Video Paylaşımı

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: Video Paylaşımı

Mesajgönderen sonkiucdort » 07 May 2015 10:09

facebook
twitter
gplus

:D
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen sonkiucdort » 07 May 2015 10:27

facebook
twitter
gplus

ahahahha
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen Mecruh » 07 May 2015 21:54

facebook
twitter
gplus

حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen bir adem » 08 May 2015 02:59

facebook
twitter
gplus

sonkiucdort yazdı:ahahahha

aq islam için islam düşmanları ile savaşır gibi laikçi ve laikle savaşan müslümanları ve islamla savaşır gibi şu islamcılarla savaşan laikçiileri gördükçe iliğim çekiliyor. sizin bitmeyen hesabınızın amına koyim şerefsizler.
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen saricizmelimehmetaga » 18 May 2015 12:08

facebook
twitter
gplus

saricizmelimehmetaga

Mesajgönderen bergman » 19 May 2015 00:44

facebook
twitter
gplus

bugi şehzade mi oldun lan :lol:
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen bergman » 19 May 2015 12:50

facebook
twitter
gplus

ondan demedim olm . sürekli osmanlı paylaşıyosun ya :D
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen muhibbi » 20 May 2015 14:33

facebook
twitter
gplus

''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen bergman » 20 May 2015 16:18

facebook
twitter
gplus

hepiniz yancaksınız olooom

et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen bergman » 21 May 2015 00:13

facebook
twitter
gplus

-Skywalker- yazdı:Doğru konuşmuş, Twitter'da da paylaştım görmüşsündür zaten. Adamı Cübbeli, Kadir Mısıroğlu gibi tiplerle bir tutup alaya almayın lütfen, diğer videolarını da izleyin öyle tahlil yapın. Fikriniz olmada zikriniz de olmasın yani.

Müslüman hocaların "Hepiniz yanacaksınız" tarzı laflarla alaya alınması en kızdığım şeylerden biri. Evet Müslüman değilseniz yanacaksınız, olmayan bir şeyi söylemiyoruz. Hoş gözükmek için kem küm edemeyiz, kitapta inanmayanların yanacağı yazıyorsa, inanmayanlar yanacaktır. Geriye kalanı Allah'ın merhametine kalmıştır. Kabre girip gözleriniz açıldığı zaman da dünyevi meşguliyetleriniz hiçbirinizi kurtarmayacak. Mensubu olduğum dini alaya alan babam olsa aynı tepkiyi veririm, kusura bakma Samet.

Dinime ve mensuplarına Karikateist seviyesinde yaklaşılması ve dinimin hor görülmesinden artık rahatsız olmaya başladım. Çok şükür ki hayatım boyunca bunun üzerine mücadele edeceğim.

selam buğra. doğrusunu yanlışını bilemem ama kin dolu konuşmuş. saydığın hocalar kim ki onlarla bir tutup bunu da alaya alıcam? bu adam kim ki?(kibir değil) kaldı ki egolu kibirli bir yazı olsun kime ne benim kibrimden? ya da bahsettiğiniz süper ego kime göre süper kime göre değil?

neyse, müsait olanlar bi açsın izlesin. ulan nedir bu insanlardaki nefret duygusu, geçinememe olayı anlamıyorum. abi adam demiş midir? evet demiştir. kulak asmaz geçer gidersin. kaldı ki zeki alasya ile ne bağlantın var senin? aynı şekilde zeki alasya'nın laflarına da sözüm var, aynı şekilde.

evet hepiniz yanacaksınızla dalga geçiyorum! ti ye alıyor küçümsüyorum. bu hocaların hiç birinin insanlık namına aldıkları bir ders yok malesef buğra. tamamı nefret söylemleri ile insanları kutuplaştırıyor. kaldı ki strateji hatası yapıyor sen ve senin gibi müslümanlar. ya toptan karışmayın ya da ''hacı böyle böyle bir durum var seni de davet ediyorum bir araştır, bak bakalım.'' yanacaksınız diliyle yapılan söylemlerin tamamı boşa olum, hiç bir artısı olmadığı gibi antipatik bir durum da yaratıyor.

iki tane örnek vericem birisi forumdan. televizyona çıkan hocaların çoğunu sevmesem de mehmet okuyan'ı gerçekten sevdim. adamın anlatışından vs. diyor ki gel inan. ama bakıyorum bunlara sürekli bir karşı tarafa sallayış. ulan sen sallasan ne sallamasan ne amk. bunların sallamaları hitap ettikleri kısımın da hoşuna gidiyor ama nedeni bu.

diğer örneğim: mert. adama ne zaman dinle ilgili bir şey sorsam samimiyetle yaklaştı aq. mesela dinle ilgili bişey olsa seni değil de merti seçerim çünkü adamın derdi senin inanıp inanmaman ya da benim yanacak olmam değil.

bi iki tıkla bi video buldum buğra buyur: ya abi sanane milletin neyi kimi dine getirip getiremediğinden. neymiş spiker bik bik. bi siktir git allah aşkına ya. ulan adam misyoner mi? artık bu tarz yaklaşımlar millette antipatiye iticiliğe yol açıyor gelecek insan da gelmiyor.

küçük bir örnekle bitiricem yazıyı. mesela bölümümden örnek veriyim. artık markalar bile bu dili bıraktı. bana gel demiyorlar, onun yerine adidas var nike var reebok var daha bi ton spor ayakkabı var dimi. heh biz nike'ız diğerleri de var biz spora ve sağlığına dikkat ediyor bunlar için android ve itunes'da pek çok app'e sahibiz. bizimle daha rahat yürüyebilirsin.. yani direk yakaya yapışıp gel demek değil felsefesini anlatıp senin gelmeni sağlamak..

et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

ÖncekiSonraki

Dön VekilSiz Kahve