Vekilsiz Meclis Kütüphanesi

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: Vekilsiz Meclis Kütüphanesi

Mesajgönderen canq » 07 Eki 2014 22:23

facebook
twitter
gplus

nadir kitap iyiymiş lan bulamadığım 1-2 kitabı buldum baskısı olmayan.
canq

Mesajgönderen sonkiucdort » 07 Eki 2014 22:41

facebook
twitter
gplus

Takas da yapılabilir okunan kitabı saklamanın bi alemi yok. Bergmanın teklifini güzel buldum
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen othello » 07 Eki 2014 22:46

facebook
twitter
gplus

bergman yazdı:bugün nadirkitap.com'dan bir kitap siparisi verdim. D&R ve idefix de 18-20 lira, nadir'de ise 10 tl. Tamam 2.el olabilir ama amaç okuyup bilgilenmekse kesinlikle bir sorun yaratmaz. Bazı kitapların fiyatları belli 40-50 tl. Bunlar için böyle bir şey yapılabilir. Kitabını paylaşmak isteyenler, aslında bilgiyi paylaşmak isteyenler buraya fotoğraf atabilirler. Sonra iki üye özel mesajla iletişime geçip halledebilir bu işi. Ben akıllıca olduğunu düşünüyorum eğer sizin de mantığınıza yatarsa yapalım derim.

canq yazdı:nadir kitap iyiymiş lan bulamadığım 1-2 kitabı buldum baskısı olmayan.

Evet ben de genelde bulamadığım nadir kitapları bulabiliyorum. Satanizmle ilgili kitap bile buldum :D Gayet iyi bir site.
Kullanıcı avatarı
othello

Mesajgönderen gezgin jack » 08 Eki 2014 16:07

facebook
twitter
gplus

aynı şehirde yaşayan arkadaşların kitap paylaşımı daha kolay ve ucuz olur gibime geliyor :D tabi kitabını paylaşmak isteyen kaç kişi aynı şehirde olabilir gibi bir sorun ortaya çıkıyor :mrblue: bu da bir öneri
-Çocukken herakşam yatmadan önce Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim.Birgün Tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım.Ertesi gün kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim-
Kullanıcı avatarı
gezgin jack

Mesajgönderen lmia » 01 Kas 2014 19:32

facebook
twitter
gplus

havada kalmasını istemediğim ama havada kalan bir proje daha mı? :D bunu istesek yapardık ve güzel olurdu bence.
Herkes takas yapabileceği kitaplarının adını verse hatta isteyen fotoğraf da çekse. Sonra anasayfanın tamamen resimlerden ibaret olduğu bloglardan birini açsak. Kitapların resimleri burada olsa. Kitabı merak edip okumak isteyen resme tıklasa ve kitabın sahibinin nickini görse ve sonrada gidip istese.
Bence iş görür bu sistem
hıı akpli olduğumdan avatarımda subliminal veriyorum
Kullanıcı avatarı
lmia

Mesajgönderen hardman » 01 Kas 2014 21:37

facebook
twitter
gplus

Bence en iyi çözüm pdf. Gerekirse çıktı alıp kitap gibi kullanırsın. Korsan morsan yasa dışı ama öğrencilere serbest olmalı böyle şeyler. Para mı var amk :D Ayrıca c++, html gibi programla dilleriyle ilgili türkçe kitap elinde olan varsa özel mesaj atsın. Siyasi kitapta olabilir.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 01 Kas 2014 21:55

facebook
twitter
gplus

Elektronik kitap arşivi isteyen internetten bulur indirir zaten.Mİlyonlarca ücretsiz e-booklar var.Bende kullanıyorum ancak doğru yapmadığımın farkındayım.Türkiye şartlarında kitap yazmak çok zor iş , editörünün,tasarımcısının,yazarın,yayın evinin hepsinin hakkına giriyoruz maalesef.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen bergman » 02 Kas 2014 15:26

facebook
twitter
gplus

arkadaşlar ''paganizm: kadim bilgeliğe yolculuk'' kitabını arıyorum elinde olan var mı?
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen sonkiucdort » 24 Oca 2015 19:01

facebook
twitter
gplus

Oğuz atay tehlikeli oyunlar ve ursula le guin mülksüzleri isteyen olursa yollayabilirim
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen samtik » 24 Oca 2015 22:48

facebook
twitter
gplus

bergman yazdı:arkadaşlar ''paganizm: kadim bilgeliğe yolculuk'' kitabını arıyorum elinde olan var mı?

Geç mi oldu bilmiyorum ama hafta içi geliyor bu kitap bana.
Okumadıysan göndereyim sana, sonra geri gönderirsin bana.
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

ÖncekiSonraki

Dön VekilSiz Kahve