En Kaliteli Trollünüz Geri Döndü Ama Sizler Yoksunuz...

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

En Kaliteli Trollünüz Geri Döndü Ama Sizler Yoksunuz...

Mesajgönderen DoctorIsBack » 21 Eyl 2020 12:07

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar maskem düştü. Fake olmak sıkıcı. Ahanda buradayım. İsmim Serhat Arca. Soyadımı da bir şekilde öğrenirsiniz zaten. Profil fotoğrafındaki kasap benim. Yok bu sefer cidden benim :twisted: 20 yaşındayım. İlk buraya üye olduğumda 14 yaşındaydım :twisted: Kasap ne alaka derseniz Gastronomi 1.sınıf öğrencisiyim. Et benim tutkum. Nusret ile bir alakam yok :|

Dün direksiyon sınavını geçtim. Bugün de evrak işlerini hallderken aklıma geldiniz. Aslında hep aklımdasınız. Eskimo, Sahra, Yowzah, Gezgin Jack, Achilles, Skywalker, Kynetsu, Elif ve nickini hatırlayamadığım niceleri... Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim. Bana 14 yaşımda bir çok şey öğrettiniz dolaylı veya direkt olarak. Bugün az çok genel kültürüm varsa bunda sizin de payınız var. Ben internetin altını üstüne getirdim yıllarca. Yerli yabancı birçok foruma üye oldum ve bende en büyük etkiyi sizler bıraktınız. İyi anlamda tabii ki :twisted:

Çok fazla vaktim yok günde 12 saat çalışıyorum. Yazmaya devam edeceğim hatta bomba gibi bir yazı var aklımda ama dediğim gibi vaktim kısıtlı. Benimle özel olarak konuşmak isteyen dm atmaktan çekinmesin hatta instagram veya telefon numaramı da alabilirsiniz. Ben bayağı açık net bir şekilde ipliğimi pazara seriyorum arkadaşlar artık saklanan namert olsun :twisted:

Telefon numarasını falan yanlış anlamayın ha hepiniz benden en az 10 yaş büyüksünüz zaten çok sevdiğim bir kız arkadaşım da var sonra "neyin peşinde bu çocuk" demeyin :twisted:

Bu arada @Mecruh gel buraya aslanım nerdesin? 6 yıl argüman biriktirdim fena tartışmaya hazırım ama tabii bir hukukumuz var ne kadar zıt adamlar da olsak saygım sonsuz sana ki bu önceden de böyleydi.

Neyse evet arkadaşlar 13 14 yaşında başladığım keşifte 6.senem ve çok fikir değiştirdim. Komünist de oldum faşist de. Dindar da oldum dinsiz de. Her haltı denedim. Her bilgi kaynağını sömürmeye başladım. Ama son rötuşları yapıp karakterimi oturttum. Hepsini açıklayacağım ama kısaca şunu söyleyeyim hayatta her şey gri. Hiçbir şey tamamen iyi veya kötü değil. Ve pek az şey uğrunda feda olmaya değer. Onlar da başkalarının fikir ve ideolojileri değil sizin orijinal düşünceleriniz ve tutkularınız olmalı.

Bu hayatta hiçbir şeyin net bir cevabı yok o yüzden bari ben açık ve net bir şekilde olduğum kişiyi teşhir edeyim de muhattabınızı bilin :geek:

Güzel, çirkin, yakışıklı veya tipsizsin yorumlarını almayacağım arkadaşlar buraya sadece kimliğimi ifşa etmeye geldim ego kasmak veya yerin dibine girmek için değil :roll:
I make my own luck.
Kullanıcı avatarı
DoctorIsBack

Re: En Kaliteli Trollünüz Geri Döndü Ama Sizler Yoksunuz...

Mesajgönderen eskimo » 22 Eyl 2020 19:54

facebook
twitter
gplus

Selam ey vekilsiz :)

Doktor kimdi diye hatırlamaya çalıştım, aklıma 1-2 kişi geldi ama tam emin olamadım :?
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen DoctorIsBack » 23 Eyl 2020 09:50

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:Selam ey vekilsiz :)

Doktor kimdi diye hatırlamaya çalıştım, aklıma 1-2 kişi geldi ama tam emin olamadım :?

Selam Eskimo :)

Görüşmeyeli çok uzun zaman oldu. Nasılsın iyi misin? :D

Doctor nickli Joker avatarlı olan bendim işte :D Çok muhabbet döndürdük 2014 yılında hatta Ninja falan vardı hep sana şikayet ederdik :twisted:

Sahi ne oldu Vekilsize? Niye kimse aktif değil? :roll:
I make my own luck.
Kullanıcı avatarı
DoctorIsBack

Mesajgönderen eskimo » 23 Eyl 2020 21:43

facebook
twitter
gplus

Anımsadım sanırım evet :)

Sana ne olduysa onlara da benzer şeyler olmuş olabilir ;)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Sahra » 26 Eyl 2020 03:54

facebook
twitter
gplus

Vay, adımızı anmışsın :mrblue: Hatırlıyorum ben seni, hoşgeldin. Ben arada bakıyorum. Konuşacak konu bitti, herkes dağıldı :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen DoctorIsBack » 29 Eyl 2020 17:54

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:Anımsadım sanırım evet :)

Sana ne olduysa onlara da benzer şeyler olmuş olabilir ;)

Ben lise sınavına hazırlanıyordum o dönem :twisted:
I make my own luck.
Kullanıcı avatarı
DoctorIsBack

Mesajgönderen DoctorIsBack » 29 Eyl 2020 17:57

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Vay, adımızı anmışsın :mrblue: Hatırlıyorum ben seni, hoşgeldin. Ben arada bakıyorum. Konuşacak konu bitti, herkes dağıldı :twisted:

Hep anıyorum sizleri :mrblue: Hoş buldum. Konuşacak konu biter mi yahu? :o Konuşulacak ve konuşulması gereken o kadar çok şey var ki. Ekonomi başta olmak üzere :cry:
I make my own luck.
Kullanıcı avatarı
DoctorIsBack

Mesajgönderen Sahra » 01 Eki 2020 01:31

facebook
twitter
gplus

Bilmem, ben ya din bölümündeydim ya sohbet. Din bölümünde her şeyi konuştuk yav. Siyaset bölümünde durum nasıldı bilmem :D Biz Yowzah ile hala sevgiliyiz, buna inanabiliyo musun :twisted: 7 yılı devirdik beaa
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen DoctorIsBack » 01 Eki 2020 07:43

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Bilmem, ben ya din bölümündeydim ya sohbet. Din bölümünde her şeyi konuştuk yav. Siyaset bölümünde durum nasıldı bilmem :D Biz Yowzah ile hala sevgiliyiz, buna inanabiliyo musun :twisted: 7 yılı devirdik beaa

Hay Maşallah nazar değmesin :D Siz zaten yakışıyorsunuz birbirinize. İyi ve hoş sohbet insanlarsınız. Ama bir ara (6 yıl önce :twisted: ) ayrılma gibi bir durumunuz vardı soğuktunuz forumda birbirinize :cry: O zaman da öyle olmanıza üzülmüştüm, siz bu forumun güzide çiftisiniz :D Sevindim şimdi bu habere :D Umarım hep daim olur mutluluğunuz, ayrılmak size yakışmıyor :D

Ben de sizden tavsiye alsam iyi olacak çünkü sevgilimle aramız nanemolla :twisted: Seviyoruz birbirimizi aslında çok da iyi sohbet ediyoruz, anlaşıyoruz. Gerçekten kaliteli sohbet dönüyor ama konu başka bir şey olduğu müddetçe. Yani ne zaman konu kendimizle veya biz ile ilgili olsa buluttan nem kapmalar, her cümlemi yanlış anlama ve başka yöne çekme, anlayışsızlık, agresiflik, inatçılık ve içe kapanıklık gösteriyor. :cry: Bazen bana tahammül edemediğini düşünüyorum duygusal olarak. Sorun onda mı bende mi bilmiyorum. İlişkinin arkadaşlık kısmını çok iyi yürütüyoruz fakat sevgililik kısmını beceremiyoruz. Birbirimizi çok sevmemize rağmen. İki çok sıkı dost konu "biz" ve duygusal bir şey olduğu zaman sanki iki farklı yabancı dili konuşuyor gibi.

Bayağı içimi döktüm kusura bakma ama bu konuda yardıma ihtiyacım var :roll:

Din bölümüne karşı yıllardır iyi sabırlısın :twisted: Şahsen yıllarca din üzerine düşündüm ve yerli-yabancı forumlarda insanlarla sohbetler ettim fakat bezdim ve tükendim :| En sonunda somut olana tutunup hayatıma bakma kararı aldım. Din konuşmak da düşünmek de her şeyden daha zor. Çok soyut ve subjektif bir konu. İnsan yıpranıyor, bir sonuca da varamıyor. Varsan bile karşılığı görünmüyor :twisted:
I make my own luck.
Kullanıcı avatarı
DoctorIsBack

Mesajgönderen Sahra » 01 Eki 2020 18:32

facebook
twitter
gplus

Sağol :D Ya deli gibi aşıktık o zaman da ama Müslüman değilim diye ayrılmaya kalktı, sonra yapamadı :twisted: Sonra (çok sonra) Müslüman oldum Allah'tan :D

Ego falan mı yapıyorsunuz? Ego bir ilişkiyi yıpratan en büyük etken.

Ya din konusunda ben de artık pek tartışmalara girmiyorum. Yanlış bir şey gördüğüm zaman düzeltmek adına bir iki yazıp iyi günler deyip gidiyorum :D Uğraşamam sabit fikirlilerle de aynı saçma sapan argümanları karşıma getirmeleriyle de :twisted:
Kullanıcı avatarı
Sahra

Sonraki

Dön VekilSiz Kahve