ATLASAM MI ?

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: ATLASAM MI ?

Mesajgönderen dağdakiçobann » 19 Nis 2014 00:18

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:base jumping yap o daha zevkli ve daha az riskli ;)

not: ben yapmadım ama fırsatım olsa yapabilirim

Dışarda bi aktivite için zamanım olmuyor paraşütte işimin bir parçası olduğu için değilse hiç aklıma gelmezdi böyle şeyler iş dışında balkonda kıytırık plastik sandalyeye oturup ucuz mavi terlik geçirdiğim ayaklarımı korkuluğa dayayıp Stephen KING falan okurum. Şimdi bu paraşüt kursunu görürsem emekli olana kadar atlayış hakkım olacak eğer şimdi vazgeçersem bunun yerine accuracy keskin nişancı kursuna gidicem ki o da ayrı dert
.
Kullanıcı avatarı
dağdakiçobann

Mesajgönderen Devrez » 19 Nis 2014 00:21

facebook
twitter
gplus

Olacağı varsa olur bu kadar kafaya takma. Atla gitsin.
Kullanıcı avatarı
Devrez

Mesajgönderen dağdakiçobann » 19 Nis 2014 00:28

facebook
twitter
gplus

Devrez yazdı:Olacağı varsa olur bu kadar kafaya takma. Atla gitsin.

Yani yani. Atlayım gitsin aman.
.
Kullanıcı avatarı
dağdakiçobann

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 19 Nis 2014 00:36

facebook
twitter
gplus

Şaka maka insan oğlu merak eder içinde kalmaktansa koy ver gitsin ya kendine güven önemli olan.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Sahra » 19 Nis 2014 02:08

facebook
twitter
gplus

lan adam ölse ah vah edersiniz. durun, gaza getirmeyin alala ya :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen dağdakiçobann » 19 Nis 2014 02:14

facebook
twitter
gplus

sinema yazdı:paraşüt iyi de kesmez be oloom, base jumping bu işin kralı
dediğim gibi paraşütü de ancak iş dolayısıyla yapabiliyorum. Kayseride yamaç paraşütü yaygın ama onada zaman lazım ki bende yokResim
.
Kullanıcı avatarı
dağdakiçobann

Mesajgönderen dağdakiçobann » 19 Nis 2014 02:18

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:lan adam ölse ah vah edersiniz. durun, gaza getirmeyin alala ya :twisted:

Sende direkt öldürdün beni sahra :) en fazla diz kapaklarım patlar veya lifler yırtılır ya da havada başka bir paraşütçüye çarpıp düşüp omurgamı kırarım yani pek ölen yok :P
.
Kullanıcı avatarı
dağdakiçobann

Mesajgönderen Sahra » 19 Nis 2014 02:19

facebook
twitter
gplus

dağdakiçobann yazdı:
Sahra yazdı:lan adam ölse ah vah edersiniz. durun, gaza getirmeyin alala ya :twisted:

Sende direkt öldürdün beni sahra :) en fazla diz kapaklarım patlar veya lifler yırtılır ya da havada başka bir paraşütçüye çarpıp düşüp omurgamı kırarım yani pek ölen yok :P

ben denizde açılmayı bile gereksiz bulan temkinlilik abidesi bir insanım, benden bu kadar :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen dağdakiçobann » 19 Nis 2014 02:25

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
dağdakiçobann yazdı:

ben denizde açılmayı bile gereksiz bulan temkinlilik abidesi bir insanım, benden bu kadar :twisted:

Bence insanın korktuğu şeyleri yapmaktan aldığı zevk bambaşka. Öyle bişey denemelisin. 26 yaşındayım annemin deyimiyle eşek kadar oldum geçen Cumartesi koşarken sırf aksiyon olsun diye adamın bahçesinde yatan köpeğe sataştık arkadaşımla. Çok fazla koşamadım hemen PTT nin bahçesine atladım ama sanırım saatte 30 km nin üzerine çıktım o korkuyla :P tavsiye ederim herkese :)
.
Kullanıcı avatarı
dağdakiçobann

Mesajgönderen Sahra » 19 Nis 2014 02:26

facebook
twitter
gplus

ben hiç zevk almam. korku filmi bile izlemedim hiç :D
Kullanıcı avatarı
Sahra

ÖncekiSonraki

Dön VekilSiz Kahve