Çok acayip şeyler hissediyorum

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Çok acayip şeyler hissediyorum

Mesajgönderen can » 14 Tem 2013 00:47

facebook
twitter
gplus

açıklaması gerçekten güç durduk yere beyler onu çağırıştırıcak en ufak bir durum yokken bir arkadaşımı hissetim. abiler teninin yumuşaklığını kokusunu varlığını kütlesini ağırlığını hissetim ya gözlerim kapalı olsa ve bu his uzun sürse yanımda olduğuna emin olurdum gerçekten bunun bir açıklması varmı ?
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Re: Çok acayip şeyler hissediyorum

Mesajgönderen Maykıl » 14 Tem 2013 00:59

facebook
twitter
gplus

benim de başıma böyle ilginç şeyler gelmişti. çocukken atari oynardım hep duvar kırma oyunu vardı bir sürü duvarı kırıp arkasındaki yeşil ışıkları bulmaya çalışılan bir oyundu. birden annem çağırınca otomatikman kafamı çevirirken duvarlardan birinin yemyeşil yanıp söndüğünü gördüm. patlattım, yeşil nesne içindeydi. seneler sonra var mısın yok musun'u izliyordum yine biri çağırdı kafamı hızla çevirince yarışmacının kutusunda 2 YTL yazısı parlayıp söndü sonra kutuyu açtılar cidden 2 lira vardı. ara sıra oluyor bu böyle, aniden önümdeki cisim parlayıp sönüyor ve bir anlığına arkasındaki şeyi görüyorum :mrgreen:

he, bunun bir açıklaması var mı? bence yok. belki de vardır. varsa bile bulmak istemem. açıklamasının çok daha kafa karıştırıcı olduğu kesin, ürkmek istemiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Maykıl

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 01:04

facebook
twitter
gplus

Ben de bir eve bakıp o evde yaşadığımı hayal ettiğim zaman ruhum oraya gidip geliyor sanki. Çok değişik bir his oluyor.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen can » 14 Tem 2013 01:08

facebook
twitter
gplus

ben ne olduğunu bilmek isterdim şahsen. arkadaşlarıma sorduğumda saçma sapan alay edilesi bir şey olarak görüp epey makaraya aldılar acaba haklılarmı yoksa varmı bir mantıklı açıklama
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen Edward Zorton » 14 Tem 2013 09:10

facebook
twitter
gplus

Makarna yaparken hamur olmasın diye içten içe dua ediyorum aklımda canlandırıyorum, aynı şey mi la ?
"Boş bir kafa , şeytanın çalışma odasıdır."
Kullanıcı avatarı
Edward Zorton

Mesajgönderen kerem » 14 Tem 2013 12:42

facebook
twitter
gplus

Bende bir ara yolda yürürken insanların arasında gandalfa benzeyen birini görürdüm ama bu siyahtı :D 3-4 saniye kadar sabit bir şekilde dururdu göz göze gelirdik kafamı çevirdiğim anda yok olurdu.
"Allah’ın verdiği ağızla Allah’ı anmaktan utanmak neyin nesidir?" - Caner Taslaman
Kullanıcı avatarı
kerem

Dön VekilSiz Kahve