kalırım.
4-Dışarıda hayatımı yaşarım fedakarlık yaparım .Forumda düşüncelerimi paylaşır düşünceleri görürüm. Forumdaki benim gibi düşünen insanlarla bir olurum birşeyler yaparım , denerim. inanırım.
5-'La bi git işsiz.' derim (4'ü en mantıklısı gibi göstermeye çalıştım ama 5 daha iyi oldu gibi :mrblue: )

Seçim sizin canlar birşeyler yapmak isteyen mesaj çaksın yorum çaksın kolları sıvayalım.

Haa 1 insan evladı dahi çıkmassa baba kaçar .. Elimde kalan son umut vekilsiz meclis de yalan olur , eskimo'ya rağmen..

Tmaca iyi konuşmuşsun güzel konuşmuşsun ama ne yazık ki bunların hepsi bir fikirden ileri gidemeyecek söylemler. Sanırım Îst. buluşmasına katılmışsın en azından burdan bir kaç kişiyle yüz yüze tanışma imkanı bulmuşsun şimdi gelelim asıl konuya burası sanal bir ortam olduğundan insanlar gerçekte olduklarından daha cüretkarlar. Bu siyaset-din konuşurken faydalı bir durum kendi sosyal yaşantımızda söylemekten çekindiğimiz bir çok görüşümüzü burda sayıp döküyoruz. Ama vekilsizkahve ön rolde olmak üzere insanlar bir birilerini tanımaya başlıyorlar. Kendimizce bir değerlendirme yapıp her üyeyi çeşitli kriterlere sokuyoruz. Bunun sonucunda sevdiğimiz üyeler ve sevmediğimiz üyeler ayrımı ortaya çıkıyor. Biz burda sadece bir insanın yazılarından dolayı ondan nefret edebiliyorken, sen bunca insanın örgütlenebileceğine imkan veriyormusun?
Sadece birkaç üyeyle yüzyüze bir kaç saat konuştun diğerleriyle sanal bir sohbetin oldu ümitlediğin şey çok absürd,nasıl güvenebilirsin insanların sürekli böyle bir örgütlenmenin içinde olacağına. Bir şeyleri değiştirmek :P . Gencim yaşlandıkça isteğim azalacak diyorsun. Umudun kalmayacak. Bir kaç konferans ve toplantıya katılacak belki bir blog açacaksın sonra arkana dönüp baktığında değişen hiçbir şey olmayacak. Çünkü insanlar daha birbirini çekemezken sözde BB'in bıyığını bile kesemezler.
Kullanıcı avatarı
Adm

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 01 Tem 2014 15:57

facebook
twitter
gplus

Tatilimi boldugume değmez ama mesajlara göz gezdirdim de bu ne lan.Aynı şeyleri allayıp pullayıp onumuze getiriyorsunuz.Özellikle sahra ve kullanıcı adı şu aranızda ki saçma sapan şeyleri gidin özelden halledin forum ortamına yansıtmayın rica ediyorum.Kimse kimsenin kavgalarını , boş entrylerini çekmek zorunda değil.Tmaca kardeşimin dediği gibi hepiniz gözümde aydın insanlarsınız abimsiniz , ablamsınız bazılarınız üstadımsınız , donanımlı bireylersiniz ama şu saçma sapan muhabbetler her başlıga sıçramaya başladı ve çok rahatsız edici kıvama geldi.Forumu kitlelere hitap edecek hale getirmek için ugraşıcak insanlar toplanın başlık altında fikir ve görüşlerinizi yoneticilerle birliklte dile getirin kapansın bu konu.Beğenmeyen,rahatsız olan salyalarını dokmeyi bıraksın çekin gidin bende dahil.Kimsenin şahsına değil mesajım hiç birinizi kırmak istemem. seviyorum hepinizi görüşmek üzere.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen kullanıcı adı » 01 Tem 2014 18:24

facebook
twitter
gplus

Tmaca ve Leonardo.
Umarım bir gün aynı haksızlıklar size yapılmaz ve yine umarım üçüncü bir şahıs ortadaki adaletsizlikten bahsetmek, evet bu arkadaşlara haksızlık yapıldı demek yerine "önemsiz konu, tatilimi bölmeme değmez" demez. Önemli olması için, değmesi için ucunun illa size mi dokunması lazım? Bu kadar haksızlık mı önemsiz? Sizin şahsınıza hakaret edilmesi önemli ama başkasına hakaret edilmesi mi önemsiz? Hani gidin diyorsunuz ya, madem öyle bunca adaletsizlik sana önemsiz geliyorsa, okuma o zaman. Git derken oluyor. Sen de okuma. Yaptığınız ne söyliyim: "Bu kadar haksızlığa ses çıkarmıyorum çünkü bana dokunmuyor, sana hakaret edilmiş vs önemsiz şeyler bunlar da, önemli olan tek şey benim tıkırım yerinde olsun, keyfim bozulmasın. Ona haksızlık yapılmış şuna hakaret edilmiş önemsiz." Özet bu.
Dergiden ve derginin ne kadar güzel bir adım olduğundan, birşeyleri değiştirmekten bahsetmişsiniz. Beyler gidin derginin önsözünü okuyun. Gidin derginin açılış konusunu okuyun. Birşeyleri değiştirmekten bahsetmişsiniz. Gidin derginin ilk sayısındaki isimleri tek tek okuyun. Orada adı geçen herkes güzel birşeyler yapmak için uğraştı. Toplantı listesine bakın. İkinizin de adı var. Katılan başka pek çok kişi var. Oraya katılan herkes, güzel birşeyler yapmak için katıldı. Kusura bakmayın ama bazılarınız erdal bakkalda çene çalarken, üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun'da yağlama yaparken, bazılarımız da böyle işlerle uğraştı. Dergi değil sadece fazlasını da yaptı. Açtığı konularla, düşündürücü yazılarıyla. 1. sayıyı armağan ettiğimiz ama şimdi aramızda olmayan herkes, bu saydığım tanım içindedir. Siz kime neyin nutuğunu atıyosunuz?
Diyorum ya aynı olaylar başınıza gelir, aynı haksızlıklara maruz kalırsınız, aynı hakaretlere, o zaman da birileri gelip "önemsiz bunlar ya, forumda oldu olay ama gidin özelden halledin keyfimi bozmayın" yapar, o zaman anlarsınız. O zaman size haksızlık yapılmasının, fiilen ve sözle hakaret edilmesinin ne kadar önemsiz olduğunu üçüncü bir şahısın dile getirmesinin ne demek olduğunu çok iyi anlarsınız.
Demek ki bilgi ve erdem aynı şey değilmiş. Bir şey çok fazla söylenirse, insanlar ona inanırmış. 3-5 tane insanın birbirine "ben çok iyiyim, o çok iyidir" demesi, kişinin fiilen yaptığı yanlışı-haksızlığı bile asimile edebilecek kadar kişilerin beynine mesaj pompalıyormuş. Demek ki herkes kendi derdinin peşindeymiş. Olsun ak. Biz yine ucu bize dokunmasa da, başkalarına yapılan haksızlıkta susmayan tarafta olacağız. Önemsiz bunlar ya demeyeceğiz.
Ha gideriz, o da sorun değil. Eyvallah
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Tmaca » 02 Tem 2014 10:53

facebook
twitter
gplus

kullanıcı adı yazdı:Tmaca ve Leonardo.
Umarım bir gün aynı haksızlıklar size yapılmaz ve yine umarım üçüncü bir şahıs ortadaki adaletsizlikten bahsetmek, evet bu arkadaşlara haksızlık yapıldı demek yerine "önemsiz konu, tatilimi bölmeme değmez" demez. Önemli olması için, değmesi için ucunun illa size mi dokunması lazım? Bu kadar haksızlık mı önemsiz? Sizin şahsınıza hakaret edilmesi önemli ama başkasına hakaret edilmesi mi önemsiz? Hani gidin diyorsunuz ya, madem öyle bunca adaletsizlik sana önemsiz geliyorsa, okuma o zaman. Git derken oluyor. Sen de okuma. Yaptığınız ne söyliyim: "Bu kadar haksızlığa ses çıkarmıyorum çünkü bana dokunmuyor, sana hakaret edilmiş vs önemsiz şeyler bunlar da, önemli olan tek şey benim tıkırım yerinde olsun, keyfim bozulmasın. Ona haksızlık yapılmış şuna hakaret edilmiş önemsiz." Özet bu.
Dergiden ve derginin ne kadar güzel bir adım olduğundan, birşeyleri değiştirmekten bahsetmişsiniz. Beyler gidin derginin önsözünü okuyun. Gidin derginin açılış konusunu okuyun. Birşeyleri değiştirmekten bahsetmişsiniz. Gidin derginin ilk sayısındaki isimleri tek tek okuyun. Orada adı geçen herkes güzel birşeyler yapmak için uğraştı. Toplantı listesine bakın. İkinizin de adı var. Katılan başka pek çok kişi var. Oraya katılan herkes, güzel birşeyler yapmak için katıldı. Kusura bakmayın ama bazılarınız erdal bakkalda çene çalarken, üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun'da yağlama yaparken, bazılarımız da böyle işlerle uğraştı. Dergi değil sadece fazlasını da yaptı. Açtığı konularla, düşündürücü yazılarıyla. 1. sayıyı armağan ettiğimiz ama şimdi aramızda olmayan herkes, bu saydığım tanım içindedir. Siz kime neyin nutuğunu atıyosunuz?
Diyorum ya aynı olaylar başınıza gelir, aynı haksızlıklara maruz kalırsınız, aynı hakaretlere, o zaman da birileri gelip "önemsiz bunlar ya, forumda oldu olay ama gidin özelden halledin keyfimi bozmayın" yapar, o zaman anlarsınız. O zaman size haksızlık yapılmasının, fiilen ve sözle hakaret edilmesinin ne kadar önemsiz olduğunu üçüncü bir şahısın dile getirmesinin ne demek olduğunu çok iyi anlarsınız.
Demek ki bilgi ve erdem aynı şey değilmiş. Bir şey çok fazla söylenirse, insanlar ona inanırmış. 3-5 tane insanın birbirine "ben çok iyiyim, o çok iyidir" demesi, kişinin fiilen yaptığı yanlışı-haksızlığı bile asimile edebilecek kadar kişilerin beynine mesaj pompalıyormuş. Demek ki herkes kendi derdinin peşindeymiş. Olsun ak. Biz yine ucu bize dokunmasa da, başkalarına yapılan haksızlıkta susmayan tarafta olacağız. Önemsiz bunlar ya demeyeceğiz.
Ha gideriz, o da sorun değil. Eyvallah

Yok yanlış anlama da benim yazdıklarımı okuyup yazaydın be volta :|
He anasını satim ne bencil adamım la kimse baa dokanmasın herkes voltaya çıkışsın en haksız sahra olsun ama bize hep biz iyiyiz desinler biz de malız nasılsa saf olalım bu yüzden inanalım.. Göz zevkim bozuldu zaten tartışmanızdan. Evet gerçekten ufak meseleler.(bunda ironi yok )

Dergi olayında 1.sayıyı çıkaran arkadaşlara karşı bir haksızlık yapılmış, anladım. Peki ne yapalım ?? Evet sky kabul etmiş hatasını Sahra'yı boğazlayalım mı yani ? O da kendi görüşlerini söylüyor vsvs. yapacak birşey yok.

Bu meseleyle 'Shara'nın biz en iyiyiz' rolünün ne alakası var ? Dergi ayrı mevzu. Diğeri onun forumdaki üslubudur.
Ha bak ben de o konuda 1.sayıyı çıkaranlara adaletsizlik yapıldığını düşnüyorum. Sorumlu kim ?'Sky' Çözdünüz mü ? Evet. ?? Sahra sadece üye görüşünü bildirdi uzatacak birşey yok. Leonun dediği gibi tartışmayı buraya taşırsan birbirinizi kişiliğine atar tutar hakaret edersiniz anca.

Ve ayrıca sen görevli-sorumlu olan Modla sorunu çözmüşsün , Ben onun dergi hakkında iyi niyetli mesajlarını görmüştüm. Mesajını silmiş bazı haksızlıklar yapmış , sanırım onu da çözmüşsünüz aranızda.

Ben niye bana kimse dokunmasın diye uğraşayım yav o dergiye (özelimizi dökcem pampa kusura bakma :mrblue: ) 20 sine kadar geceli gündüzlü emek veren benim. Uyku uyumadım yetişcek diye. Daha çıkmadı volta tek kelime etmedim bak. Tamam yapamayanlar vardır diyoruz. Gece 1 de bitirip 2 de otobüse binip istanbul buluşmasına gittim ben. Bu reklamları yapmak gerekiyo sanırım yoksa 'bencil' , 'bana dokunmasın kimse' gibi ithamlarda bulunuluyor.

Anasını satim bu feleğin. :mrblue:
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Hürkuş » 02 Tem 2014 17:30

facebook
twitter
gplus

Konuyu okumadım acelem var. Belki önerilmiştir ama ben bir dile getireyim.
Modlar banladıkları üyeleri neden banladığını gösteren ss lar koysular.
Özel mesajlara gelen hakaretler için ise raporla seçeneği olsun. Raporla seçeneği kullanıldığında yazışma doğrudan ilgili mod a gitsin.
Resim

Spoiler: göster
Resim
Hürkuş

Mesajgönderen kullanıcı adı » 02 Tem 2014 18:00

facebook
twitter
gplus

Tmaca yazdı:
Yok yanlış anlama da benim yazdıklarımı okuyup yazaydın be volta :|
He anasını satim ne bencil adamım la kimse baa dokanmasın herkes voltaya çıkışsın en haksız sahra olsun ama bize hep biz iyiyiz desinler biz de malız nasılsa saf olalım bu yüzden inanalım.. Göz zevkim bozuldu zaten tartışmanızdan. Evet gerçekten ufak meseleler.(bunda ironi yok )

Dergi olayında 1.sayıyı çıkaran arkadaşlara karşı bir haksızlık yapılmış, anladım. Peki ne yapalım ?? Evet sky kabul etmiş hatasını Sahra'yı boğazlayalım mı yani ? O da kendi görüşlerini söylüyor vsvs. yapacak birşey yok.

Bu meseleyle 'Shara'nın biz en iyiyiz' rolünün ne alakası var ? Dergi ayrı mevzu. Diğeri onun forumdaki üslubudur.
Ha bak ben de o konuda 1.sayıyı çıkaranlara adaletsizlik yapıldığını düşnüyorum. Sorumlu kim ?'Sky' Çözdünüz mü ? Evet. ?? Sahra sadece üye görüşünü bildirdi uzatacak birşey yok. Leonun dediği gibi tartışmayı buraya taşırsan birbirinizi kişiliğine atar tutar hakaret edersiniz anca.

Ve ayrıca sen görevli-sorumlu olan Modla sorunu çözmüşsün , Ben onun dergi hakkında iyi niyetli mesajlarını görmüştüm. Mesajını silmiş bazı haksızlıklar yapmış , sanırım onu da çözmüşsünüz aranızda.

Ben niye bana kimse dokunmasın diye uğraşayım yav o dergiye (özelimizi dökcem pampa kusura bakma :mrblue: ) 20 sine kadar geceli gündüzlü emek veren benim. Uyku uyumadım yetişcek diye. Daha çıkmadı volta tek kelime etmedim bak. Tamam yapamayanlar vardır diyoruz. Gece 1 de bitirip 2 de otobüse binip istanbul buluşmasına gittim ben. Bu reklamları yapmak gerekiyo sanırım yoksa 'bencil' , 'bana dokunmasın kimse' gibi ithamlarda bulunuluyor.

Anasını satim bu feleğin. :mrblue:

Yazdıklarını okuyarak yazdım. Ancak şu kırmızı ile gösterdiğim yerler senin gerçekten de konuyu-konuları bilmeden konuştuğunu gösteriyor. Dergi konusu doğrudan sahra ile alakalıydı. Hatta sky sonradan girdi. Dergi başlığında yaptığımız işe "ahlaksızlık" diyen de sahraydı, sonradan tartıştığımız konu boyunca da kavga ettiğimiz sahraydı. Ne sky'ı ak? Konuyu bilmiyorsun.
Sky'ın hatasını kabul ettiği nokta ise apayrı. Mesaj düzenleme uyarı verme vs. Onlar çoktan kapandı, burada tartışması bile olmadı. Dergi konusuna ise sonradan girdi ve olay yine sahrayla alakalı. Gerçekten konuyu bile bilmeden konuştuğunun farkına varırsın umarım.
Burada genel mesaj silme, koca konunun sonundaki unutulduğu iddia edilen 4 mesajı silme, eskimo'nun (sahranın söylemesi ve kendisinin sessiz kalmasına göre) forum benim istediğime mesaj silme hakkı veririm kimse hesap soramaz demesi, yaptığımız dergiye yapılan saygısızlık gibi pek çok konu varken, tüm bunları sky'a bağlayan gerçekten olayları bilmeden konuşuyordur. Ayrıca "size haksızlık yapılmış ee ne yapalım yani"den sonra, gerçekten diyecek bir şey kalmadı. Ve bu olaylara önemsiz demenizden. Sonra da "ucu sana dokunmuyor tabi önemsiz dersin" dediğimde tribe gir.
Neyse dediğim gibi madem öyle sorun yok girmeyiz bizde. Gitmek sorun değil yani. Tatiliniz ve göz zevkiniz bozulmasın. Selametle
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 02 Tem 2014 18:46

facebook
twitter
gplus

Sahra'nın arkasından konuşmanızı istemiyorum gençler. Kapandı konu.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Tmaca » 03 Tem 2014 13:51

facebook
twitter
gplus

Eyv volta göz zevkimiz bozulmasın bıktık ak tribe giren sizsiniz. Hemen celallenip önüne gelene sataşıyon ne iş anlamadım.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Önceki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü