Gündem

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Gündem

Mesajgönderen oyun.cu » 24 Mar 2015 16:01

facebook
twitter
gplus

* Ben senin ve düşüncelerinin düşmanıyım. Fakat düşüncelerini özgürce açıklayabilmen için canımı feda etmeye hazırım*
Kullanıcı avatarı
oyun.cu

Re: Gündem

Mesajgönderen yarfo » 24 Mar 2015 18:00

facebook
twitter
gplus

Barınç ve imelih farklı taraf seçmişler. ama taraflar ney onu bilemedim. Bu arada yandaş medyadan bazı ayrılık sesleri geliyor. Abdülkadir selfi
de barınç tarafına geçti, "akpnin büyüsü bozuluyor" dedi.. Bugün ise ismet berkan kabataş için özür diledi falan. Bir istihbarat aldıkları belli de
şu an için ne desek afaki olur.

Bir de barınç malum baya saydırdı melihe ama daha önemlisi kendisine tetikçi dedi. Kimin tetikçisi acaba?
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Mesajgönderen eskimo » 24 Mar 2015 21:47

facebook
twitter
gplus

sonunda herkes paralel olacak gibi duruyor gidiş o.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen oyun.cu » 25 Mar 2015 09:55

facebook
twitter
gplus

karşı tarafta kim varsa zaten paralelciydi. Hangi algımızı oyalama peşindeler acaba..

Bir şahsiyetin bu konuda ki yazısı

arınç'ın ergen atarı yapmasına yorumumdur:
amerika mal müdürü receb'i gözden çıkardı. olup bitenlerin kaynağı budur. amerika seçimlerde CHP-MHP-fettullah koalisyonunu sahneye çıkaracak. millet yedi yedi, yemedi birkaç yıl daha akepe ile yola devam edecek fakat recebsiz olacak bu iş. çünkü mal müdürü receb kontrolden çıktı. abuk subuk işler yapmaya başladı. Amerika kukla isterken, bu herif ''dünya liderliğ'ne soyundu. işte tam da soyunma gerçekleştiğinde zavallı cıscıbıldak kapının önüne atılacak. sözün özü: bu işler organize işler

t a m e r d u r s u n
* Ben senin ve düşüncelerinin düşmanıyım. Fakat düşüncelerini özgürce açıklayabilmen için canımı feda etmeye hazırım*
Kullanıcı avatarı
oyun.cu

Mesajgönderen eskimo » 25 Mar 2015 13:23

facebook
twitter
gplus

amerika ne diyor bilemiyorum ama iktidar, çevresi, yancıları ve bazı fırsatçıların yolu yol değil. karar mercii olarak amerika ya da ihtiyaç yok aslında bu millet herşeye rağmen iradesiyle ve demokrasisiyle ayakları üstünde durabilir.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen oyun.cu » 25 Mar 2015 15:07

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:amerika ne diyor bilemiyorum ama iktidar, çevresi, yancıları ve bazı fırsatçıların yolu yol değil. karar mercii olarak amerika ya da ihtiyaç yok aslında bu millet herşeye rağmen iradesiyle ve demokrasisiyle ayakları üstünde durabilir.

Karar merci olarak biz birilerini seçiyoruz ya da birileri seçiyor. bu seçtiklerimizi de, elde olan 3-5 kişiden birinden seçmek zorundayız. Nasıl aynı cins mallar. aynı kodlu ürünler ısıtılıp ısıtılıp önümüze geliyor da bizde kabul ediyoruz sessiz sedasız. Bu da bir yerlerden hep bir desteğin olmasıdır. Bu desteğin adı USA dir falandır filandır. Millet olarak kanlı olaylarda birlik olabiliyoruz sadece. onun dışında herkes kendi kıçının derdin de.
ne diyelim demokrasi milletin önünde, yapmaları gerekenleri yapsalar sorun kalmayacak.
Kullanıcı avatarı
oyun.cu

Dön Siyaset Politika