Öğrenci Kolektiflerinin Beyaz Show Protestosu

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Re: Öğrenci Kolektiflerinin Beyaz Show Protestosu

Mesajgönderen augustus » 17 Oca 2016 03:57

facebook
twitter
gplus

-Skywalker- yazdı:Bu programı niye saçma sapan konulara alet ediyorlar anlamıyorum. Adamın mesleği şovmenlik, eğlence programı sunmak ve insanların şişmiş olan kafalarını gündemden uzaklaştırarak güldürmek onun işi. Niye siyasete karıştırıyorsunuz ki adamı? Herkes siyasete karışmak zorunda değil.

Bu arada Öğrenci Kolektifleri Dünya'nın açık ara en gerizekalı oluşumu. Sosyalizm ile alakaları da yoktur ayrıca. Çünkü Sosyalizm ota boka muhalefet olup, Kürtçülük oynayarak devleti bölmek istemek değildir. Bu Öğrenci Kolektifleri de genelde okulla alakaları olmayan, üniversiteyi içip içip karı kızla gezip tozarak geçiren tiplerden oluşuyor. Arada bir gaza gelip halay çekip, böyle iki slogan atarlar. Sonra polis kaşır tabi bunları, rahatlarlar. Biraz büyüdükten sonra PKK ya da DHKP-C'ye de transfer olabilirler.

Doğu'daki operasyonlar ise bütün teröristler temizlenip, bölge halkı rahata kavuşturulana kadar devam edecek ayrıca.

sen sandığımdan daha faşist salak biri çıktın be.

Bu Öğrenci Kolektifleri de genelde okulla alakaları olmayan, üniversiteyi içip içip karı kızla gezip tozarak geçiren tiplerden oluşuyor.

Tanımlamana tüküreyim.
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

Mesajgönderen augustus » 17 Oca 2016 04:54

facebook
twitter
gplus

ulan ben anarşistim .sikeyim sınırları hiyerarşiyi devleti bakanları makamı mevkiyi diyorum sen ne diyosun bana.Solcu yada devrimci değilim. TRT de yayımlanan askerin çocuğa verdiği şeker görüntüsüyle de vicdani masturbasyon yapmıyorum.
Siz-Biz ayrımına düşüyosun , devlet babaya zeval gelmesin diyosun . Benim savunduğum bişey yok politik olarak yada siyasi. Hepsi yerin dibine batsın. Bu zamana kadar idrak edememişken bunu gelip bana sorduğun söylediğin şeye bak.
Ya bide ne dikkatimi çekti biliyon mu ? Sosyal medya daha doğrusu geneline baktığımda internette sen ve türevi kişiler gerçekte iki kelamını yüzüne söyleyecek hitap kabiliyeti olmayan herkes "düşündüğünü aktarmak" adı altında böyle türediniz. Bi bitin amk . Azalarak değil komple bitin.

Ciddiye alıp soruna yanıt vereyim. Gerekli ahlaksal olgunluğa erişmeden bi bok olmaz özellikle de sen gibiler buna erişmeden.
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

Mesajgönderen hello » 17 Oca 2016 13:08

facebook
twitter
gplus

Resim
Sivil ölümlere sevinen örnekler vermişsin. Şerefsiz her yerde şerefsizdir. Van depremi olduğunda batıda sevinenleri de unutmadık!
-Skywalker- yazdı:Doğu'daki operasyonlar ise bütün teröristler temizlenip, bölge halkı rahata kavuşturulana kadar devam edecek ayrıca.

Peki bölge halkı terörden çok operasyonlardan ve yasaklardan şikayetçiyse ne olacak. Ya bölge halkı operasyonlardan ve yasaklardan dolayı rahatları bozulmuşsa ne olcak?
Bide geçin bu bölge halkını rahatlığını kimse bizi düşünmesin, kimse bizim hakkımızda endişenlenmesin bizi rahat bırakın yeter!
Heyhat böcek, heyhat! Burada ne öyle güzel bir gök, ne de öyle güvenli bir korunak var. Sen o kirli çiş kabında, bense bok, çiş, kan, ter, kusmuk, pranga ve zincirler içinde debeleniyorum.
hello

Mesajgönderen augustus » 17 Oca 2016 15:32

facebook
twitter
gplus

Sikimde değilsin sky
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

Mesajgönderen najatuw4646 » 27 Oca 2016 05:27

facebook
twitter
gplus

Geçen günkü patlamadan sonra atıldı bu tweetler.
ทางเข้า gclub
najatuw4646

Dön Siyaset Politika