busketz adlı üye

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

busketz adlı üye

Mesajgönderen can » 17 Tem 2013 16:52

facebook
twitter
gplus

Kutuplaşmıyoruz, uzlaşıyoruz! sloganınıza uymayan hareketlerde bulunuyor. İnatla dinime saygısızlıkta bulunmaktadır, şayet burası 12 yaşında karikateist grubundan laf ezberleyip gelen çocuklarla dolucaksa ona göre hareket edelim...
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Re: busketz adlı üye

Mesajgönderen ceci » 17 Tem 2013 16:58

facebook
twitter
gplus

Can'a katılıyorum..
Burda birtakım insanların Kutsal addettikleri bir takım olgulara karşı, her ne olursa olsun hakaret, aşağılama, dalga geçme gibi yazıların yazılmasına karşıyım..
Eğer söylemek istediği, anlatmak istediği sözler varsa. herkes burda yazabilir, Peygamberi eleştirebilirsin, İslam dininin kendince yanlışlarını yazabilirsin hatta Allah/Tanrı/Rab hakkında olumsuz görüşlerini bildirebilirsin.. Lakin yazılanlar amacında sapıp, aptalca bir hal halini alıyorsa.. hopp orda bir dur yeğenim demek lazım..
İlgililere saygıyla duyurulur..
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen can » 17 Tem 2013 17:07

facebook
twitter
gplus

"VekilSiz Meclis", Türkiye Cumhuriyeti mevzuatında da yer alan evrensel hak ve özgürlükleri temel aldığı gibi, bireylerin şeref, inanç, kutsal değerleri ile kişilik haklarına saygılıdır. Sözü edilen unsurlara aykırı paylaşımlara izin vermez. Buna aykırı eylemler nedeniyle ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıklarda sorumluluk kabul etmediği gibi benzeri paylaşımlara karşı tüm hukuki haklarını saklı tutar.

ihlal durumu söz konusu
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen samtik » 17 Tem 2013 17:14

facebook
twitter
gplus

Destekliyorum.
Görüş ne olursa olsun saygı olmazsa olmaz.
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü