Işıd Silahları

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Işıd Silahları

Mesajgönderen eskimo » 14 Haz 2015 23:17

facebook
twitter
gplus

48.saniyeye dikkat!

Kullanıcı avatarı
eskimo

Re: Işıd Silahları

Mesajgönderen luebraln » 14 Haz 2015 23:27

facebook
twitter
gplus

türkmen kardeşlerimiz işide katılmış :o
"Ve budalalar, anlamadıklarını anlayamayacaklarını yok ederler..."Goethe
Kullanıcı avatarı
luebraln

Mesajgönderen lmia » 16 Haz 2015 00:04

facebook
twitter
gplus

Bunun fotoğrafı çıktı ilk. Tamam arapça bilmiyosundur anlarım da hem coğrafyayı bu kadar uzaktan takip edip hem de bu kadar kesin nasıl konuşuyor bu insanlar anlamıyorum. Bu ışid değil sahve diye genellenen topluluğun videosu. Işid ile bir alakası yok. Aksine düşmanlar. Silahları nerden aldılar bilemiyorum. Devlet belki Işide karşı mücadele etsin diye(amerikanın emriyle ya da göz boyamak için) vermiş olabilir. Nedenini bilmiyoruz sadece mantık yürütebilir mantıklı konuşabiliriz ama kesin şudur budur diyip sallamanın anlamı yok. Hiçbirimiz bilmiyoruz, mit ajanı dayımız da yok? Sahve diyince hemen itiraza kalkışmayın bide. Bi teröriste vermemiş, diğerine vermiş işte rahat olun yani. Ama videodaki Işid değil. Belki Işide de veriyordur. Bi kere rehinelerin kurtarılması için kesinlikle Işid silah istemiştir o cepte yani. Başka zamanlarda da vermiş olabilir belki. Öso için verdiği zaten biliniyor. Ama bu videodaki Işid için değil. Tabi forumlarda facebookta falan birden böyle yayıldı. İnternetin gücü işte. Bölücülerde aynı kafayla interneti kullanarak propoganda yapıyor. faşist polis masum gençlere saldırdı
hıı akpli olduğumdan avatarımda subliminal veriyorum
Kullanıcı avatarı
lmia

Mesajgönderen hardman+ » 16 Haz 2015 00:45

facebook
twitter
gplus

Her ne olursa olsun bu ülkenin verdiği silahla orada insanlar ölüyor mu ölüyor. Lamı cimi yok bunun. Biz niye bulaşalım banane ösodan banane işidden. Banane aq. Türkiye'ye bir saldırı gerçekleşir he o zaman işte vurursun. Hiç yoktan yere silah göndermenin ne mantığı var. Bu devletin işleri çok saçma geliyor bana aq. Ülke bok götürür bunlar ona buna silah dağıtır.
hardman+

Dön Siyaset Politika