...

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Re: Fuat Avni'den 1 Mayıs Tweetleri

Mesajgönderen Juli » 01 May 2015 00:20

facebook
twitter
gplus

Bence hepsi psikolojik bir oyun. Olmayadabilir tabi. Ama bunlar ağır şeyler ve oy kazandırmaz bıçak biletir. Psikolojik olarak insanlari hazirlama operasyonu. Insanlar bunlara dikkat edicek. Televizyonu açan burdaki maddeleri kontrol edicek. Bunlardan kat kat az bile olsa "vaay adam haklıymış ne namussuz bu hükümet" dedirtecek psikolojiyi hazırlamak için bir ön çalışma gibi görüyorum ancak bu kadar da sistemli ve sayısal konuşuyor ve kendinden emin. Biz buna 8 yalan söyle 3-4 doğru serpistir diyoruz . Gorucez bakalım.
"Özgürlük hiçbir zaman "her istediğini yapma izni" anlamı taşımamıştır." -Mahatma Gandhi
"Dünyayı kanunlar ve sözler değil, semboller ve işaretler yönetir" -Konfüçyüs
Kullanıcı avatarı
Juli

Mesajgönderen Mecruh » 01 May 2015 07:14

facebook
twitter
gplus

Bu şey gibi oldu; terörist sevici vardır işine geldi mi Pkk'yı savunur, işine gelmedi mi Pkk'yı Mit kurdu eylemleri o yaptırdı der.

Zaten gerektiğinde iç güvenlik yasası uygulanacak, sen adam ol saldırma sağa sola. Şimdiden suçu devlete atmışlar pislik yapacaklar ya...
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen yazyagmuru » 01 May 2015 09:37

facebook
twitter
gplus

çok şükür halkın geneli bu tip provokatörlere itibar etmiyor.
benim de bir süredir iktidarı desteklememin temel nedeni cemaate karşı giriştiği tasfiye hareketidir. bu adamlar masonik bir yapı şeklinde örgütlenmiş. hoş türkiye'de yasal mason örgütleri var ancak cemaat denen yapı dini istismar ederek ve devletin stratejik kurumlarına sızarak ülkemiz çok büyük bir tehdit haline geldiler.

bunlar kolayca ayıklanamayacak. en kestirme yol bir an önce yılanın (okyanus ötesinde bulunan) başını koparmak.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Juli » 01 May 2015 12:28

facebook
twitter
gplus

yazyagmuru yazdı:çok şükür halkın geneli bu tip provokatörlere itibar etmiyor.
benim de bir süredir iktidarı desteklememin temel nedeni cemaate karşı giriştiği tasfiye hareketidir. bu adamlar masonik bir yapı şeklinde örgütlenmiş. hoş türkiye'de yasal mason örgütleri var ancak cemaat denen yapı dini istismar ederek ve devletin stratejik kurumlarına sızarak ülkemiz çok büyük bir tehdit haline geldiler.

bunlar kolayca ayıklanamayacak. en kestirme yol bir an önce yılanın (okyanus ötesinde bulunan) başını koparmak.

+
Katılıyorum.
"Özgürlük hiçbir zaman "her istediğini yapma izni" anlamı taşımamıştır." -Mahatma Gandhi
"Dünyayı kanunlar ve sözler değil, semboller ve işaretler yönetir" -Konfüçyüs
Kullanıcı avatarı
Juli

Mesajgönderen Mecruh » 01 May 2015 13:08

facebook
twitter
gplus

Ben zaten Akp'yi bu cemaate savaş açtığından beri destekliyorum. Yanlış örnek veriyorsun benim ismimi söyleyerek.
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen bir adem » 01 May 2015 14:03

facebook
twitter
gplus

OYUN BÜYÜK
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 01 May 2015 14:21

facebook
twitter
gplus

Araya provokasyoncu sokmaya gerek yok twitterdan gördüğüm kadar devrimci tipler gaza gelmiş zaten.
Amk bırakın gerçek emekciler kutlasın bayramını.

Bu götlerin olduğu yerde huzur yok. Çatışmaya hazırlanıp gelmiş yavşaklar. Ellerde molotof, gaz maskeleri. Sonra polis bize vuruyo. Yeter amk ya
Eklentiler
image.jpg
image.jpg (154.21 KiB) 4308 kere görüntülendi
image.jpg
image.jpg (158.97 KiB) 4308 kere görüntülendi
image.jpg
image.jpg (139.14 KiB) 4308 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen yazyagmuru » 01 May 2015 14:49

facebook
twitter
gplus

büyük ve güçlü bir devlet geleneğimiz var. Allah'ın izni ile bu tip hareketler ülkemizi asla zaafa uğratamaz ve kimsenin gücü bizi bölmeye yetmez. devlet, yasal sınırlar içinde gereken cevabı verecektir. bize düşen provokasyonlara gelmemek ve kardeş kavgası çıkaracak hareketlerden kaçınmaktır.

ayrıca emekçilerin günü sayılacak ve şenlik havasında kutlanacak olan bir güne (illa ki pagan bayramı 1 mayıs olması şart da değil) kimsenin sözü olmamalı. tereddüte yer olmayacak şekilde işçi ve emekçilerin yığınla çözülmesi gereken sorunları, iyileştirilmesi gereken ücretleri ve çalışma şartları vardır. sorunların dile getirilmesi adına varsa üzerimize düşen görevler bundan kaçmamalıyız ve çözüm yolunda atılacak adımlara müslümanlar olarak destek vermeliyiz. Allah adaleti emreder.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Dön Siyaset Politika