üni tercihi yapıcam yardım beyler

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

üni tercihi yapıcam yardım beyler

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 18:07

facebook
twitter
gplus

beyler 2.kez giriyorum ama yol yordam bilmiyorum zaten düşük bir puan almışım sadece balına tutarsa diyerek 2-3 okul yazıcam fekat okul kodlarını bulamadım bunun dökümanı nerde beyler ?
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Re: üni tercihi yapıcam yardım beyler

Mesajgönderen Jean-jacques rosto » 13 Tem 2013 18:12

facebook
twitter
gplus

Jean-jacques rosto

Mesajgönderen Sahra » 13 Tem 2013 18:16

facebook
twitter
gplus

1. Sakın sevmediğin bir bölümü okuma. Ben çok pişmanım.
2. İş bulması kolay olan bir meslek seç. Ben ve arkadaşlarım kolayca iş bulduk. Ama bazı mesleklerden tanıdıklarım iş bulamıyor.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Sahra » 13 Tem 2013 22:55

facebook
twitter
gplus

consume obey die yazdı:
Sahra yazdı:1. Sakın sevmediğin bir bölümü okuma. Ben çok pişmanım.
2. İş bulması kolay olan bir meslek seç. Ben ve arkadaşlarım kolayca iş bulduk. Ama bazı mesleklerden tanıdıklarım iş bulamıyor.

Hangi bölüm mezunusun?

Bilgisayar müh.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 22:58

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
consume obey die yazdı:

Hangi bölüm mezunusun?

Bilgisayar müh.

TS den girdim hiç bir bölüme tutmuyor :D bende yardırdım gazeticilik yazdım. girmem imkansız ama tombala oynadım kendimce. zaten nefret ettiğim bir bölümü zorla açık üniden okuyorum
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen Sahra » 13 Tem 2013 23:07

facebook
twitter
gplus

can yazdı:TS den girdim hiç bir bölüme tutmuyor :D bende yardırdım gazeticilik yazdım. girmem imkansız ama tombala oynadım kendimce. zaten nefret ettiğim bir bölümü zorla açık üniden okuyorum

Bir sene daha hazırlan o zaman? Adam akıllı hazırlan ama bu sefer. Ben öyle yapmıştım, puanımı bayağı artırmıştım.
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 23:27

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
can yazdı:TS den girdim hiç bir bölüme tutmuyor :D bende yardırdım gazeticilik yazdım. girmem imkansız ama tombala oynadım kendimce. zaten nefret ettiğim bir bölümü zorla açık üniden okuyorum

Bir sene daha hazırlan o zaman? Adam akıllı hazırlan ama bu sefer. Ben öyle yapmıştım, puanımı bayağı artırmıştım.

ben hep şansız duruma denk geldim. ilk okulda öğretmenimiz doğru dürüst derse girmezdi ilk öğretim alt yapısı sağlam değil. orta okulda bunun devamı olrak ben tembeldim. hooop meslek lisesine e meslek lisesinde meslek bile öğretmediler. zor bela biten meslek lisesinden hazırlıksız sınava giriş ve açık öğretim. şuanda zorla bir derhanede adalet eğitimi alıyorum hiç bir kelimeyi anlamıyorum anlamakta istemiyorum. ben hep web tasarımcı olmak istedim olamadım bari gazeteci olayım dedim oda olmuyor :D
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen çikobonzai » 13 Tem 2013 23:28

facebook
twitter
gplus

Dostum bence tekrar hazırlan. Sınava hazırlarsın kendini önemli değil ama ilk önce ne olmak veya okumak istediğine karar ver. Gerisi gelecektir.
çikobonzai

Mesajgönderen eliaa » 13 Tem 2013 23:30

facebook
twitter
gplus

can yazdı:
Sahra yazdı:

ben hep şansız duruma denk geldim. ilk okulda öğretmenimiz doğru dürüst derse girmezdi ilk öğretim alt yapısı sağlam değil. orta okulda bunun devamı olrak ben tembeldim. hooop meslek lisesine e meslek lisesinde meslek bile öğretmediler. zor bela biten meslek lisesinden hazırlıksız sınava giriş ve açık öğretim. şuanda zorla bir derhanede adalet eğitimi alıyorum hiç bir kelimeyi anlamıyorum anlamakta istemiyorum. ben hep web tasarımcı olmak istedim olamadım bari gazeteci olayım dedim oda olmuyor :D

İki yıllık okuyup ardından dikey geçiş yap, üniversitelerin dgs puanları üniversite puanlarına kıyasla çok çok düşük istediğin bölüme gitme şansın daha yüksek olur
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen ebeveyn rooney » 13 Tem 2013 23:47

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
consume obey die yazdı:

Hangi bölüm mezunusun?

Bilgisayar müh.

Nesi var lo? Eheheheh
Kullanıcı avatarı
ebeveyn rooney

Sonraki

Dön VekilSiz Kahve