İçim Döküntü Saçım Süpürge

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: Yüzyıllık ağaç boşluğu

Mesajgönderen _f.cap » 12 Ara 2015 07:14

facebook
twitter
gplus

sizi özlüyorum fosforlu tavan yıldızları
En'am - 50 قُل لاَّ أَقُولُ لَكُمْ عِندِي خَزَآئِنُ اللّهِ وَلا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلاَّ مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلاَ تَتَفَكَّرُونَ
Resim
Kullanıcı avatarı
_f.cap

Re: Yüzyıllık ağaç boşluğu

Mesajgönderen _f.cap » 14 Ara 2015 23:43

facebook
twitter
gplus

içimde rahatsız bir mutluluk ağrısı.

iğneleyici
En'am - 50 قُل لاَّ أَقُولُ لَكُمْ عِندِي خَزَآئِنُ اللّهِ وَلا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلاَّ مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلاَ تَتَفَكَّرُونَ
Resim
Kullanıcı avatarı
_f.cap

Re: İçim Döküntü Saçım Süpürge

Mesajgönderen _f.cap » 17 Ara 2015 01:43

facebook
twitter
gplus

bugün kahpe dölün soyu!

Resim
Kullanıcı avatarı
_f.cap

Re: İçim Döküntü Saçım Süpürge

Mesajgönderen _f.cap » 23 Ara 2015 23:12

facebook
twitter
gplus

buluyorum ! buluyorum !
Resim
Kullanıcı avatarı
_f.cap

Önceki

Dön VekilSiz Kahve