Öğretmen Öz

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Öğretmen Öz

Mesajgönderen eskimo » 04 Nis 2015 16:26

facebook
twitter
gplus

Kalp krizinden ölen öğretmene 'dilenci' ve 'anarşist' diyen Yalova Valisi konuştu

Dün düzenlenen ‘öğretmene saygı yürüyüşü’nde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden öğretmen Halil Serkan Öz’i bir hafta önce "anarşist" ve "dilenci" gibi hakaretlerle azarlayarak sınıftan kovduğu öne sürülen Yalova Valisi Selim Cebiroğlu bir açıklama yaparak, öğretmenin ölümünden derin üzüntü duyduğunu söyledi.

Vali Selim Cebiroğlu, "Yalova olarak, eğitim camiamızın üyesi, değerli personelimiz, Fen Lisesi öğretmeni Halil Serkan Öz’ün vefatının derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır, bütün eğitim çalışanlarına başsağlığı dilerim" dedi.

Yalova Valisi'nin , geçtiğimiz hafta incelemelerde bulunmak için gittiği Termal Fen Lisesi’nde, dersanede kıyafetlerini beğenmediği için öğretmen Öz'ü azarlayarak sınıftan kovduğu öne sürülmüştü.

http://t24.com.tr/haber/kalp-krizinden- ... stu,292522
Kullanıcı avatarı
eskimo

Re: Öğretmen Öz

Mesajgönderen saricizmelimehmetaga » 04 Nis 2015 18:27

facebook
twitter
gplus

Belli bir yerlere gelmiş ancak insanlıktan nasibini alamamış bir valinin yapmış olduğu gavatlık.

(Gavat kelimesini kullanıyorum, valiler arasında halka karşı kullanıldığı için hakaret değil iyi birşey herhalde http://www.sozcu.com.tr/2013/gundem/tal ... di-404041/)

Baş örtüsü, pardesü vb. kıyafetlerin serbestliği için her türlü desteği sunan valiler, başka görüşten bir sendikanın kıyafet eylemine katılan bir öğretmene istediğini söyleyebilme hakkını kendinde bulabilmektedir !

Çok üzücü.
saricizmelimehmetaga

Mesajgönderen Mecruh » 04 Nis 2015 20:07

facebook
twitter
gplus

Vali'nin hakaret ettiği öğretmen mi öldü?

Yoksa;

Vali hakaret ettiği için öğretmen mi öldü?
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen Biskiel » 04 Nis 2015 20:16

facebook
twitter
gplus

Senin bu soruları sorma amacın ne? Bu sefer de ahlaksız valilere mi yıkama yağlama çekeceksin?
Kullanıcı avatarı
Biskiel

Mesajgönderen Mecruh » 04 Nis 2015 20:57

facebook
twitter
gplus

Bir Vali'nin öğretmene hakaret etmesi kötü bir şey.

Ama bir insanın diğer bir insanı hakaret ederek öldürebileceğine inanmsk salakça.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 19:56

facebook
twitter
gplus

Sallayın şu Mecruh'u. Kısaca bir partiyi bir görüşü futbol fanatizmi gibi tutan insanlardan uzak durun pek ciddiyede almayın. Kısaca kendi hatalarını görmeyen bencil insanlardan uzak durun.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Mecruh » 05 Nis 2015 20:29

facebook
twitter
gplus

hardman yazdı:Sallayın şu Mecruh'u. Kısaca bir partiyi bir görüşü futbol fanatizmi gibi tutan insanlardan uzak durun pek ciddiyede almayın. Kısaca kendi hatalarını görmeyen bencil insanlardan uzak durun.

Ne salak heriflersiniz. Arkadaş, ben bıktım artık size salak-aptal demekten siz bıkmadınız salakça şeyler yazmaktan. İnsan utanır biraz.

Ben burada Vali'nin yaptığı kötü bir şey demişim zaten, neyin partisini savunmaktan bahsediyorsun?

Sanki öğretmeni Vali öldürmüş gibi konuyu salakça bir yere çekiyorsunuz, bunun yanlış olduğu söyleyince salaklaşıyorsunuz. Olay bu.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 20:33

facebook
twitter
gplus

Mecruh yazdı:
hardman yazdı:Sallayın şu Mecruh'u. Kısaca bir partiyi bir görüşü futbol fanatizmi gibi tutan insanlardan uzak durun pek ciddiyede almayın. Kısaca kendi hatalarını görmeyen bencil insanlardan uzak durun.

Ne salak heriflersiniz. Arkadaş, ben bıktım artık size salak-aptal demekten siz bıkmadınız salakça şeyler yazmaktan. İnsan utanır biraz.

Ben burada Vali'nin yaptığı kötü bir şey demişim zaten, neyin partisini savunmaktan bahsediyorsun?

Sanki öğretmeni Vali öldürmüş gibi konuyu salakça bir yere çekiyorsunuz, bunun yanlış olduğu söyleyince salaklaşıyorsunuz. Olay bu.

ben genel anlamda dedim.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Kertenkele Avcısı » 05 Nis 2015 20:36

facebook
twitter
gplus

Mecruh'a gereksiz yere karşı çıkıyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Kertenkele Avcısı

Dön Siyaset Politika