Çatıya Çıkan Toma Bir Vatanseveri Ezdi

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Çatıya Çıkan Toma Bir Vatanseveri Ezdi

Mesajgönderen tyler durden » 11 Eyl 2013 12:24

facebook
twitter
gplus

Kan donduran olay dün sabah saatlerinde Ankarada gerçekleşti akpnin tomaları bu sefer çatıya kadar çıktı ve Berkcan Atasoy(56) altında ezilerek hayatını kaybetti. Dün de polis sireninden sağır olan Nurettin Palabıyık(3) ve geçtiğimiz günlerde polis copu midesine kaçıp beyin felci geçiren Aslıhan Göngördü(61) cenazeye katılmak isteyince polis müdahele etti. Polisin sert mudahalesinden ve biber gazından kaçmak isteyen yurttaşlar bir starbucksa sığınıp burdan olayla ilgili tweetlerini atıp son durumu bildirdiler

@Ahmet_Yılmaz
dışarıda Tankları görüyorum bize nişan almış emir bekliyor inanın çok korkuyorum.

@Sevil_Kucuk
biber gazından sonra caffe macchiato keyfi paha biçilmez .ss

@ceeren.Tunccc
Hatımın anlmyla dreniştyızz bu arada iphone srj chazı olaaan vrmı bnmki bitıoda !!!!!!!!!!!!

Ayrıntılar Geliyor...
kara alev seni kurtarmaz udun alevii!
Kullanıcı avatarı
tyler durden

Re: Çatıya Çıkan Toma Bir Vatanseveri Ezdi

Mesajgönderen Tyrael » 11 Eyl 2013 20:00

facebook
twitter
gplus

Kim inanırdı bir gün zigotların bile yazı yazabileceğine. Şimdilik imla hatalarına yorum yapmıyorum ama cenin olduğun zaman bunlara da dikkat ederim , söylemedi deme.
http://kucukcatlaklar.tumblr.com/ http://www.youtube.com/watch?v=orivEatc2fw
Beni ak yüzle diriltirsin a Tanrım, bilirim;
Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam.
Kullanıcı avatarı
Tyrael

Re: Çatıya Çıkan Toma Bir Vatanseveri Ezdi

Mesajgönderen tyler durden » 12 Eyl 2013 11:33

facebook
twitter
gplus

puahahahah lisede türkçe sınavına mı girdik de imla hatasına yorum yapıp not vereceksin güzel kardeşim kafan niye hemen imlaya gitti anlamadım doğrusu ısmarlama haber bu kadar oluyo yapacak bişey yok

edit: mesajınıda yazarken imlaya ayrı özenmişsin dikkatimden kaçmadı
kara alev seni kurtarmaz udun alevii!
Kullanıcı avatarı
tyler durden

Dön Gezi Parkı Olayları