Hdp İslam düşmanlığına devam ediyor

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Re: Hdp İslam düşmanlığına devam ediyor

Mesajgönderen hello » 05 May 2015 19:26

facebook
twitter
gplus

Ne yani
Dindarım diye geçinip çalsalar daha mı iyi olur?
Dindarım diye geçinip camileri borçları için satsalar daha mı iyi olur?
Dindarım diye geçinip ışıd el nusra gibi hayvanlara destek verseler daha mı iyi olur?
Dindarım diye geçinip sınav sorularını satsalar daha mı iyi olur?
Dindarım diye geçinip milletin a.. koysalar daha mı iyi olur?
ay canım boşver be "bakara makara" deyip geç sende ne olcek!
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Mesajgönderen hello » 05 May 2015 19:35

facebook
twitter
gplus

Birde cahalım o aslan ve güneş Kürtlerde ve İran halklarının çoğunluğunun bayrağında vardı eski aryan halklarında vardır bu figür bi tarafından element sıkma
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Mesajgönderen Mecruh » 05 May 2015 20:40

facebook
twitter
gplus

hello yazdı:Birde cahalım o aslan ve güneş Kürtlerde ve İran halklarının çoğunluğunun bayrağında vardı eski aryan halklarında vardır bu figür bi tarafından element sıkma

İngiltere'nin her yeri bu sembollerle çevrili, kraliyet dahil. Onlarda mı İran halklarından? Bir çok yahudi menşeili ürünlerin markalarında da bu semboller.
حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ

Allah bize yeter, O ne güzel vekildir.
Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen Mecruh » 05 May 2015 20:44

facebook
twitter
gplus

tornacı veysel yazdı:Size ne amk belki adamların görüşü öyle. Çoğunluksunuz diye, kimsenin sesi çıkmıyor diye inançsızlara, marjinallere her türlü lafı edeceksiniz ondan sonra en ufak bir karşıt görüşe tahammül edemeyeceksiniz. Yok öyle.

Arkadaş bizim karşı olduğumuz münafıklık etmeleri. Takiyye yapmaları. Adam gibi desinler biz dinsiziz, dine karşıyız diye, eyvallah. Hem böyle kitapsızlık yapıp hem de başörtülü aday göstermeler, müftüyü aday göstermeler olunca olmuyor.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen bir adem » 05 May 2015 20:52

facebook
twitter
gplus

e sizdekiler yapınca nasıl oluyor mecruh :D egemen bağış falan, onun söylediklerini kılıçdaroğlu ya da selo söylese 50 bin küffara oyuncaklığından bahsedip yeni bir büyük oyun açacaktınız
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen hello » 05 May 2015 21:48

facebook
twitter
gplus

bir adem yazdı:e sizdekiler yapınca nasıl oluyor mecruh :D egemen bağış falan, onun söylediklerini kılıçdaroğlu ya da selo söylese 50 bin küffara oyuncaklığından bahsedip yeni bir büyük oyun açacaktınız

+1
hello

Mesajgönderen hello » 05 May 2015 21:57

facebook
twitter
gplus

Mecruh yazdı:
hello yazdı:Birde cahalım o aslan ve güneş Kürtlerde ve İran halklarının çoğunluğunun bayrağında vardı eski aryan halklarında vardır bu figür bi tarafından element sıkma

İngiltere'nin her yeri bu sembollerle çevrili, kraliyet dahil. Onlarda mı İran halklarından? Bir çok yahudi menşeili ürünlerin markalarında da bu semboller.

Hani bi görsel atta bizde bilelim öyle konuşmakla olmuyor. Dediğim gibi aslan ve özellikle güneş Kürt mitolojisinde yeri özeldir sadece yukarıda attığın linkte değil onca yerde hatta bayraklarda bu mevcuttur. Hal böyle olunca yok ra yok bilmem art niyetli olarak bi yerlere çekme özellikle.
Adamlar hem dinsiz hemde başörtülü, müftü aday falan örnek göstermiş olmaz öyle şeyler demişsin niye yukarıda verdiğim örnekler oluyorda bunlar neden olmasın? Ha bide sorularımı da görmüşsündür herhalde.
hello

Mesajgönderen Mecruh » 05 May 2015 22:23

facebook
twitter
gplus

Hey maşallah Kürt Mitolojisi nereden çıktı... Belki pers dersen anlarız da. Çok uç oldu bu.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

Mesajgönderen hello » 05 May 2015 23:58

facebook
twitter
gplus

Ya arkadaş ben sana diyorum tren geliyor sen diyorsun tren ...
Ne alaka bu nasıl bir cevap mesajımdan onu mu aldın.
Niye rahatsız oldun onu anlamadım Kürt mitolojisi olsa ne olur Pers mitolojisi olsa ne olur. Ordaki Kürt mitolojisinde Kürt lafı zoruna mı gitti? Kürtlerin mitolojisi olamaz mı ? Ön yargından başka bir engel var mı Kürtlerin mitoloji sahibi olmasına? Aç arkadaş aç saçma sapan akit miş bilmem ne gazetelerini dolaşıp beynini bu boş şeylerle dolduracağına aç netten araştır biraz.
Hadi geçtim öğrenmek istemeyene Kürt tarihini anlatacak değilim zaten Kürtlerin öyle tarihi değerleri olamaz senin açından da onuda anladık imalı mesajından yukarıda yazdığım gibi dini kullana makaracılara neden sesiniz çıkmaz.
hello

Mesajgönderen Mecruh » 06 May 2015 09:57

facebook
twitter
gplus

Müslüman çocuklara faşistlik öğreneceğiz diye motoloji mi uydurdunuz? Geç arkadaş bu işleri, yok öyle kürt mitolojisi falan. Mitolojisi diye yahudi mistizmi aşılayıp dinden çıkardınız çocukları hep. O resimdeki güneş Ra aslanlar da Yehuda Aslanları. Masonik ve satanist bir sembol. Hdp'ye yakışabilir bu sembol, dinsiz-kitapsız oldukları için yadırgamam. Ama müslümanım diyen bu sembolü benimserse sıkıntı var demektir.

Kullanıcı avatarı
Mecruh

ÖncekiSonraki

Dön Siyaset Politika