üstteki üyeyi nasıl hayal ediyorsunuz?

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

üstteki üyeyi nasıl hayal ediyorsunuz?

Mesajgönderen muhibbi » 16 Eki 2014 19:56

facebook
twitter
gplus

Üstteki üyeyi nasıl hayal ediyorsunuz, mesela ben ninja'yı 1.80 boylarında, kumral, saçları kulak hizasında, Spor giyinen, sessiz ama dik bakışları olan bir insan olarak hayal ediyorum. :mrblue:
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Re: üstteki üyeyi nasıl hayal ediyorsunuz?

Mesajgönderen ninja » 16 Eki 2014 20:07

facebook
twitter
gplus

Kişiden ziyade avatarı hayal etmenin zararları. 1.70, siyah saç, beyaz ten, kısa saç, arada bir geveze, sert bakış. Ben Möö'yü hayal edemiyorum.
Kullanıcı avatarı
ninja

Mesajgönderen muhibbi » 16 Eki 2014 20:12

facebook
twitter
gplus

Yemin ederim avatarin hic aklıma dahi gelmedi öyle hayal ettim seni avatari onemsemiyorum ben...
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen ninja » 16 Eki 2014 20:18

facebook
twitter
gplus

Avatardaki tip, daha doğrusu o bakış benziyor ama. Seni başörtülü, masum ve endişeli ifadeli biri olarak hayal ediyorum. Yazdıklarından çıkan bu.
Kullanıcı avatarı
ninja

Mesajgönderen Sahra » 16 Eki 2014 20:19

facebook
twitter
gplus

Kara kasli kara gozlu kara sacli vs. dusunuyorum
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen muhibbi » 16 Eki 2014 20:21

facebook
twitter
gplus

@ninja Belki, bilmiyorum, evdekilere sordum öyle gozuktugumu söylediler iyi tahmin :mrblue:
muhibbi

Re: Ynt: üstteki üyeyi nasıl hayal ediyorsunuz?

Mesajgönderen gezgin jack » 16 Eki 2014 20:27

facebook
twitter
gplus

Sahra seni hayal edebilir miyim :grin: kıvırcık saçlı, hafif tombik, 1.60 boylarında gayet neşeli ama sanki hafiften de depresyonik :grin:
-Çocukken herakşam yatmadan önce Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim.Birgün Tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım.Ertesi gün kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim-
Kullanıcı avatarı
gezgin jack

Mesajgönderen bir adem » 16 Eki 2014 20:28

facebook
twitter
gplus

ciddi olarak bi tahmin yürütemiyorum
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen uçk » 16 Eki 2014 20:49

facebook
twitter
gplus

Zenci (koyu ten) :mrblue: ayrıca kısa kıvırcık saç siyah göz 1.81 , 73 kg kalın kaşlar , ıhmmmm gevşen veya kolye . Bu kadar daha fazla hayal edemiyorum =D
Kullanıcı avatarı
uçk

Re: Ynt: üstteki üyeyi nasıl hayal ediyorsunuz?

Mesajgönderen gezgin jack » 16 Eki 2014 20:59

facebook
twitter
gplus

uçk kimi anlattın anlayamadım :?:
-Çocukken herakşam yatmadan önce Tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim.Birgün Tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım.Ertesi gün kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim-
Kullanıcı avatarı
gezgin jack

Sonraki

Dön VekilSiz Kahve