GETİK

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

GETİK

Mesajgönderen bergman » 04 Tem 2015 20:57

facebook
twitter
gplus

Böyle bir sürü genç adamın kurduğu, içinde çeşitli konulardan paylaşımların yapıldığı tamamen öğrenci emeği olan bir fanzin getik. Bende yazıyorum, sizinle paylaşmak istedim.

1.Sayı: http://issuu.com/getikfanzin/docs/basim ... __print_/1

2.Sayı: http://issuu.com/getikfanzin/docs/issuu_dergi

Facebook adresimizi de ekleyelim: https://www.facebook.com/getikfanzin?fref=ts

Yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumcuklar ^^
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Re: GETİK

Mesajgönderen bergman » 06 Tem 2015 23:29

facebook
twitter
gplus

insafsızlar insan bi okur len
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 06 Tem 2015 23:54

facebook
twitter
gplus

Kanka okudum ben üç beş şey söyleyim.Bu formatta e-dergi okuması çok zor ve göz yoruyor.başka bir format bulursanız daha iyi olur.birde ismi çok fiyasko geldi.çok daha ilgi çekici,akıllıca bir şeyler bulunabilirmiş.Onun haricinde içerik bakımından ikinci sayısını çıkarmış bir dergi için iyi.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen eskimo » 07 Tem 2015 00:40

facebook
twitter
gplus

okudum :)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen bergman » 07 Tem 2015 01:00

facebook
twitter
gplus

isim konusuna takıldın ha tamamdır söylicem bunu. içeriğe bakın kanka neler yapılabilir misal.

sağol eskimo :)
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen arnoldburadanegezer » 07 Tem 2015 01:31

facebook
twitter
gplus

İçerikler bağımsız olarak bakıldığında güzel.Ama çok fazla kopuk konu var gibi geldi bana, yani fanzinin amacı nedir, ne amaçla çıkıldı yola?
arnoldburadanegezer

Mesajgönderen bergman » 09 Tem 2015 14:32

facebook
twitter
gplus

-Skywalker- yazdı:Tarihe iyi güldüm Allah cezanızı vermesin. :lol: Kim hazırladı o yazıyı? :D

Hangi yazı bugi?
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen bergman » 09 Tem 2015 14:35

facebook
twitter
gplus

arnoldburadanegezer yazdı:İçerikler bağımsız olarak bakıldığında güzel.Ama çok fazla kopuk konu var gibi geldi bana, yani fanzinin amacı nedir, ne amaçla çıkıldı yola?

ya aslında fanzin diye yola çıktık ama böyle fanzin olmaz aslında dergi diyebiliriz getik için. çünkü fanzin daha çok 10-15 sayfa el yazması bişeydir. 40 sayfa kapak tasarımı falan yapılan bi fanzin olmaz.(kızmadım açıkladım :D )

zaten arnold içeriğe bağımsız bakmak lazım çünkü 20-30 kişiyiz burda. biri sinema biri oyun biri hikaye yazıyor çok da bütün bir konseptimiz yok ama tarzımız var tabiki.

derginin amacına gelirsek amacımız şu diye kurulmadı. sadece amatör ruhlu heriflerin kendilerini tatmin etmek için yazdığı bi yer burası. güzel hikayeler, iyi şiirler fotoğraflar var.

bu arada hesapları da takip edin yahu :)
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen arnoldburadanegezer » 10 Tem 2015 04:02

facebook
twitter
gplus

bergman yazdı:
arnoldburadanegezer yazdı:İçerikler bağımsız olarak bakıldığında güzel.Ama çok fazla kopuk konu var gibi geldi bana, yani fanzinin amacı nedir, ne amaçla çıkıldı yola?

ya aslında fanzin diye yola çıktık ama böyle fanzin olmaz aslında dergi diyebiliriz getik için. çünkü fanzin daha çok 10-15 sayfa el yazması bişeydir. 40 sayfa kapak tasarımı falan yapılan bi fanzin olmaz.(kızmadım açıkladım :D )

zaten arnold içeriğe bağımsız bakmak lazım çünkü 20-30 kişiyiz burda. biri sinema biri oyun biri hikaye yazıyor çok da bütün bir konseptimiz yok ama tarzımız var tabiki.

derginin amacına gelirsek amacımız şu diye kurulmadı. sadece amatör ruhlu heriflerin kendilerini tatmin etmek için yazdığı bi yer burası. güzel hikayeler, iyi şiirler fotoğraflar var.

bu arada hesapları da takip edin yahu :)

20-30 kişi harbiden çokmuş yahu. tarz oluşturulmalı kannımca daha fazla ön plana çıkar fanzinin ruhu onun dışında ben içeriği beğendim (özellikle sinemayla ilgili olanı ve ilk sayfada yazılan birkaç yazıyı) oldukça dolu,takipteyim yeni sayıları kolay gelsin :)
arnoldburadanegezer

Mesajgönderen bergman » 15 Tem 2015 15:59

facebook
twitter
gplus

çok sağol :)
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Sonraki

Dön VekilSiz Kahve