Palalı esnaf...

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Re: Palalı esnaf...

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 03:48

facebook
twitter
gplus

musterihadam yazdı:
can yazdı:kaç yaşındasın merak ettim. hııı slk snsn tmmı .s.s.s tarzı bir konuşma ile seviyeni epey alçak tutuyorsun bence yapma

konudaki son çırpınışlarını daha şaşalı bir şekilde bitirmeni beklerdim "olgunluğuna" yakışır düzeyde. hayırlı sabahlar

eski kız arkadaşımla aynı zihniyettesin onada söylüyorum sanada. sadece yazık size gerçekten.
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Re: Palalı esnaf...

Mesajgönderen musterihadam » 13 Tem 2013 03:59

facebook
twitter
gplus

can yazdı:
musterihadam yazdı:
can yazdı:kaç yaşındasın merak ettim. hııı slk snsn tmmı .s.s.s tarzı bir konuşma ile seviyeni epey alçak tutuyorsun bence yapma

konudaki son çırpınışlarını daha şaşalı bir şekilde bitirmeni beklerdim "olgunluğuna" yakışır düzeyde. hayırlı sabahlar

eski kız arkadaşımla aynı zihniyettesin onada söylüyorum sanada. sadece yazık size gerçekten.

yazıklayacak kişi sen değilsin. bana göre de sana yazık, ama bunu söyleme ihtiyacı hissetmiyorum, çünkü seni ya da bir başkasını küçümseyecek kadar alçalmadım. boş "sidik" yarışına gerek yok kapattım ben eyvole
Tanrısızlık tanrıya mahsus
Kullanıcı avatarı
musterihadam

Önceki

Dön Gezi Parkı Olayları