TÜRKİYE'DE SOSYOLOJİ/GÜNLÜK AKIŞ ETMENLERİ

Siyaset ve Politika üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

TÜRKİYE'DE SOSYOLOJİ/GÜNLÜK AKIŞ ETMENLERİ

Mesajgönderen mark twain orcun » 07 Ağu 2017 21:16

facebook
twitter
gplus

Türkiye'de sosyoloji (günlük akış)

Türkiye'de sosyolojiyi günlük akışı belirleyen etmenler nelerdir çehresiyle anlatacağım şimdi size arkadaşlar. Türk milletini gütmek üzere bileşen oluşturan fahişe ırkları ifşa ediyorum.


Şimdi 1 ayet; 2 doğu ve 2 batının rabbi de odur. (Rahman 17)

Buradan anlaşılacağı üzere yeryüzünde 2 doğu ve 2 batı var peki yeryüzü nedir? İnsanların fiziksel varlıklarıdır/mevcudiyetleridir. İşte 2 doğu ve 2 batı ile kast edilen Esmer/kara Türkler ve beyaz Türkler. Beyaz Türkler asla sebatayistler değillerdir onlar diğer batının ajanları olan yahudi soyundan kırılma ve çin/hint geninden gelme çingenelerdir. Özü itibariyle onlar ''çin/gen''dirler. Biz ise Türk geninden gelme olan gruptayız. Bizden olanlara bazı örnekler vereyim; Makedonya, arnavutluk, finlandiya vb... Onlardan olanlar ise; ingiliz, fransız, alman vs... İşte sizi sayıca çoğalttık israiloğulları dedikleri budur. Yoksa kaç tane yahudi var dünyada?

Şimdi peki ülkemizde sosyoloji günlük akış nasıl işliyor? Bu güruh ele geçirmiş durumda ülkemizi ve milleteimizi bölmüş duurmda. Kara Türkler ülkemizde tinerci, hırsız, gaspçı vs.. söylevlerle bastırılıp toplumun en alt kademesi haline getirilmiş durumda bu şekilde bi strateji eliştirmişlr ellerindeki medya/ticaret/siyaset ağı ile. Yani bizdeki kara Türkler dediğimiz ve sarı/beyaz Türkler dediğimiz kişiler aslında hep iç içe akraba olan kimseler. Bi ailede 1 kara 1 de sarı çocuk doğması gibi ve bizim karalar ile onların karaları çok farklı ten tonu ile bizimki yüz hatları sert onlarınki orspu gibi yumuşak, sarı/beyazlarda da aynı farklılık var. Onların sarıları/beyazları ceset gibi bizimkiler daha sert aynı bizde olduğu gibi. Onların sarıları mesela örneğin; rahmi koç örneğin uğur dündar gibi, bizimki ise Konyaspor'un başkanı gibi :D

Peki Türkiyemizde nasıl bi yapı kurmuş bunlar bakalım tepeden aşağı doğru;

- Elitler dediğimiz ticareti elinde bulunduran kitle (götü soylu aileler)
- bunlardan sonra tasavvuf dergahlarıyla direkt iletişim halinde olan, aynı seviyede yer alan sabatayistler geliyor işte sözcü grubu vs.. Bunlar Deniz Erten adlı fahişe müzik beste yazaları gibilerin, ahmed hulusi gibi g(ö)t din adamlarının, banu avar gibi siyasi salvo kaşarların, karikatür/sarı,yeşil,kırmızı bayraklı rastafar ve pkk yandaşı tiplerin ortaklaşa çalıştığı seviye gruptur.
- ve birde siyasi ayağı vardır olayın ki onlar tam köledirler. Çoğu olaylardan habersizdir, medya ile çoktan sikilmişlerdir ama bir kısmı bilmektedirler.


İşte bu tezgah ile ülkemizde sosyolojiyi ellerinde bulundurmaktadır bunlar. Mason dediğiniz 33 derece aslında temsili omurgadır. İnsan omurgasını yönetmek. Herifler bizleri robot seviyesine getirmeye oynuyorlar. Ben ise isyan ediyom lan! Robotunun amına koyarım Allahın ipine sarılın bu piçlerin ipine değil.

YA HEPSİN YA HİÇ YA TÜRKSÜN YA PİÇ!
En son mark twain orcun tarafından 07 Ağu 2017 21:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
mark twain orcun
 
Mesajlar: 34
Kayıt: 26 Kas 2016 00:23

Re: TÜRKİYE'DE SOSYOLOJİ/GÜNLÜK AKIŞ ETMENLERİ

Mesajgönderen mark twain orcun » 07 Ağu 2017 21:22

facebook
twitter
gplus

Ülkemize itelenen suriyelilerin de kürdlerin de daha önce ermenilerin de daha önce çingenlerinde itelenme sebepleri büyük güç olan kara Türkleri bastırmaktır.

Kara Türkleri bastırıp bütün milletimizi 1 doğu ve 1 batı olan milletimizi dünya genelindeki Türkleri kullanmaktır amaçları, diğer grup (çin/gen) olan doğu ve batının. Onlar 'Güneş doğudan doğar'' gerçeğini iyi bilenlerdir, doğu temsili olarak kara insanları batı ise beyaz insanları anlatır. İşte onlar bizim doğumuza yani akla saldırıyorlar. Beyaz zekadır, kara ise akıl. bunlar hep böyle ip gibi birbirine bağlı doğa gerçekleridir.

İşte Türk milletine saldıran çin/genelere haddini bildirmek üzere Türk milletini yeniden ayağa kaldırmak üzere kara Türklerin yani Türk aklının ayaklanma vakti gelmiştir!

Umaırm anlatabilmişimdir çok sinirli bi haldeyken yazdım.
mark twain orcun
 
Mesajlar: 34
Kayıt: 26 Kas 2016 00:23

Re: TÜRKİYE'DE SOSYOLOJİ/GÜNLÜK AKIŞ ETMENLERİ

Mesajgönderen mark twain orcun » 07 Ağu 2017 21:27

facebook
twitter
gplus

Basit anlatım:

Kara Türk vs ermen,/çingene (şoparlar), yahudi, rum vs..

Uğur dündar vs Konyaspor başkanı

Kavga bunun açılımından ibarettir 2 doğu ve 2 batıdır. 2 kara ve 2 beyaz. Karalar akıl, beyazlar zeka. Onlarda akıl yönetiyor bizde ise uyutulmuş milletimizi şekilselliğin dayatılması ile yine onlar yönetiyorlar zekaları ile, yni düşman tarafından yönetiliyoruz, şimdi ayağa kalkma zamanıdır.
mark twain orcun
 
Mesajlar: 34
Kayıt: 26 Kas 2016 00:23

Re: TÜRKİYE'DE SOSYOLOJİ/GÜNLÜK AKIŞ ETMENLERİ

Mesajgönderen Broker » 08 Ağu 2017 21:13

facebook
twitter
gplus

Seninle çok farklı yerlerde ve düşüncelerdeyiz buna eyvallah, fakat Mark Twain'i nasıl bilirsin bu sorumu özel mesajdan ya da buradan bir şekilde cevaplamanı isterim.
"Çatışma ne kadar büyük olursa, zafer de bir o kadar büyük olur."

- George WASHINGTON -
Kullanıcı avatarı
Broker
 
Mesajlar: 41
Kayıt: 29 Tem 2017 20:27
Konum: İzmir, Bayraklı


Dön Siyaset Politika
cron