Erdoğan-Baykal ikilisi

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Erdoğan-Baykal ikilisi

Mesajgönderen hardman+ » 10 Haz 2015 16:37

facebook
twitter
gplus

Bu Erdoğan ve Baykal'ın yıllar öncede çok birbirleriyle arası iyiydi. Şimdide Cumhurbaşkanı davet etmiş saraya. Bu ikilinin arasının bu kadar iyi olmasını neye bağlıyorsunuz?
hardman+

Re: Erdoğan-Baykal ikilisi

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 10 Haz 2015 17:07

facebook
twitter
gplus

Siyasete.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen hardman+ » 10 Haz 2015 17:49

facebook
twitter
gplus

Leonardo da vinci yazdı:Siyasete.

kılıçdaroğlu'da siyasi bir lider fakat onunla görüşmeyi tercih etmiyor. Siyasetse tabi herkezle görüşülür konuşulurda benim dikkatimi çeken chp'nin başında ki adam dururken neden bir milletvekiliyle görüşülür.
hardman+

Mesajgönderen bergman » 10 Haz 2015 20:48

facebook
twitter
gplus

geçen bi programda akp nin proje partisi oldugundan bahsedildi. ilk düsünülen isim baykalmış sonrasında tayyibe verilmiş..
et olsun götüme girsin
Kullanıcı avatarı
bergman

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 10 Haz 2015 20:59

facebook
twitter
gplus

meclisin en yaşlı ismi
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen eskimo » 10 Haz 2015 22:10

facebook
twitter
gplus

ilk olarak meclis başkanı seçilecek o da adaylardan birisi olabilir. ayrıca kimse adım atamıyorken, en suya sabuna dokunmayan isim olarak baykal görüşmeye çağrılmış olabilir.
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen huzurdoğada » 11 Haz 2015 05:14

facebook
twitter
gplus

Erdoğan ın her zamanki gibi bir şeyler peşinde olduğunu düşünüyorum. Baykal a her türlü koalisyona olumluyum mesajı vermesi bile bir manipülasyon çabası gibi görünüyor. AKP nin içinde bulunmadığı bir koalisyona eyvallah demesi imkansız çünkü bir iki seçenek dışında tüm yollar Yüce Divana çıkıyor
"Bana sevgi değil,para değil,ün değil,hakikati verin.Zengin yemeklerin,şarabın ve dalkavukların bulunduğu sofrada oturdum,hakikat ve samimiyet yoktu;misafire hiç de iyi davranılmayan bu yerden aç ayrıldım"
Henry David Thoreau
Kullanıcı avatarı
huzurdoğada

Mesajgönderen Sahra » 11 Haz 2015 18:26

facebook
twitter
gplus

Kimsenin AKP ile koalisyon yapmicagini biliyor. Bahceli de kimseyle koalisyon yapmicagini soyledi. Tayyip koalisyon falan olmayacagini bildigi halde ben halki belirsizlikte birakmak istemedim, koalisyon teklif ettim ama kabul etmediler, bunlar halki dusunmuyor havasina girerek sempati toplamaya calisiyor bence :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen luebraln » 11 Haz 2015 18:47

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Kimsenin AKP ile koalisyon yapmicagini biliyor. Bahceli de kimseyle koalisyon yapmicagini soyledi. Tayyip koalisyon falan olmayacagini bildigi halde ben halki belirsizlikte birakmak istemedim, koalisyon teklif ettim ama kabul etmediler, bunlar halki dusunmuyor havasina girerek sempati toplamaya calisiyor bence :D

+1
"Ve budalalar, anlamadıklarını anlayamayacaklarını yok ederler..."Goethe
Kullanıcı avatarı
luebraln

Mesajgönderen cebe tana » 12 Haz 2015 12:03

facebook
twitter
gplus

biraz seni takmıyorum kılıçdaroğlu demek, ama en çok şu; koalisyon yapılsın ben arkanızdayım algısıyla koalisyon kurmak istemeyen patileri beceriksiz ve hain ilan edecek. bakın ben dedim koalisyon kurun diye kuramadılar, bunlar ülkenin atına kor iyisi mi erken seçim yapalım siz yine akpye oy verin çünkü bunlar ülkeyi yönetemeyecek, ekonomi bozulacak ülke kaosa sürüklenecek gibisinden korku oluşturulacak.

e köşeye sıkıştı yargılanmak ister mi adam? elindeki kartları değerlendirmeye bakar.

kimse akp ile koalisyon kurmak istemiyor, akp'nin hatalarına ortak olmak istemeyecektir bu onlara oy kaybettirir, öte yandan yıllardır hiç yeni bir söylemi olmayan mhp hdp ile koalisyona da yanaşmayacaktır, milliyetçiliğinden sebep yeni bir söylemi olmamasına rağmen partiye gönül veren kitlesini kaybeder hdp ile koalisyon kurarsa. chp de milliyetçi demokrat kitlesini kaybeder aynı şekilde. en temizi dışarıdan hdp destekli chp-mhp koalisyonu. ama erdoğan akp'siz bir koalisyona razı gelmeyecektir. önümüzdeki günler bir miktar kaotik olacak gibi.
Kim bir distopyanın içinde olmadığımızı iddia edebilir ki? Kim söyleyebilir zehirlenmediğimizi?
Kullanıcı avatarı
cebe tana

Dön Siyaset Politika