VekilSiz Meclis'i Seviyorum Çünkü...

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: VekilSiz Meclis'i Seviyorum Çünkü...

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 20 Eki 2013 00:33

facebook
twitter
gplus

Çünkü; Sahra ile tanıştırdı beni :)

E benden önce yazmışsın :(
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Sahra » 20 Eki 2013 00:42

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:Çünkü; Sahra ile tanıştırdı beni :)

E benden önce yazmışsın :(

:)

samtik meaaaaaaaaşallah de :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen ceci » 20 Eki 2013 00:47

facebook
twitter
gplus

samtik yazdı:Bu forumun adını sevgi pıtırcıkları meclisi yapacağım artık :mrblue:

yok la Samet bizimkisi sahra ve emre gibi degil, :) yillardir tanisiyoruz ;)
konuda iyice dagildi, neler soyluyorum ben ya :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Sahra » 20 Eki 2013 00:51

facebook
twitter
gplus

sonuçta pıtırcıksın, alala :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen eliaa » 20 Eki 2013 01:59

facebook
twitter
gplus

bağlı olduğu düşünceyi belli altyapısı ve bilgi birikimiyle savunan insanların olması ( yani sırf adı cool geldiği için değil)
istisnaları saymazsak bu kadar birbirine zıt fikirlere sahip insanların iyi anlaşıyor olması
günlük hayatta karşılaştığımız insanların çoğunun düz bir kafaya ve bakış açısına sahip olmasından mütevellit derin konuları farklı bakış açısına ve bilgi birikimine sahip insanlarla tartışabilme olanağı
şimdilik bu kadar olsun editleyip yazıcam daha.
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen yamamoto » 20 Eki 2013 20:16

facebook
twitter
gplus

düşünüyoruz oğlum, adam dertlenmiş yazmış, okuyoruz anlıyoruz kendi düşüncelerimizde oluyor içinde. benim hoşuma gidiyo bu. bi de rahat hissediyorum forumda, temasından mıdır başlığından mı bilemem 8-)
fiççiçu fiççiçu fiççicu
Kullanıcı avatarı
yamamoto

Mesajgönderen Capo » 07 Kas 2013 15:25

facebook
twitter
gplus

tabii ki her şeyi kendisinin bildiğini sanan Ekşiciler olmadığı için :)
lealtà e omertà
Kullanıcı avatarı
Capo

Mesajgönderen ceci » 07 Kas 2013 17:53

facebook
twitter
gplus

Capo yazdı:tabii ki her şeyi kendisinin bildiğini sanan Ekşiciler olmadığı için :)

Bir ekşi sözlük yazarı olarak söz hakkı doğdu bana. ;)
Arkadaşım onbinlerce aktif ekşi sözlük yazarını niye aynı kefeye koyuyorsun? neden genelleme yapma ihtiyacı hissediyorsun? Bende birçok ekşi sözlük yazarını sevmiyorum ama kalkıpta hepten kötülemiyorum. birçok sevdiğim, etkileşimde bulunduğum arkadaşlarım var.
Evet ekşi sözlükte çoğu zaman haddi aşan konular konuşuluyor, tartışılıyor. çoğu zaman toplumun birçok kesimi tarafından hoş karşılanmayacak düşünceler zikrediliyor, lakin bu durum neden ekşi sözlük mensubu olmayan kişileri rahatsız ediyor anlamıyorum doğrusu. Şahsen ben sözlük yazarı olmasam hiç ilgilenmez, banane lan ne yaparlarsa yapsınlar, ne yazarlarsa yazsınlar der geçerim.
Bu söylediklerimden dolayı ekşici piçlerin bir mensubu muamelesi görmem kuvvetle muhtemel, gerçi sikimde değil kim ne düşünürse düşünsün ama burada beni zorla ekşi sözlük savunucusu bir pozisyona itiyorsunuz. mecbur savunmak durumunda kalıyorum.
Evet siktiğimin sözlüğünde birçok aptalca, sapıkça ve birçok insanın hayal bile edemeyeceği zararlı ve rahatsız edici argümanlar düşünceler eylemlerde var. ama tüm bu olumsuz olguları ekşi sözlüğün tüm yazarlarına mal etmek kanımca insafsızlıktır.

Son olarak; vekilsizmeclis ve ekşisözlük çok farklı platformlar, kulvarları farklı. ve daha önce de dediğim gibi; vekilsizmeclisin ekşisözlük gibi olmasını hiç ama hiç istemiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Capo » 07 Kas 2013 19:06

facebook
twitter
gplus

ceci yazdı:
Capo yazdı:tabii ki her şeyi kendisinin bildiğini sanan Ekşiciler olmadığı için :)

Bir ekşi sözlük yazarı olarak söz hakkı doğdu bana. ;)
Arkadaşım onbinlerce aktif ekşi sözlük yazarını niye aynı kefeye koyuyorsun? neden genelleme yapma ihtiyacı hissediyorsun? Bende birçok ekşi sözlük yazarını sevmiyorum ama kalkıpta hepten kötülemiyorum. birçok sevdiğim, etkileşimde bulunduğum arkadaşlarım var.
Evet ekşi sözlükte çoğu zaman haddi aşan konular konuşuluyor, tartışılıyor. çoğu zaman toplumun birçok kesimi tarafından hoş karşılanmayacak düşünceler zikrediliyor, lakin bu durum neden ekşi sözlük mensubu olmayan kişileri rahatsız ediyor anlamıyorum doğrusu. Şahsen ben sözlük yazarı olmasam hiç ilgilenmez, banane lan ne yaparlarsa yapsınlar, ne yazarlarsa yazsınlar der geçerim.
Bu söylediklerimden dolayı ekşici piçlerin bir mensubu muamelesi görmem kuvvetle muhtemel, gerçi sikimde değil kim ne düşünürse düşünsün ama burada beni zorla ekşi sözlük savunucusu bir pozisyona itiyorsunuz. mecbur savunmak durumunda kalıyorum.
Evet siktiğimin sözlüğünde birçok aptalca, sapıkça ve birçok insanın hayal bile edemeyeceği zararlı ve rahatsız edici argümanlar düşünceler eylemlerde var. ama tüm bu olumsuz olguları ekşi sözlüğün tüm yazarlarına mal etmek kanımca insafsızlıktır.

Son olarak; vekilsizmeclis ve ekşisözlük çok farklı platformlar, kulvarları farklı. ve daha önce de dediğim gibi; vekilsizmeclisin ekşisözlük gibi olmasını hiç ama hiç istemiyorum.

Her şeyi bildiğini sanmayan Ekşi Sözlük yazarlarına bir ithamda bulunmadım. Benim işaret ettiklerim Sikko'nun bahsettikleriydi. Bir gruptan dolayı koca sözlük çöpe atılsın demiyorum. Eleştirdiğim kişileri belirttim zaten. Sen biraz alınganlık yaptın herhalde.
lealtà e omertà
Kullanıcı avatarı
Capo

Mesajgönderen sonkiucdort » 01 Mar 2014 03:09

facebook
twitter
gplus

çoğu soruma cevap veriyor
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

ÖncekiSonraki

Dön VekilSiz Kahve