Atatürk İle ilgili bir kaç soru

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Re: Atatürk İle ilgili bir kaç soru

Mesajgönderen mark twain » 10 Eyl 2013 14:00

facebook
twitter
gplus

cowboyfromhell yazdı:
mark twain yazdı:dahauza, bisuur, cowboyfromhell, havass sabah akşam siyaset konuşuyorsunuz sorsam en dindar sizsiniz din&felsefe bölümünde sorularımız var bir kere gelip doyurucu cevap verdiğinizi görmedim 3-5 kişi var onlarda olmasa din hakkında cevap veren yok ama sordukmu elhamdülillah müslümanız ee hani ahzab 50 bekliyor hadi bakam bi el atın.

Şimdi ayıp ettin mark kardeşim.Sabah akşam siyaset konuşuyorsunuz dediğin temmuzdan beri ilk defa orada yazmaya başladım.Din&felsefe bölümünde bir zamandır neden yazmadığımı orada açtığım başlıkta anlatmıştım.Ahzab 50 ye bakacağım.

yok ben gördüğümü paylaştım açıkça, senin açtığın başlığı görmedim yani açıklamanı okumadım bu yüzden bilemem ama şunu da belirtmek isterim bisuur'dan özür diliyorum kısmende havass'dan çünkü onlara haksızlık ettiğimi fark ettim ikisi soru sorulduğu taktirde yardımcı olan insanlar genelde ufak bi araştırmayla bunu gördüm. ama yinede söylediğim gibi din&felsefe bölümünün siyasetin önünde gelmesi gerektiğini düşünüyorum.
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Önceki

Dön Siyaset Politika