Beyaz Show Muamması

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Beyaz Show Muamması

Mesajgönderen hello » 11 Oca 2016 03:48

facebook
twitter
gplus

Neden bilmiyorum ama taraf belirtmeden insanlar ölüyor demenin ya da söyletmenin neden özür dilenecek bişey olduğunu daha almadım?
Ben o insan yerinde olsam Diyarbakır diyeceğime filistin derdim, gazze derdim ne bilim işte öyle dört parmaklı yerlerden bahsederdim. Bi bakardım tepki ne olurdu.
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Re: Beyaz Show Muamması

Mesajgönderen luebraln » 11 Oca 2016 13:59

facebook
twitter
gplus

Olay daha da ilginç bir hal alıyor (şaşırmadınız türkiyede şaşırma eylemi aylar yıllar önce sözlüklerden alındı)
http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/beyazit-ozturk-hakkinda-teror-sorusturmasi-1037726/
"Ve budalalar, anlamadıklarını anlayamayacaklarını yok ederler..."Goethe
Kullanıcı avatarı
luebraln

Mesajgönderen hello » 12 Oca 2016 19:50

facebook
twitter
gplus

Medya yavşaklığı ne diyim. Bugün Hakkari'de 50 yaşında bi vatandaşın kafası "bi araçla" eziliyor ama tek bir haber ajansında dahi gösterilmiyor.
Bu ne demek biliyor musunuz onlar öldürünce pis kaka biz öldürünce iyi hoş.
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Mesajgönderen eskimo » 12 Oca 2016 22:23

facebook
twitter
gplus

medyaya hiç güvenilmemesi gerektiğini, sosyal medyanın daha gerçekçi haberler taşıdığını maalesef çok geç de olsa gezi olaylarıyla öğrendik. yine maalesef ülkemizde daha yargı bağımsız değilken medyanın bağımsızlığını konuşmak aslına bakarsak abesle iştigaldir. ülkede her gün insanlar ölüyor ama sanki başka bir ülkede yaşanıyor gibi hayatımıza devam ediyoruz istesek de istemesek de...
Kullanıcı avatarı
eskimo

Dön Siyaset Politika