1 Mayıs Kutlayan Tipler

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

1 Mayıs Kutlayan Tipler

Mesajgönderen Mecruh » 30 Nis 2015 10:46

facebook
twitter
gplus

حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Re: 1 Mayıs Kutlayan Tipler

Mesajgönderen bir adem » 30 Nis 2015 14:23

facebook
twitter
gplus

1 mayıs kutlayan hayvandır lanetliktir fasiktir orospunun evladidir
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen muhibbi » 30 Nis 2015 14:38

facebook
twitter
gplus

bir adem yazdı:1 mayıs kutlayan hayvandır lanetliktir fasiktir orospunun evladidir

Bir Mayıs' i kutlamayanda...
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Mecruh » 30 Nis 2015 15:23

facebook
twitter
gplus

Taksim 1 Mayıs diye aratıyorum, sürekli kargaşa, polise saldırı, yakıp-yıkma görüntüleri çıkıyor karşıma. Gösterebilecek makul bir alternatif varsa bakmak isterim.

Bunların özü bu arkadaş uyan, ibadet gibi olmuş polisle ve devlette çatışmak bunlarda.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen saricizmelimehmetaga » 30 Nis 2015 16:01

facebook
twitter
gplus

1 Mayıs 2011 . Olay çıkmadı bayram havasında geçmişti. Aratirsan bulabilirsin. 2012 de izinliydi sanırım ve yine olay olmamıştı.

Olay çıkarmak isteyen emin ol kabotaj bayramını kutlarkende olay cikartacaktir her yürüyüşte öyle tipler oluyor ama bunu 1 mayıs a indirmek yanlış bence.
Edit : videoyu izlemedim ne oluyor bilmiyorum.
saricizmelimehmetaga

Mesajgönderen muhibbi » 30 Nis 2015 16:19

facebook
twitter
gplus

İşçiler kardeş patronlar kalles...
En son muhibbi tarafından 30 Nis 2015 17:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen bir adem » 30 Nis 2015 16:25

facebook
twitter
gplus

senin devletinin organize ettiği provakatörler ile senin devletinin direk silahlı güçleri olmasa kimse oraya olay çıkartma niyetiyle gitmiyor mecruh
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen muhibbi » 30 Nis 2015 16:28

facebook
twitter
gplus

İşçiler kardeş patronlar kalles diyorum
muhibbi

Mesajgönderen Mecruh » 30 Nis 2015 17:11

facebook
twitter
gplus

Nerede o eski işçi bayramları, olsa da gitsek. Onlar hiç olmazsa devleti savunuyordu sermaye sahiplerine karşı, şimdikiler tam tersini yapıyor.

Ben işçi bayramına karşı değilim zaten bu hükümet ile bugün resmi tatil oldu. Keşke aralarındaki hainleri temizleselerde adam gibi gösteri yapsalar. Ama olmuyor sürekli Taksim'de kışkırtma... Devlette bunun önlemini alır nihayetinde.

İşçilere en büyük bayram hediyesini başbakan verdi. Binlerce taşeron kara yolu çalışanını kadrolu yaptı. Seçimden sonra devamı gelecek inşallah. Allah garibanların yüzünü güldürsün, ne mutlu.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen hello » 30 Nis 2015 21:46

facebook
twitter
gplus

-Skywalker- yazdı:Kafa kesen IŞİD'i nasıl Müslüman kabul etmiyorsak, bu tipler ile de 1 Mayıs'ın alakası olmadığını anlamamız gerekiyor değil mi? 1 Mayıs emekçinin bayramıdır. Converse giyip 2 slogan attığında emekçinin hakkını savunduğunu zanneden tipleri meydanlardan uzak tutsak yeter.

+1
bir adem yazdı:senin devletinin organize ettiği provakatörler ile senin devletinin direk silahlı güçleri olmasa kimse oraya olay çıkartma niyetiyle gitmiyor mecruh

+1
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Sonraki

Dön Siyaset Politika