Hangi Parti Kaç Kadın Aday Gösterdi?

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Re: Hangi Parti Kaç Kadın Aday Gösterdi?

Mesajgönderen Mecruh » 08 Nis 2015 21:47

facebook
twitter
gplus

Çok şükür, şöyle etraftaki ülkelere bakınca ülkem cennet gibi maşallah.

Durup dururken rehin almadı ne demek? Teröristler, Savcı şehit edenler için nasıl bir mazeret söyleyebilirsin?
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen eskimo » 08 Nis 2015 22:07

facebook
twitter
gplus

bu arada savcının olayların üzerine her türlü baskıya rağmen tarafsızca gittiği ve olayları çözmek üzere olduğu biliniyor. işin bir de böyle tuhaf ve şüphe uyandıran bir kısmı da var. savcı o yada bu şekilde susturulmak istendi bu çok açık.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Mecruh » 08 Nis 2015 22:40

facebook
twitter
gplus

Herifler silahla savcının odasına girmiş herif hala "niyetleri öldürmek olsaydı" lafları ediyor.

Silahla savcı odasına girilmiş hala savcıyı devlet öldürdü diye zırva iftira atılıyor.

İkisi dürtünce insanın içi hemen çıkıveriyor ortaya.

Şimdi ben ne diyeyim bu herife? Terörist sevicisi diyeceğim admin alınacak bana uyarı verecek.

"Ya devlet başa ya kuzgun leşe" benim çizgim bu.

Dhkp c terörist bir örgüttür. Savcı'yı şehit eden itler gibi hepsinin leşlerini en kısa zamanda yere serilir inşallah. Bu dünyasını da öbür dünyasını da yakan her "bozguncu" ölümü hak eder. O itleri geberten polislerin ellerine sağlık.

Savcı Kiraz'ın mekanı cennet olsun. Onur duyarım şehidimi savunmaktan.

Adamcağız gecesini gündüzüne katmış olayı çözmek için, hala şehide iftiralar atılıyor. Yazıklar olsun.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen eskimo » 08 Nis 2015 22:47

facebook
twitter
gplus

aynı sözleri tekrarlamadan anlatabilirsin derdini hem de uyarı sonrası yazıyorsun tekrar, amacın nedir?
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Mecruh » 08 Nis 2015 22:49

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:aynı sözleri tekrarlamadan anlatabilirsin derdini hem de uyarı sonrası yazıyorsun tekrar, amacın nedir?

Sen neden pkk gibi bir terör örgütünü öven biri dururken, beni uyarıyorsun? Benim susmayı vicdanım kaldırmadığı için aynı şeyleri söylüyorum. Amacım bu, seninki?

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen eskimo » 08 Nis 2015 22:51

facebook
twitter
gplus

ayrıca o polisler amacı belirsiz teröristleri öldürmeseydi de savcıya kurtarsaydı helal olsun denebilirdi, aksi durumda söylenecek herşey boş...
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen eskimo » 08 Nis 2015 22:54

facebook
twitter
gplus

Mecruh yazdı:
eskimo yazdı:aynı sözleri tekrarlamadan anlatabilirsin derdini hem de uyarı sonrası yazıyorsun tekrar, amacın nedir?

Sen neden pkk gibi bir terör örgütünü öven biri dururken, beni uyarıyorsun? Benim susmayı vicdanım kaldırmadığı için aynı şeyleri söylüyorum. Amacım bu, seninki?

biz burada bir düzen ve saygı çerçevesinde tartışma ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. görüşü ne olursa olsun ifadesinde saygıyı koruyana sözümüz yok, ama fikrini beğensem de beğenmesem de sınırı aşanları uyarmak görevim. bundan sonra bu çizgiyi anlamanı tavsiye ve rica ediyorum.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Mecruh » 08 Nis 2015 23:13

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:
Mecruh yazdı:

biz burada bir düzen ve saygı çerçevesinde tartışma ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. görüşü ne olursa olsun ifadesinde saygıyı koruyana sözümüz yok, ama fikrini beğensem de beğenmesem de sınırı aşanları uyarmak görevim. bundan sonra bu çizgiyi anlamanı tavsiye ve rica ediyorum.

Arkadaş böyle mantık olur mu?

Şimdi burada biri çıksa "saygı ve düzen" çerçevesinde "kibarca" dese; "ben savcıların öldürülmesine seviniyorum, bunu haklı buluyorum, ülkede iç savaş çıkmasını istiyorum, ülkenin bölünmesini istiyorum..." gibi ifadeler kullansa, ben de desem;

"Arkadaş sen ne kadar şerefsiz bir bölücüsün, sen ne kadar hain bir teröristsin"

Ben hakaret ettiğim için ayıplanacağım, diğeri süslü kelimeler kullandığı için alkışlanacak, öyle mi?

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen eskimo » 08 Nis 2015 23:19

facebook
twitter
gplus

hayır ikisi de olmamalı.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Think Tank » 15 Eyl 2015 04:59

facebook
twitter
gplus

Eee yani? Kadın aday çok diye bu neden takdir edilecek bir durum halini alıyor anlamış değilim. Kadınların parlamentoda çokça yer bulduğu Ruanda ileri bir medeniyetti de tamamen ataerkil olan Roma İmparatorluğu ile Nazi Almanyası mı gericiydi?
Think Tank

Önceki

Dön Siyaset Politika