True Detective

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

True Detective

Mesajgönderen Nate RIVER » 04 May 2014 05:20

facebook
twitter
gplus

Sağlam dizi.

Polisiye + Gizem

Şu an 1. sezonu bitmiş bulunuyor, 8 bölüm. Daha yeni yani.

IMDB puanı 9,4. Biraz abartılı bir puan gibime geldi ama 9 puanı hak ediyor diye düşünüyorum. 9,2 felan olabilir.

Spoiler vermek istemiyorum hiç. Bana güvenin, direk başlayın. İzledikçe güzelleşiyor. Hafif ateizm pazarlaması var ama idare edin artık.

Bu arada izleyenler için;

Spoiler: göster
2. sezon ne zaman başlayacak? Veya başlayacak mı?

Bir de 2. sezon olursa Rust oynamayacakmış. :cry:

Bitirdikten sonra da şurayı okursunuz artık (bitirmeden okumayın ne olur ne olmaz). Yazının sonunda sağ alt köşede sayfaları ilerletmek için yön tuşları var;

http://superkarga.com/true-detective-2-sezon-hakkinda-tum-bilinenler/
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Re: True Detective

Mesajgönderen yarfo » 04 May 2014 12:06

facebook
twitter
gplus

Rust'ın karizması sebebiyle ateizmin en iyi pazarlandığı dizi olsa gerek. Yeni sezonda Rust'ın gölgesinde kalmamayı başarırlarsa taşaklarından öpeceğim. In HBO we trust
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Mesajgönderen dervis55 » 04 May 2014 18:09

facebook
twitter
gplus

bi goz atacagim kardes sagolasin
dervis55

Mesajgönderen Nate RIVER » 04 May 2014 21:38

facebook
twitter
gplus

yarfo yazdı:
Rust'ın karizması sebebiyle ateizmin en iyi pazarlandığı dizi olsa gerek. Yeni sezonda Rust'ın gölgesinde kalmamayı başarırlarsa taşaklarından öpeceğim. In HBO we trust

Aynen. Mesela o rolü diğerine verselerdi de Rust dindar olsaydı, millet imana gelirdi. Adamda öyle bir karizma var. :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 04 May 2014 22:25

facebook
twitter
gplus

Arkadaşın belirttiği gibi sigarayı bırakmayı düşünen arkadaşlar başlamasın rust çok * çocuğu bir oyuncu * oynarken yaşıyor resmen yerini dolduramazlar gibi geliyor cast değişikliğine izleyiciyi alıştırmak çok çok zordur götü boklu meryem üzerli hürrem karakterini bıraktı diye yer yerinden oynadı matthew mcconaughey ( RUST ) gibi bir oyuncunun yerini nasıl dolduracaklar hayretle bekliyorum ;)

http://vekilsizmeclis.com/viewtopic.php?f=6&t=2891&p=53314&hilit=True+Detective#p53314
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Nate RIVER » 04 May 2014 22:46

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Arkadaşın belirttiği gibi sigarayı bırakmayı düşünen arkadaşlar başlamasın rust çok * çocuğu bir oyuncu * oynarken yaşıyor resmen yerini dolduramazlar gibi geliyor cast değişikliğine izleyiciyi alıştırmak çok çok zordur götü boklu meryem üzerli hürrem karakterini bıraktı diye yer yerinden oynadı matthew mcconaughey ( RUST ) gibi bir oyuncunun yerini nasıl dolduracaklar hayretle bekliyorum ;)

http://vekilsizmeclis.com/viewtopic.php?f=6&t=2891&p=53314&hilit=True+Detective#p53314

Başlığı okuyorum şimdi.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 24 Haz 2015 23:56

facebook
twitter
gplus

Dünyanın en iyi dizisi ikinci sezonuyla karşımızda.Bambaşka bir konu ve kadro.Büyük ölçüde oyuncu seçimlerini başarılı buldum.Matthew mcconaughey , woody harrelson'ın yapımcı olmasıda ayrı güzel.Bomba gibi bir sezon daha geliyor.Pesimist kasaba ortamından biraz daha metropol havasına geçilmiş olmasını sevmemiş olsamda nic pizzolatto'nun kalemiyle şahlanıcağını düşünüyorum.Hbo en başından beri her sezon ayrı kadro olucak desede umarım izleyicilere kulak verirler ve rust karakteri dahil edilir.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen müsmin » 25 Haz 2015 20:16

facebook
twitter
gplus

Ben bu diziyi izliyorum da geç anlıyorum biraz. Yine de hoşuma gidiyor izlemesi.
müsmin

Mesajgönderen sonkiucdort » 30 Haz 2015 23:15

facebook
twitter
gplus

mcconaughey'den sonra colin farrell çavosunun hiç çekilmeyeceği dizi
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen arnoldburadanegezer » 04 Tem 2015 16:45

facebook
twitter
gplus

sonkiucdort yazdı:mcconaughey'den sonra colin farrell çavosunun hiç çekilmeyeceği dizi

aslında çekiliyor ama ilk sezona göre başrol oyuncu sayısı arttığı için rust'ın felsefi söylemleri yeni sezonda söylenmiyor buda colin farrell'a rust karizması katmıyor . bunun yerine tüm oyunculara eşit şekilde paylaştırılmış bir senaryo söz konusu. rust'ın verdiği derinliği bu sezon müzik seçimleriyle mekanlarla yapıyorlar. mesela 2 bölümdür gösterilen bar sahnesi bu derinlik için tamamen.
arnoldburadanegezer

Sonraki

Dön VekilSiz Kahve