Gezi Parkı Fotoğrafları

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Re: Gezi Parkı Fotoğrafları

Mesajgönderen Sahra » 21 Şub 2014 00:57

facebook
twitter
gplus

Nazif Tahiroğlu yazdı:Buraya ucuncu bir posta fotograf daha koyarim ancak ban yemekten cekiniyorum. Imzam dahi tepki cekti. Sayfalarinin yarisini gezi parkina ayiran bir forumda benden bu kadar.

İmzan hakaret içeriyordu, hiç mağdur edebiyatı yapma. Daha birkaç saat önce yine uygunsuz bir cümleni gördüm, uyarı vermeden sildim sırf mağduru oynama diye. Nasıl da belliydi bu karakterde biri olduğun, doğru düşünmüşüm.

Üslubun düzgün olsun, hakaret etme yeter. Kimse senden düşüncelerini değiştirmeni istemiyor. Fotoğraf koyman da sorun teşkil etmiyor. (Kanlı vs. olmasın yalnız)
Resim
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Semavi » 21 Şub 2014 09:48

facebook
twitter
gplus

Devletin vatandaşın canına zarar vermesi serbest ama vatandaş devletin malına zarar verdi mi düşman.
Ne ilginç. Hangi dine inanıyordunuz pardon?
"Fakat, O Allah benim Rabbimdir ve ben Rabbime hiç kimseyi ortak koşmam." Kehf/38
Kullanıcı avatarı
Semavi

Mesajgönderen bisuur » 10 Ağu 2014 16:51

facebook
twitter
gplus

Ukrayna'daki olayların başladığı günleri andırıyor sanki..
Putları Reddet İdealleri Koru!

Resim
Kullanıcı avatarı
bisuur

Mesajgönderen Ebu Akeb » 29 Kas 2014 04:37

facebook
twitter
gplus

Nazif Tahiroğlu selâm,

İyi tespitlerin var. Bu ülkeye böyle zarar verenler bugün Ak Saraya demediğini bırakmıyorlar. Halbuki şu gezi parkı olaylarında çok ciddi boyutta maddi zarar verildi bu ülkeye.
Ebu Akeb

Mesajgönderen Rudolf Dayı » 29 Kas 2014 19:47

facebook
twitter
gplus

Ebu Akeb yazdı:Nazif Tahiroğlu selâm,

İyi tespitlerin var. Bu ülkeye böyle zarar verenler bugün Ak Saraya demediğini bırakmıyorlar. Halbuki şu gezi parkı olaylarında çok ciddi boyutta maddi zarar verildi bu ülkeye.

Tasalanmanıza gerek yok sayın lale, 17 Aralık'ın, kentsel dönüşüm projelerinin, Davutoğlu'nun bir günlük kahvaltısının yanında lafı bile olmaz oradaki sözümona maddi zararın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Rudolf Dayı

Önceki

Dön Gezi Parkı Olayları