Alternatif Tema

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Alternatif Tema

Mesajgönderen Gemma » 11 Ağu 2013 17:32

facebook
twitter
gplus

Hazır düzenleme yaparken avatar boyutlarını 90*90 dan biraz büyütüp, gif kullanmayı aktif hale de getirirsek çok harika olurdu.
Kullanıcı avatarı
Gemma

Mesajgönderen Gemma » 11 Ağu 2013 17:46

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:
Gemma yazdı:Hazır düzenleme yaparken avatar boyutlarını 90*90 dan biraz büyütüp, gif kullanmayı aktif hale de getirirsek çok harika olurdu.

aynen 120*120 olabilir, her ne kadar o salak giflerden nefret etsem de olsun onlarda be :D (hele su japon ve kore kız hastalarının kullandıkları nefret ediyorum :D )

Koca gözlü minik burunlu çizgi kızlardan mı bahsediyorsun? :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Gemma

Mesajgönderen Gemma » 11 Ağu 2013 17:57

facebook
twitter
gplus

Heeee tamam tamam. Ya onların erkek versiyonlarının da kız hayranları var. Onlarda aynı şekilde dolanıyorlar ortalıkta. :mrgreen: Ben oldum olası bu çekik gözlü insanları yakışıklı olarak nitelendiremiyorum. Hepsi birbirinin aynısı gibi. (Çin-Japon ayrımını yapıyorum da Japon-Kore ayrımı biraz zor oluyor. :D ) Nesi diğerinden yakışıklı olsun ki? Normal insanlar işte. Sadece ciltleri çok harika. Özellikle dişilerin bembeyaz ve pürüzsüz tenleri var. :shock:

Çekik gözlü olup bana yüz hatları çok farklı gelen tek bir kişi gördüm. Being Human diye bir dizi var. Orda zayıf uzun bir kadın var onun yüz hatları çok farklı.

Tema konusunu da nereye taşıdım. Resim
Kullanıcı avatarı
Gemma

Mesajgönderen voltairea » 11 Ağu 2013 23:50

facebook
twitter
gplus

site sahipleri ya da yetkilileri bu tarz phpbb düzenleme-kodlama işlerinden anlamıyor olabilir mi? Yoksa bana mı öyle geldi?
voltairea

Önceki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü