Benim ekmek almaya çıkan kardeşimi...

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Re: Benim ekmek almaya çıkan kardeşimi...

Mesajgönderen Nate RIVER » 05 Haz 2014 14:26

facebook
twitter
gplus

Ne alaka şimdi o 2 cümle ya. :D Hatun kelimesi köklü olduğu için geleneği devam ettirelim demek istemiştim. :)
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen muhibbi » 05 Haz 2014 14:28

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Ne alaka şimdi o 2 cümle ya. :D Hatun kelimesi köklü olduğu için geleneği devam ettirelim demek istemiştim. :)

ben de o devam ettirilmesi gereken gelenekten bahsediyorum ;) ikiniz de farlı gelenekleri devam ettiriyorsunuz :D
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Juli » 06 Haz 2014 22:20

facebook
twitter
gplus

KızılÇiçek yazdı:Evet insanların cani ve haince katledilmesine bende karşıyım ama şu da var ki ben ilk önce kendi ülkemdeki insanları düşünürüm tabiki başka insanların da ölmesi dokunur bana ama bir Türk öldüğü zaman daha çok üzülürüm...

Şimdi de faşist oldu :) Ha Türk ha Kürt Ha ispanyol ha ingiliz ne fark eder ? Klişe sözünüz yok mudur . "Orda doğması onun suçu mu .s" Ee değilse. Masum olarak orda ölmesi onun suçu mu ? neden bunu savunamıyorsun hatta "Rabia Rabia zaaa 4 barnak " diye dalga geçiyorsun ?
"Özgürlük hiçbir zaman "her istediğini yapma izni" anlamı taşımamıştır." -Mahatma Gandhi
"Dünyayı kanunlar ve sözler değil, semboller ve işaretler yönetir" -Konfüçyüs
Kullanıcı avatarı
Juli

Önceki

Dön Gezi Parkı Olayları