HDP'ye yapılan saldırılar...

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

HDP'ye yapılan saldırılar...

Mesajgönderen hello » 04 Haz 2015 17:17

facebook
twitter
gplus

Hala hangi tarafın hayvan olduğunu çözemedim. Silahlı geçmişi olanın mı yoksa kendine vatansever diyen sivil insancıklara mı? Nedir arkadaş bu eli kanlı terörist diyorsunuz ama bu terörist dedikleriniz doğuda hangi partiye bu kadar baskı yapmış. Adamlar silah zoruyla oy topluyorlar diyorlar ama silah zoruyla şu ana kadar ne bi defa mhp bürosu ne basılmış doğuda nede saldırıya uğramış. Daha geçenlerde Vatan Partisi bile Şırnak'ın ortasında miting yapabiliyorken, MHP bile Diyarbakır'ın ortasında gösterişli miting yapabiliyorken HDP bu faşistlerin elinde olan şehirlerin hiçbirinde ne doğru dürüst bi miting yapabilmiş nede büro açabilmiş. Vallahi şaşırıyorum. Neye şaşırıyorum biliyor musunuz doğuda şu ana kadar bu ülkücülere bi bayrak bile açmalarına nasıl ses çıkarmadıklarına şaşırıyorum.
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Re: HDP'ye yapılan saldırılar...

Mesajgönderen marvin » 04 Haz 2015 19:15

facebook
twitter
gplus

iki taraf da hayvan. bir tarafın yanında olmak zorunda değiliz.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 04 Haz 2015 19:52

facebook
twitter
gplus

Hdp şükretsin selahattin demirtaş gibi yumuşak dili , hitabet gücü yüksek bir genel başkanları var.Yoksa bu ülke kan gölüne dönerdi.Onaylıyor muyum asla ancak bizim ülkemiz böyle şeyleri kaldırabilecek bir ülke değil.Hdp pkk kimliğinden sıyrılmalı parti mitinglerinde göz göre göre pkk , öcalan bayrakları sallamak bu ülke vatandaşının damarına basmaktır.Öcalanın heykelini dkeceğiz diyen adamı konuşturduklarına şükretsinler.Hdp'nin siyasi söylemini bende beğeniyorum açık ve net bu ülkedeki en iyi muhalefeti yapıyorlar.Sosyal devlet anlayışları çok güzel ve bu ülkenin ihtiyacı olan şey ancak partinin içindekiler ve geçmişi yanlış.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen bir adem » 04 Haz 2015 21:15

facebook
twitter
gplus

Hdp kitlesi değiştikçe bu dediklerin mümkün olur anca leo. Yönetim kadrosu apoculuktan siyriliyor da kitle değişmiş degil
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen enigmatic » 04 Haz 2015 21:57

facebook
twitter
gplus

bir adem yazdı:Hdp kitlesi değiştikçe bu dediklerin mümkün olur anca leo. Yönetim kadrosu apoculuktan siyriliyor da kitle değişmiş degil

Hayır hiçte sıyrılmıyor. APO'yu, önder olarak gördükleri sürece PKK partisidir. Gerçi, "Apo artık önderimiz değildir." dese bile, inanacak değilim orası ayrı. Mart 2015 ile PKK, "savaş" değil, "siyaset" ile mücadele edeceğiz diye söyledi. Bu ne siyaseti peki? Kim olabilir?..
Kullanıcı avatarı
enigmatic

Mesajgönderen bir adem » 04 Haz 2015 22:13

facebook
twitter
gplus

pkk silahlı kanattır, dağ kadrosunun siyaset ile meşgul olması şu durumda söz konusu değil. kürtlerin son zamanlar yaşadıkları şeyler biraz iç içe getirdi mecburen.

bir adem

Mesajgönderen enigmatic » 05 Haz 2015 09:27

facebook
twitter
gplus

bir adem yazdı:pkk silahlı kanattır, dağ kadrosunun siyaset ile meşgul olması şu durumda söz konusu değil. kürtlerin son zamanlar yaşadıkları şeyler biraz iç içe getirdi mecburen.

Hayır efendim. Kastettiğim şu, PKK artık siyasi mücadele yapacağız demesi bence HDP'yi stratejik olarak yönlendirmesi demektir.
Kullanıcı avatarı
enigmatic

Mesajgönderen cebe tana » 05 Haz 2015 12:46

facebook
twitter
gplus

Kürtleri silahlı mücadeleye sevk edenin devlet olduğunu belirtmek isterim. şimdi silah bırakılmışken ve HDP Türkiye partisi olmaya adayken -diğer partilerin ne MHP ne CHP ne AKP'nin böyle bir derdi yokken- samimi olmadıklarını düşünmek hep bir art niyet aramak mantıklı gelmiyor. PKK'nın yaptıklarını unutmuş değilim ama silah bırakılmışken barış zemini oluşturulup toplumsal birliktelik kurulmalıdır. Aksi halde Kürt hain, Ermeni hain, Yahudi hain, cemaat hain, o hain bu hain dersek işimiz yaş.
Kim bir distopyanın içinde olmadığımızı iddia edebilir ki? Kim söyleyebilir zehirlenmediğimizi?
Kullanıcı avatarı
cebe tana

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 05 Haz 2015 13:26

facebook
twitter
gplus

Hdp'ye yapılan saldırılar hello kitty selonun imajının tazelenmesinden ibarettir.
Ayrıcs hdpye yapılan saldırıları konuşanlar neden bunların tehditlerini, sokağa çıkın çağrılarını, yakıp yıkıp, sokaklara hendekler kazan şehir eşkiyalarını konuşmazlar şaşırtıcı. Yoksa insanlık adına yapabildiklerinin en iyisi bu diye mi böyle yapılıyor anlamış değilim.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen bir adem » 05 Haz 2015 13:38

facebook
twitter
gplus

Seçim döneminde kaç saldırı nerde kime olmuş ona bakın, mhp Akp teşkilatları direk hdp imaj tazeleyicisi kalacak o zaman

bir adem

Sonraki

Dön Siyaset Politika