İstiklal'in Göbeğinde Üstsüz LGBT Kutlaması!

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

İstiklal'in Göbeğinde Üstsüz LGBT Kutlaması!

Mesajgönderen Wilhelm Fliess » 29 Haz 2015 12:53

facebook
twitter
gplus

Evet yaşanmıştır , video rahatsız edici görüntüler içermektedir,baştan uyarayım.

Spoiler: göster

Türkiye'de de gördük ya , bir şey demek güç .

edit:link güncel
En son Wilhelm Fliess tarafından 29 Haz 2015 18:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
''HEAR ME ROAR''
Kullanıcı avatarı
Wilhelm Fliess

Re: İstiklal'in Göbeğinde Üstsüz LGBT Kutlaması!

Mesajgönderen marvin » 29 Haz 2015 13:03

facebook
twitter
gplus

bir şeyi de adam gibi yapsalar şaşarım bu ülkede. her şeyin bokunu çıkarmakta üstlerine yok.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 29 Haz 2015 17:08

facebook
twitter
gplus

Bir tek istiklal değil dünyanın bir çok yerinde bu tür görüntüler ortaya çıktı.Toplumun ve kalabalığın olduğu yerde bunların olması gayet normaldir.Yaşanması mümkün olaylar.Ömürleri boyunca bastırılmış bir sınıfı bir günlüğüne serbest bırakırsan , üstsüzde dolaşır , dildoyla mastürbasyon da yapar caddenin ortasında.Yaptıkları hareketi doğru bulmuyorum ancak bu tür olayların yaşanmasını olağan görüyorum.İnsanların yürüyüşün amacını bir kenera bırakıp , bu tür görüntüleri öne sürerek yürüyüşü eleştirmelerine anlam veremiyorum.İnsanların seçimleri nedeniyle baskı yapılmaya devam edilirse daha çok şahit olunur bu tür görüntülere.Ne zaman normal karşılanacak işte o zaman bu görüntüler minimuma inecek.Bence asıl konuşulması gereken bunlar değil dün yaşanan bazı polislerin vahşetidir.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen marvin » 29 Haz 2015 17:48

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Bir tek istiklal değil dünyanın bir çok yerinde bu tür görüntüler ortaya çıktı.Toplumun ve kalabalığın olduğu yerde bunların olması gayet normaldir.Yaşanması mümkün olaylar.Ömürleri boyunca bastırılmış bir sınıfı bir günlüğüne serbest bırakırsan , üstsüzde dolaşır , dildoyla mastürbasyon da yapar caddenin ortasında.Yaptıkları hareketi doğru bulmuyorum ancak bu tür olayların yaşanmasını olağan görüyorum.İnsanların yürüyüşün amacını bir kenera bırakıp , bu tür görüntüleri öne sürerek yürüyüşü eleştirmelerine anlam veremiyorum.İnsanların seçimleri nedeniyle baskı yapılmaya devam edilirse daha çok şahit olunur bu tür görüntülere.Ne zaman normal karşılanacak işte o zaman bu görüntüler minimuma inecek.Bence asıl konuşulması gereken bunlar değil dün yaşanan bazı polislerin vahşetidir.

tabi ki bunlar her yerde olabilir fakat biz ülke olarak hiçbir şeyin dozunu ayarlayamıyoruz sıkıntı burda.

yine de bunu normal karşılamak hata olur, bu kadar ileri gidilmemeli.

maalesef bu ülkenin en büyük problemlerinden biri de baskı zaten. özellikle de cinselliğin bastırılması çok akılsızca.

polis mevzusuna hiç girmeyeceğim. yaptıkları şerefsizlik ortada zaten.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 29 Haz 2015 18:45

facebook
twitter
gplus

acayip ayarım şunlara
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen bergman » 29 Haz 2015 22:39

facebook
twitter
gplus

kanka bastırılmıslık tamam okey de amk bunlar da her türlü tuhaflık da var bunlar da etkili direk bastırılıyolar ondan böyleler diyemem
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen augustus » 30 Haz 2015 13:57

facebook
twitter
gplus

Ramazan vakti, istiklal caddesinde, kaotik ortamı fırsat bilip soyunan o ucuz fahişe ile,
Gezi zamanı, taksimde, kaotik ortamı fırsat bilip atm'leri boşaltan o hırsızlar ile,
Muhalif olmak veya kalmak adına insanların kutsallarına aşağılıkça ve düşük/düşkün bir mizah anlayışı ile saldıran ODTÜ'lü mezunlar;
aynı bokun lacivertleri.
Hepsinin de çok ama çok sayıda alkış tutanı olması, asıl utanç kaynağı.
Bakın, bizler, bu ülke, iletişimi ve anlaşmayı bilmediğimiz gibi, kavga ve çarpışmayı da bilemiyoruz. Mertçe, etik, ahlaki "karşı duruş" böyle olmaz.
Bunlar ancak rezilliktir. Pisliktir. Utanç kaynağıdır. Aydınlığa, özgürlüğe giden yollara kendi ellerimizle döşediğimiz mayınlardır.
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

Dön VekilSiz Kahve