.

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: Ütopya

Mesajgönderen Bran » 19 Ara 2014 22:11

facebook
twitter
gplus

Doctor yazdı:Açıkçası birsinin çıplak vaziyette oturduğu koltuklara,banklara oturmak istemem.Düşünsene yolda biri ile çarpışmak bile iğrenç hale gelir.Gerçeğin Ötesinde'nin dediği gibi özel yaşam kalmaz.Saflık kalmaz.Saf insan kalmadıktan sonra benim gibilerin yaşamak için nedeni kalmaz.

çıplak gezmeyecekler ya kendi giysileri olacak yine ama parayla satın alınan değil kendi kişiliklerine özel. Suanki gibi bildiğin maddecilik şekilcilik üzerine değil :(
herhalde insanları cıplak hayal etmiyorum yanı sapıkmyım ben :roll:
Kullanıcı avatarı
Bran

Mesajgönderen Doctor » 19 Ara 2014 22:12

facebook
twitter
gplus

Tamam sapık değilsin anladım lafımı geri alıyorum :mrblue:
Kullanıcı avatarı
Doctor

Mesajgönderen gerçeğin ötesinde » 20 Ara 2014 11:27

facebook
twitter
gplus

Bran yazdı:
Doctor yazdı:Açıkçası birsinin çıplak vaziyette oturduğu koltuklara,banklara oturmak istemem.Düşünsene yolda biri ile çarpışmak bile iğrenç hale gelir.Gerçeğin Ötesinde'nin dediği gibi özel yaşam kalmaz.Saflık kalmaz.Saf insan kalmadıktan sonra benim gibilerin yaşamak için nedeni kalmaz.

çıplak gezmeyecekler ya kendi giysileri olacak yine ama parayla satın alınan değil kendi kişiliklerine özel. Suanki gibi bildiğin maddecilik şekilcilik üzerine değil :(
herhalde insanları cıplak hayal etmiyorum yanı sapıkmyım ben :roll:

doctor, benim daha çok takıldığım kişinin o anki ruh hâlinin kıyafetlerden anlaşılması. mesela ben birine aşık oldum diyelim geçici bişey o an onun bunu bilmesine hiç gerek yok. diyelim birisinden nefret ettim ama sonra sevicem, nefret ettiğimi görmesine hiç gerek yok. bence her şey güzel tasarlanmış ve zamanla ortaya çıkıyor zaten her şey...

Bu arada Bran alınma, maksat muhabbet :D
gerçeğin ötesinde

Mesajgönderen Bran » 20 Ara 2014 13:42

facebook
twitter
gplus

Yoo kesinlikle alınmıyorum :mrblue: akşam buna uzunca yorum atarım bence özel yaşam için birseyler düşünülebilir. Tabi ki öyle basit şeyler için kimse karsindakinin görmesini istemez bende istemem :mrblue:
Kullanıcı avatarı
Bran

Önceki

Dön VekilSiz Kahve