1 Mayıs yeni gezi protestosu

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

1 Mayıs yeni gezi protestosu

Mesajgönderen hardman01 » 17 Nis 2014 11:36

facebook
twitter
gplus

1 Mayısta ben yeni bir gezi eylemlerine benzer eylemler olacağını düşünüyorum. Bu ses kayıtları, yolsuzluk vs. falan insanlar yeter artık diyecek sokağa çıkacak ve bu gezi eylemlerinden daha fazla olacak. Yani yeni bir eylem yapılırsa gezi eylemlerinide düşünür millet ona göre daha şiddetli yaparlar. Daha fazla kişi olur. Daha fazla ile yayılır. Ama iç savaş çıkmasa bari.
hardman01
 
Mesajlar: 606
Kayıt: 08 Eyl 2013 16:39
Konum: Sinop

Re: 1 Mayıs yeni gezi protestosu

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 17 Nis 2014 11:47

facebook
twitter
gplus

Gezi olaylari ile alakasi olmayacaktir. Geziden oncede 1 Mayista Taksim`de hep gosteriler olmus polis sert mudahalelerde bulusmustur. İnsanlar Berkin Elvanin oldugu gun bile yuruyuse katilmis sonra alandan ayrilmistir. Taksimde gece olaylar mutlaka cikacaktir fakat bu sendikalar ve normal orgutler tarafindan degil.her olayda ortaya cikan pravakatorler tarafindan olacaktir. 1 Mayista gezi olaylari gibi bir olayin cikmasi ve gunlerce surmesi imkanini cok az goruyorum.
sarıcizmelimehmetaga
 

Re: 1 Mayıs yeni gezi protestosu

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 21 Nis 2014 14:21

facebook
twitter
gplus

Flamalılar olduğu sürece o eylemlerde samimiyet beklemeyin.Yıpratmaya ve zarar vermeye geliyorlar taksim gezi parkı olaylarına ne zaman flamalılar girdi o zaman işin rengi değişmeye başladı.1 mayıs kutlamalarının taksimde olmasına izin vermemeleride ayrı bir saçmalık iyice it dalaşına çevirdiler sen hükümetsin kardeşim az samimi uzlaşmacı ol.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci
 
Mesajlar: 1334
Kayıt: 09 Nis 2014 22:43

Re: 1 Mayıs yeni gezi protestosu

Mesajgönderen Nate RIVER » 21 Nis 2014 16:02

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Flamalılar olduğu sürece o eylemlerde samimiyet beklemeyin.Yıpratmaya ve zarar vermeye geliyorlar taksim gezi parkı olaylarına ne zaman flamalılar girdi o zaman işin rengi değişmeye başladı.1 mayıs kutlamalarının taksimde olmasına izin vermemeleride ayrı bir saçmalık iyice it dalaşına çevirdiler sen hükümetsin kardeşim az samimi uzlaşmacı ol.


Adamların derdi halk değil zaten, iktidarda kalmak (bkz: kibir).
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER
 
Mesajlar: 3631
Kayıt: 18 Tem 2013 20:26


Dön Gezi Parkı Olayları
cron