İtiraf Ediyorum

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: İtiraf Ediyorum

Mesajgönderen Sahra » 06 Eki 2016 10:55

facebook
twitter
gplus

Aristoteles ile Thales'i aynı kişi sanıyordum :lol:

Çünkü adama Aristo da deniyor. "Aristo" ve "Thales" diye iki ismi var sanıyordum :lol:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Sahra » 07 Eki 2016 22:33

facebook
twitter
gplus

İtiraf ediyorum:

Demin Kısmetse Olur'daki bir yarışmacıya tavsiye vermek için Face'ten mesaj attım hahahhahahahaha :lol:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen bir adem » 11 Eki 2016 15:23

facebook
twitter
gplus

burda reelden tanıdık yoktu dimi fazla, heh tamam ediyorum. bölümümde beni iyi arkadaşlarından olan bir bağyana(dişi, kız, kadın) uzun süredir yanığım ama belli etmemekte master yaptım.
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Broker » 13 Ağu 2017 23:20

facebook
twitter
gplus

İtiraf ediyorum evdeki bıçakları bilemeye üşeniyorum ve bu yüzden neredeyse her gün elimi kesiyorum.

İtiraf ediyorum stajyerleri tam iş yapacak düzeye çıkartıyorum 1-2 aya uçup gidiyorlar. Ulan bi kere de ben ense yapayım ama nerdeee :|

İtiraf ediyorum 2 yıl önce Çin'e stajyer olarak gidip Evergreen'de çalışırken patronumdan nefret ederdim ve bir gün kahvesine tükürdüm :twisted:

İtiraf ediyorum şu an stajyer bir kız var harika kahve ve kek yapıyor beraber anlaştık ben onu şirkete methediyorum o da kahvemi kekimi falan yapıyor heheh :twisted:

İtiraf ediyorum İstanbul'u sevip tadını çıkaran insanlara imreniyorum. Bir İzmirli olarak İstanbul'a hiç alışamadım ve ne zaman İstanbul'a hep iyi tarafından bakmaya çalışsam sonunda yine pes ediyorum. Bu şehir insanı tüketiyor. Bu arada Cihangir'de yaşamasam da kötü bir yerde de değilim Ataşehir, Kozyatağı'ndayım. Yine de olmuyor.
"Çatışma ne kadar büyük olursa, zafer de bir o kadar büyük olur."

- George WASHINGTON -
Kullanıcı avatarı
Broker

Mesajgönderen luebraln » 17 Kas 2017 17:37

facebook
twitter
gplus

2017 de neler oldu temalı yazı hazırlamıştım direk site üzerinden önizleme yaparken yazının yok olmasıyla ufaktan kriz geçirdim tekrar hazırlamaya üşendim. :cry:
"Ve budalalar, anlamadıklarını anlayamayacaklarını yok ederler..."Goethe
Kullanıcı avatarı
luebraln

Mesajgönderen hardman » 07 Oca 2018 02:09

facebook
twitter
gplus

Son günlerde liseden bir kız aklıma takıldı. Bu kız lisede bana aşıktı. Ben pas vermiyordum ama güzel kızdı. Başka kıza aşıktım. Son günlerde bu kızı düşünür oldum. Bilmem neden? Ahh lise ahh :D
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Sahra » 16 Eyl 2019 00:13

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:16 Eylul itibariyle Yowzah Anakondamla 3. yilimizi doldurduk (masallah).

Saygi sevgi aşk doluydu.

Ve arkadaslik doluydu. Forumun ilk gunlerinde oldugu gibi "bok" hakkinda bile konusacak bir suru sey buluyoruz hahaha.

Insallah bir omur boyle devam eder.

Seni seviyorum.

6 yıl :) Hala evlenemedik ama :lol:
Kullanıcı avatarı
Sahra

Önceki

Dön VekilSiz Kahve